Nutka m2

NUTKA
amstaff, wiek ponad 12 miesięcy.

Wygląd: biało-ruda, łaciata.
Charakter: łagodna, trochę zbyt emocjonalna, przyjazna do psów na spacerach 
Zdrowie: zdrowa, wysterylizowana.

Miejsce pobytu: dom stały, Kraków

Nutka ma obecnie ponad rok. Właściciele zrzekli się jej po interwencji OTOZ Kielce z uwagi na fakt, że była trzymana na balkonie. Nutka trafiła pod nasze skrzydła i aktualnie przebywa w hotelu dla zwierząt w Krakowie. Opiekują się nią nasze kochane wolontariuszki, doglądając i spacerując.
Nutka chowała się w domu z dziećmi. Jest łagodna, choć jest w niej trochę za dużo emocji, co wiąże się z koniecznością pracy w nowym domu. Przed nią też nauką czystości i zasad mieszkania w domu. Nutka do psów jest otwarta, zaczepna do zabawy, rozrywkowa. Zgadza się z większością czworonogów na dworze. W domu z uwagi na wysoki poziom emocji zalecane aby pozostała jedynaczką. Do kotów nie jest sprawdzona. 

Nutka 10 Nutka 13 Nutka 14

27.10.2019 Trafiła do nas wprost z balkonu w wyniku interwencji OTOZ. Zamieszkała w hotelu, gdzie leczyliśmy przeziębienie, a następnie zaszczepiliśmy ją i wysterylizowaliśmy. Czekała, czekała, aż sobie wyczekała! W takich chwilach naprawdę wierzymy w przeznaczenie. Jakiś czas temu odezwała się do nas Ewa, która po stracie swojego bullowatego seniora Rudiego postanowiła wraz z rodziną otworzyć serce na kolejnego potrzebującego czworonoga. Był pierwszy spacer i chyba już wszyscy wiedzieli, że to jest TO! No i tak Nutka została adoptowana! Dni mijają jej na aktywnych spacerach, rozdawaniu buziaków i chodzeniu do pracy razem ze swoją panią, gdzie rozkochuje w sobie wszystkich klientów! Weekendy często spędza w domu rodzinnym poza miastem, gdzie jest okazja do szaleństw z labradorem rezydentem. To historia z prawdziwym Happy Endem, bo wszyscy są w Nucie zakochani po uszy! Ewa, Mateusz, Nadia – oficjalnie witamy Was w Family AST! Jest nam niezmiernie miło, że zasililiście właśnie jej szeregi. Żyjcie szczęśliwie z tą uśmiechniętą mordką, jaką jest Nutka!

Nutka 17 Nutka 18

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)