Malaga m2

MALAGA
pitbull rednose, wiek ok. 5 lat.

Wygląd: czekoladowa.
Charakter: miła, przyjazna, stabilna.
Zdrowie: w trakcie dleczenia.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Warszawa.
Kontakt w sprawie adopcji: tel 501 797 018, mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

W dniu 15.10.2019 r. w lesie w okolicach miejscowości Jedwabne znaleziono sunię w typie pitbull red nose. Sunia trafiła do fundacji i została objęta ustawową 15-dniową kwarantanną.
Malaga, bo tak ją nazwaliśmy, oceniona jest na ok. 5 lat. Jest zniszczona i zaniedbana. Ma opuchnięte łokcie, pięty, stan ropny w przestrzeniach międzypalcowych. Miała też dużą ilość kleszczy. Chipu brak. Malaga daje nam się poznać jako wspaniały pies, jesteśmy nią zauroczeni. Miła, uległa, przyjazna do człowieka. Nie wykazuje cech bronienia zasobów. Jest cicha, czysta w pomieszczeniu. W aucie podróżuje bezproblemowo. Jaka jest do psów, tego nie możemy póki co ocenić. Z odległości jest neutralna i odwoływalna. Do kotów nie sprawdzona.
Kochani, skupiamy się na znalezieniu domu tymczasowego dla Malagi (aktualnie przebywa w hotelu dla psów). Szukamy na razie domu bez psów, bez kotów. Sunia jest do leczenia, więc super jakby DT był w Warszawie, Trójmieście lub Krakowie. Kontakt: 501 797 018 lub This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Malaga1 Malaga2
Malaga4 Malaga5

26.10.2019 Domu tymczasowego poszukujemy dla pięknej Malagi, w której osobiście jesteśmy zakochani po uszy. W stosunku do ludzi jest miła i uległa, w pomieszczeniu czysta i cicha. W samochodzie - grzeczna pasażerka. Cud, miód i orzeszki. Do psów z odległości neutralna i odwoływalna, w bezpośrednim kontakcie niesprawdzona. Malaga bardzo potrzebuje DT, bowiem trafiła do nas z urazem łapki, naderwanym opuszkiem, który docelowo wymagać będzie chirurgicznego usunięcia. Na dziś łapka wymaga zmian opatrunku, co drugi dzień, a jak tylko dźwigniemy wątrobę, konieczny będzie zabieg. Nie musimy Wam chyba mówić, że rekonwalescencja w domowych pieleszach jest dużo bardziej efektywna. Dlatego też szukamy domu, czekoladowa panienka aktualnie przebywa w hotelu dla psów pod Warszawą.

14.12.2019 W dniu wczorajszym do domu tymczasowego przeprowadziliśmy pitbullkę Malagę. Oj ona to się naczekała na ten dzień!. No i po drodze mieliśmy cieczkę, leczenie łapy, skóry, usuwanie robaków, a to nadal nie koniec! Został okulista i ortopeda oraz sterylizacja. Ale najważniejsze że Malaga rozkochała w sobie Natalię oraz Rafała. Są to opiekunowie adopciaka bullterriera Stefana, nad wyraz socjalnego i mądrego. Malasia zamieszkała w Warszawie. Obstawiamy, że to dla niej totalna nowość – miasto i dom. Ale jest dość ogarnięta i stabilna, więc jesteśmy przekonani, że szybko odnajdzie się w zgiełku metropolii.

Malaga6 Malaga7 Malaga8

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)