Draga male2

DRAGA Złoty Bull
amstaff, wiek ok. 8-10 lat

Wygląd: czarna, z dużymi białymi znaczeniami.
Charakter: spokojna, zgodna z innymi psami.
Zdrowie: wysterylizowana, zaszczepiona, zachipowana.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa

Draga została znaleziona kilka miesięcy temu na jednej z ulic Częstochowy. Trafiła do schroniska, gdzie bezskutecznie czekała na kochający dom. Udało nam się jej pomóc dzięki niezastąpionej rodzinie Pauliny z Warszawy, która zdecydowała się dać jej dom tymczasowy na okres szukania domu.
Draga przyjechała do Warszawy, gdzie przeszła poglądowe badania oraz zabieg sanacji jamy ustnej. Draga pomimo wieku jest w fajnej kondycji i jest całkiem zdrowa.
Sunia w domu tymczasowym odnalazła się idealnie. Jest wyjątkowo kochana, miła, spokojna. W mieszkaniu nie niszczy, nie szczeka zostawiana sama. Śpi w łóżku jak większość bublowatych. Draga jest spokojna do innych psów.  Powoli zaczynamy się rozglądać za dobrym domem dla niej. Z uwagi na wiek i stare kości szukamy domu z ogródkiem, albo mieszkania na niskim piętrze, ewentualnie w bloku z windą.

Draga 1 Draga 2 Draga 5 Draga 6 Draga 8

28.06.2017 Po co działamy? Aby być przystankiem w drodze do prawdziwego domu. Takiego do końca życia, w zdrowiu, w chorobie, na dobre i na złe. I takie wieści są dla nas nagrodą za codziennie podejmowany trud. Swój dom ma Draga! A nawet nie zmieniła adresu zamieszkania. Podobnie jak inne nasze psiaki, zawróciła serducha domu tymczasowego. Rodzina Pauliny przez kilka tygodni dbała o nią, uczyłą życia i troszczyła się, a potem uznała, że chce to robić juz zawsze. Kochani, oficjalnie witamy w Family AST.

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)