Korsa 7

KORSA
amstaff, wiek ok 3 lat

Wygląd: w czarno-białe łaty.
Charakter: w trakcie oceny, raczej bezproblemowa.
Zdrowie: bez oka.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa
Wirtualny Opiekun: brak

Korsa to ok. 3-letnia amstaffka, która została znaleziona na ulicach Radomia, jednak poszukiwania właścicieli nie przyniosły rezultatu.  Sunia nie ma jednego oka.
Korsa jest u nas dosłownie od kilku dni. Przez ten pierwszy okres daje nam się poznać jako fajny i bezproblemowy pies. Ładnie odnalazła się w mieście, nie obce jej mieszkanie w domu i codzienna rozłąka z opiekunem, gdy ten wychodzi do pracy. Utrzymuje tez ładnie czystość. Nie znamy jeszcze jej stosunku do psów, kotów czy  dzieci. Korsa jest zaszczepiona, zachipowana, niebawem zostanie poddana zabiegowi sterylizacji.

Korsa 1 Korsa 3 Korsa 5 Korsa 6

01.10.2018 W dniu dzisiejszym operacji usunięcia gałki ocznej i sterylizacji została poddana amstaffka Korsa. Informujemy, że wszystko się udało, zabieg obył się bez niespodzianek. Dziękujemy Przychodni Weterynaryjnej ochWET za otoczenie Korsy opieką.

Korsa 8 Korsa 9

10.10.2018 W dniu dzisiejszym w lecznicy stawiła się Zuza z Korsą na zdjęcie szwów po usunięciu oczka i zabiegu sterylizacji. Tym samym zakończyliśmy całkowicie proces leczenia naszej pięknej podopiecznej i nadszedł czas na podpisanie papierów adopcyjnych. Korsa zostaje w domu tymczasowym na stałe! Wcale nas to nie dziwi. Sunia zawładnęła sercami Zuzy i Kirilla. Kochani, dziękujemy Wam po stokroć za opiekę i co ważniejsze za dom dla małej. Witajcie oficjalnie w Family AST!


 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)