Luper m4

LUPER
pitbull red nose, wiek 8 lat

Wygląd: rudy, uszy cięte.
Charakter: spokojny, wychowany, przyzwyczajony do dzieci.
Zdrowie: problemy z kolanem, guz serca.

Miejsce pobytu: dom stały, Szklarska Poręba

Luper to 8-letni pitbull red nose. Został oddany przez właściciela, który nie mógł sprawować nad nim dłużej opieki. Luper to świetny kandydat do adopcji. Stabilny i normalny, domowy, łagodny i ogarnięty. Nie niszczy, nie wyje kiedy zostaje sam. Mieszkał w poprzedniej rodzinie wśród dzieci w wieku szkolnym oraz z yorkiem. Do psów łagodny, na spacerach karnie reaguje na odwołanie. Do kotów niestety ma stosunek negatywny.
Luper ma do leczenia kolano, być może będzie konieczna reoperacji więzadła krzyżowego (wcześniej zerwane i operowane już dwukrotnie).
Dla Lupera szukamy zarówno domu stałego jak i tymczasowego. Tymczasowy tylko w Warszawie, Krakowie lub Trójmieście, z opcją parter, winda, mała ilość schodów, ze względu na potencjalny zabieg. Jeśli chodzi o dom stały to szukamy opiekuna który chce psiego super kompana do pływania, aportowania, spacerów ale też wylegiwania się na sofie. Kontakt: tel 501 797 018

Luper 1 Luper 2 Luper 3
Luper 4 Luper 5

29.07.2019 Garść wieści od pięknego i mądrego Lupera! Czekoladowy jegomość przeprowadził się do domu tymczasowego do Trójmiasta i zamieszkał u Agaty, mamy fundacyjnej Tesi. Luper w nowych warunkach zaadaptował się fantastycznie. Bez problemu zaakceptował sunię rezydentkę, z opiekunką Agatą również jest sztama. Takich psów, jak Luper to ze świecą szukać. Idealny kandydat do adopcji. Luper całe życie mieszkał w mieszkaniu, nie niszczy, nie wyje zostawiony sam. Cały ten czas przesypia. Luper nie pcha się do łóżek czy na kanapy, w ciągu dnia grzecznie śpi na swoim legowisku. Z minusów Luper jest okropnym żarłokiem, jedzenie znajdzie wszędzie! Więc tutaj przyszły opiekun będzie musiał panicza pilnować, a wszelkie jadalne kąski chować głęboko. Pięknie chodzi na smyczy. Do psów jest łagodny, na spacerach karnie reaguje na odwołanie. Spokojnie może zamieszkać z sunią. Do kotów niestety ma stosunek negatywny.
Luper ma do leczenia kolano, będzie konieczna dwukrotna reoperacja więzadła krzyżowego. Pierwszy zabieg umówiliśmy na 1 sierpnia. Niestety u Lupera w trakcie przygotowań do operacji, zdiagnozowaliśmy nieoperacyjny guz u podstawy serca, co z dużym prawdopobieństwem oznacza, że Luper nie dożyje późnej starości.
Dla Lupera szukamy nowego domu, zabiegi ortopedyczne może bowiem przejść już u boku swojej przyszłej rodziny. Idealnie by było, gdyby nowym dom był z okolic Trójmiasta, bowiem tu właśnie Luper będzie pod opieką chirurga ortopedy. W sprawie Lupera zapraszamy Was do kontaktu na priv lub pod numerem 661 665 695 (Natalia). A tymczasem ogromnie prosimy Was o wsparcie na leczenie pięknisia, bo to na pewno pochłonie sporo środków. Pamiętajcie, każda złotówka ma znaczenie! Wszelkie datki ślijcie śmiało na:
AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych
ul. Żwirki i Wigury 47/16,
02-091 Warszawa
79 1160 2202 0000 0000 8061 3463
TYTUŁEM: Darowizna Luper

Luper 7 Luper 8 Luper 10
Luper 15 Luper 17 Luper 21

05. 09.2019 Niezwykle dobry i mądry pies, nasz fundacyjny pitbull Luper, zamieszkał w Szklarskiej Porębie z niesamowicie troskliwą rodziną, panią Natalią i panem Cezarym. Ci wspaniali ludzie od zawsze otoczeni byli amstaffami. Niestety w tym roku, po spędzonych wspólnie siedmiu latach, pożegnać musieli Xsawerego, wspaniałego amstaffa, adoptowanego ze schroniska w Gdyni. I choć tęsknota serce rozdziera, to potrzeba niesienia pomocy kolejnemu czworonogowi zwyciężyła. Wiedzieliśmy, że zamieszkać z nimi musi wyjątkowy pies. Natalia i Cezary prowadzą psiolubny pensjonat w Szklarskiej Porębie, a to zobowiązuje! Luper pasował do tej rodziny idealnie. I wiedzieliśmy o tym i my, i oni. Niestraszna była odległość (650 km w jedną stronę), niestraszna im była także choroba Lupka, a nawet to, że na regularne kontrole kardiologiczne będą jeżdzić 130 km. Oni po prostu go pokochali od pierwszego wejrzenia. Mądrze, odpowiedzialnie, świadomie. Pani Natalio, panie Cezary dziękujemy Wam po stokroć za zaufanie, za adopcję Lupka, za to, że otoczyliście go od pierwszego dnia tak wspaniałą opieką. Życzymy Wam szczęścia, wierzymy, że mimo wszystko jeszcze wiele wspólnych lat przed Wami. Witajcie w FAMILY AST.

Luper 23 Luper 24 Luper 25

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)