Tequila m2

TEQUILA Złoty Bull
amstaffka, wiek 8 lat.

Wygląd: ciemnobrązowa z białymi znaczeniami.
Charakter: przyjazna, spokojna, grzeczna.
Zdrowie: problemu z oczami, na jedno nie widzi. 

Miejsce pobytu: dom stały, Rzeszów.

Tequila to 8-letnia amstaffka, którą prosto ze schroniskowego boksu (oddana przez poprzedniego właściciela), dzięki pomocy Ani i Kamila z Rzeszowa, trafiła na kanapę w domu tymczasowym. Tequila w nowym miejscu zaadaptowała się ekspresem, z kotem próbowała się zaprzyjaźnić już pierwszego dnia, jednak, kto zna koty ten wie, ze to one decydują o tym, kiedy ten czas nastąpi, co Tequila uszanowała. Dziś foch kotu minął i wraz z Tequilą śpią na kanapie. Panienka w domu jest kochaną przylepą, grzecznie zostaje sama, nie stwarza swym tymczasowym opiekunom żadnych problemów. Ania z Kamilem rozpoczęli stopniową walkę z nadprogramowymi kilogramami Tekli. W chorym oku udało się ustabilizować ciśnienie, póki co kontynuujemy leczenie i zobaczymy, czy konieczne będzie jego usunięcie. Niestety widzieć na nie na pewno nie będzie. Morfologia, biochemia, profil tarczycowy wyszły prawidłowo.
Z szukaniem domu wstrzymujemy się do czasu sterylizacji oraz być może, decyzji Ani i Kamila czy zechcą wypuścić w świat tak uroczą panienkę.

 Tequila 2 Tequila 3 Tequila 4

13.01.2020 Czas na kolejny Happy End! Czwartym szczęśliwcem stycznia została Tequila! Sunia trafiła do nas ze schroniska. Zdecydowaliśmy się jej pomóc z uwagi na problemy z oczami, co zdecydowanie zmniejszało jej szansę na adopcję i wymagało pomocy. Sunia zamieszkała już jakiś czas temu u Ani i Kamila w Rzeszowie. Za towarzysza dostała kota, z którym dziś żyje w szczęściu, dostatku a przede wszystkim w zgodzie. Leczenie oczek się udało, pannica także bardzo dzielnie zniosła operację sterylizacji. Dziś szczęśliwa i spokojna ma dom, wikt, opierunek, troskę i opiekę. Ta wspaniała rodzina, która zapewniła jej dom tymczasowy zdecydowanie zdecydowała zapewnić jej też dom stały. Aniu, Kamilu, witajcie oficjalnie w FAMILY AST. Dziękujemy Wam po stokroć za wszystko co zrobiliście dla tej wspaniałej suczki w potrzebie. Niech się Wam szczęści! 

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)