Fundacja AST Fundacja AST

CHILI piękna pitbullka wymagająca pracy

Psy przebywające pod naszą opieką, szukające domów.

Re: CHILI piękna pitbullka wymagająca pracy

Postprzez edzia » 22 Lis 2011, 21:09

Pani Kasiu to jakis koszmar!!!!!!! Poprostu cięzko dojsc do siebie po emisji tego programu-szok,postawa TOZ-u tez zostawia wiele do zyczenia :cry:
edzia
 
Posty: 38
Rejestracja: 30 Paź 2011, 22:26
Miejscowość: Olsztyn

Re: CHILI piękna pitbullka wymagająca pracy

Postprzez Agnieszka B » 22 Lis 2011, 21:28

Właśnie obejrzeliśmy ten program. Masakra !!! Miejmy nadzieję, że ta emisja programu cokolwiek da... Chociaż na zbyt dużo bym nie liczyła...
A biedny Pako patrzył z przerażeniem w telewizor a potem na nas jakby chciał powiedzieć "dziękuję, że mnie stamtąd zabraliście"
Awatar użytkownika
Agnieszka B
 
Posty: 44
Rejestracja: 23 Paź 2011, 12:00
Miejscowość: Warszawa

Re: CHILI piękna pitbullka wymagająca pracy

Postprzez Jacek » 22 Lis 2011, 21:47

link do programu jakby ktoś nie oglądał:

http://uwaga.tvn.pl/308809,reportaze,sc ... detal.html

i jeszcze reportaż ze stycznia : http://www.tvn24.pl/12690,1690732,0,1,s ... omosc.html
Jacek
 
Posty: 49
Rejestracja: 09 Lut 2011, 19:10

Re: CHILI piękna pitbullka wymagająca pracy

Postprzez toth » 22 Lis 2011, 22:48

Masakra to mało powiedziane... :-(
Postawa tej pani z TOZ mocno mnie zniesmaczyła.

Tu mała zajawka stanowiska drugiej strony sporu:
http://dajmudom.pl/

No comment.

ps. Proponuję wydzielić z tematu CHILI osobny wątek z dyskusją odnośnie tego schroniska i reportażu :->
toth
 
Posty: 3
Rejestracja: 29 Wrz 2011, 19:11
Miejscowość: Trójmiasto

Re: CHILI piękna pitbullka wymagająca pracy

Postprzez Aneta_M » 23 Lis 2011, 12:14

Dzisiaj w Uwadze kolejny reportaż o tym schronie
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: CHILI piękna pitbullka wymagająca pracy

Postprzez Akebono_2005 » 23 Lis 2011, 12:16

To się w głowie nie mieści, że takie rzeczy mają miejsce w podobno cywilizowanym kraju...Wypasione, bezwzględne, bezczelne biurwy i urzędnicy; a ta pseudo kierowniczka schroniska...Ktoś powinien żywcem zakopać to stare bezduszne ścierwo!!!
Akebono_2005
 
Posty: 63
Rejestracja: 31 Gru 2010, 00:17

Re: CHILI piękna pitbullka wymagająca pracy

Postprzez Baja » 23 Lis 2011, 12:35

Wczoraj jak tylko przypadkiem włączyłam na ten reportaż to od razu wyłączyłam, bo wiedziałam, że w nocy bym nie spała. Obejrzałam teraz i to jest po prostu szok, oczy mam mokre!!! Wiadomo że w schroniskach psy nie mają dobrych warunków, ale to co tam było to jest jedna wielka masakra i boli to, że te śmieszne urzędasy nie potrafią nic z tym zrobić :(
Awatar użytkownika
Baja
 
Posty: 33
Rejestracja: 09 Lis 2011, 15:31
Miejscowość: Rogoźno

Re: CHILI piękna pitbullka wymagająca pracy

Postprzez asia » 23 Lis 2011, 12:39

to co tam się dzieje to jakiś koszmar...!
i nie wiem czyja postawa bardziej mnie zszokowała: "kierowniczki" schroniska czy Toz-u :shock: :evil:
"Przygarniając jednego psa nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego psa".
Awatar użytkownika
asia
 
Posty: 33
Rejestracja: 20 Kwi 2011, 21:35
Miejscowość: Wrocław

Re: CHILI piękna pitbullka wymagająca pracy

Postprzez ewela » 25 Lis 2011, 04:47

Po obejrzeniu reporterzu rownież byłam w szoku i nadal jestem. Kilka lat temu podziwialam p. Magdę za jej zapał i chęć pomocy tym wszystkim zwierzakom. Pamietam mix bulke Vege z tego schroniska, ale niestety odeszła naszczescie w domu tymczasowym. Myśle,ze ta kobietę przerosła ilośc zwierząt, ale nie powinna sprawiać problemów organizacjom i ludziom, którzy chcą pomoc psiakom, a także w jakimś sensie i jej. Tylko, ze ona to wszystko odbiera jako atak, a nie chęć pomocy. Pani z TOZ-u natomiast moim zdaniem wogole nie powinna obejmować takiego stanowiska. Mam nadzieje, ze uda się pomoc jak największej liczbie zwierzakow.
ewela
 
Posty: 129
Rejestracja: 17 Lis 2011, 03:26
Miejscowość: UK

Re: CHILI piękna pitbullka wymagająca pracy

Postprzez doddy » 11 Sty 2012, 00:56

Może jakaś dobra dusza chciałaby pomóc Chilli i przekazać dla niej chociaż worek karmy? O dorzuceniu się do opłacenia hotelu to już sobie mogę pewnie pomarzyć?
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do TTB fundacyjne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości