Fundacja AST Fundacja AST

Możesz pomóc! ZOSTAŃ DT

Psy przebywające pod naszą opieką, szukające domów.

Re: Możesz pomóc! ZOSTAŃ DT

Postprzez jolanta63 » 14 Lis 2012, 14:41

Pewnie że warto, ja jak wezmę drugą sunie to na stale, dojrzewam do tego, tylko u mnie jeszcze dwa kiciusie charakterne są :D
Awatar użytkownika
jolanta63
 
Posty: 388
Rejestracja: 19 Kwi 2012, 13:29

Re: Możesz pomóc! ZOSTAŃ DT

Postprzez FonMedzik » 14 Lis 2012, 16:19

Podejdź do tego tak : jedynakowi się nuuudzi ;-))) a zakąska już jest ;-)

a poważnie - osobiście jak decydowaliśmy się na drugiego psa to miałam opory jak sobie damy radę i...nigdy decyzji nie żałowałam - roboty tyle samo - a psy szczęśliwe. Teraz jest trochę sajgon z seniorką - ale tylko dlatego że ona biedna "podstaw" nie zna. Ale jak się nauczy - luz. zamiast 2 mam 3 - trochę więcej stworzenia plącze się pod nogami - ale...fajnie jest!!!

ps no i "zgubiłam" już 2 kg - spacerki hehe
SENIORY SĄ JAK WINO - IM STARSZE TYM LEPSZE!!!

Image
Awatar użytkownika
FonMedzik
 
Posty: 1346
Rejestracja: 11 Wrz 2012, 16:34
Miejscowość: Warszawa

Re: Możesz pomóc! ZOSTAŃ DT

Postprzez FonMedzik » 03 Gru 2012, 16:17

No więc czas na podsumowanie - kochani - nie ma co bać się DT! To niesamowita szkoła wiedzy o psie! Mi trafiła się Zołza Matylda - Pewnie wszyscy czytają jej wątek (jak nie to polecam bo to niezły serial komediowy). Nie było miło, łatwo i przyjemnie :mrgreen: jest za to coraz lepiej - i to moja największa nagroda. Mogę obserwować jak z Mohera wychodzi pieszczoch. Ona naprawdę się stara, mimo wieku i chorób - uczy się szybko i otwiera. Robi się naprawdę fajny pies! Taki charakterny - ale słodki.
Co więcej - moja wiedza o psiakach rośnie! Mam psy - oba są młode, zdrowe...ale kiedyś będą seniorami! Ja z Mati przerabiam zaawansowany kurs opieki nad seniorem!
Nie wspomnę o tym że...satysfakcja jest jak cholera! ZROBIŁAM COŚ DOBREGO! i cieszę się jak norka!
Do posiadaczy psa w ilości 1 sztuka - nie ma co się bać ! Z doświadczenia wiem że ...z dwoma jej mniej roboty niż z jednym. :D :D :D POWAGA! Zwierzaki zajmują się sobą, są szczęśliwe etc. No pomyślcie jakby was odizolowali praktycznie od innych ludzi... (nooo ewentualnie na spacerku możecie pogadać) Zwariować można.

Dobra - trzy to hard core... ale DWA? SPOKO ;-)

ps. piszę tak bo eeee Angelek z Palucha mi zaszedł za serce. Widziałam smoczka - biedne, chude...a wygląda jak Reginio...
SENIORY SĄ JAK WINO - IM STARSZE TYM LEPSZE!!!

Image
Awatar użytkownika
FonMedzik
 
Posty: 1346
Rejestracja: 11 Wrz 2012, 16:34
Miejscowość: Warszawa

Re: Możesz pomóc! ZOSTAŃ DT

Postprzez diablique » 03 Gru 2012, 20:32

Czytam twoj watek codziennie i podziwiam...
diablique
 
Posty: 63
Rejestracja: 10 Kwi 2012, 20:51

Re: Możesz pomóc! ZOSTAŃ DT

Postprzez FonMedzik » 03 Gru 2012, 22:05

:oops: dziękujemy
SENIORY SĄ JAK WINO - IM STARSZE TYM LEPSZE!!!

Image
Awatar użytkownika
FonMedzik
 
Posty: 1346
Rejestracja: 11 Wrz 2012, 16:34
Miejscowość: Warszawa

Re: Możesz pomóc! ZOSTAŃ DT

Postprzez PaulinaABI » 10 Gru 2012, 21:37

FonMedzik napisał(a):No więc czas na podsumowanie - kochani - nie ma co bać się DT! To niesamowita szkoła wiedzy o psie! Mi trafiła się Zołza Matylda - Pewnie wszyscy czytają jej wątek (jak nie to polecam bo to niezły serial komediowy). Nie było miło, łatwo i przyjemnie :mrgreen: jest za to coraz lepiej - i to moja największa nagroda. Mogę obserwować jak z Mohera wychodzi pieszczoch. Ona naprawdę się stara, mimo wieku i chorób - uczy się szybko i otwiera. Robi się naprawdę fajny pies! Taki charakterny - ale słodki.
Co więcej - moja wiedza o psiakach rośnie! Mam psy - oba są młode, zdrowe...ale kiedyś będą seniorami! Ja z Mati przerabiam zaawansowany kurs opieki nad seniorem!
Nie wspomnę o tym że...satysfakcja jest jak cholera! ZROBIŁAM COŚ DOBREGO! i cieszę się jak norka!
Do posiadaczy psa w ilości 1 sztuka - nie ma co się bać ! Z doświadczenia wiem że ...z dwoma jej mniej roboty niż z jednym. :D :D :D POWAGA! Zwierzaki zajmują się sobą, są szczęśliwe etc. No pomyślcie jakby was odizolowali praktycznie od innych ludzi... (nooo ewentualnie na spacerku możecie pogadać) Zwariować można.

Dobra - trzy to hard core... ale DWA? SPOKO ;-)

ps. piszę tak bo eeee Angelek z Palucha mi zaszedł za serce. Widziałam smoczka - biedne, chude...a wygląda jak Reginio...


podpisuje sie pod tym obiema rekami . Ja bylam DT, z czego dla jednego z nich stalam sie DS. Jedyny minus Dt jest fakt ze bardzo sie przywiazujesz do psiaka i najchetniej dala bys mu DS ale jestes juz za psiona ;) Jak moja corka (ma 2 lata) podrosnie wroce do opcji DT bo to cudowna praca i bardzo potrzebna tym bardziej teraz w zime .

pozdrawiam
Paulina
Abi (*)- 4.10.2012r.
Awatar użytkownika
PaulinaABI
 
Posty: 18
Rejestracja: 14 Lis 2012, 14:30
Miejscowość: Germany

Re: Możesz pomóc! ZOSTAŃ DT

Postprzez Szkrab » 27 Sty 2013, 12:18

Kasia,
napisz na pw na kiedy ten transport ?
ps. nie ten watek, ale od razu załatwię - my mamy kaganiec i chętnie oddamy:)
Szkrab
 
Posty: 392
Rejestracja: 19 Lis 2011, 12:00
Miejscowość: Warszawa/Piaseczno

Re: Możesz pomóc! ZOSTAŃ DT

Postprzez mahtalie » 27 Sty 2013, 12:20

:mrgreen: Hurra
Image

Image
Awatar użytkownika
mahtalie
 
Posty: 798
Rejestracja: 29 Paź 2011, 14:21
Miejscowość: Płock

Re: Możesz pomóc! ZOSTAŃ DT

Postprzez doddy » 27 Sty 2013, 12:24

Musze ze schroniskiem dograć wsio i jush.
Widziałam, że na FB Sylwia od Ozziego zastanawia się nad adopcją Azji, więc poczekam ze 2 dni na nią.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Możesz pomóc! ZOSTAŃ DT

Postprzez Szkrab » 27 Sty 2013, 12:26

OK- to poczekajmy
Szkrab
 
Posty: 392
Rejestracja: 19 Lis 2011, 12:00
Miejscowość: Warszawa/Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do TTB fundacyjne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości