Fundacja AST Fundacja AST

Sunia Nowy Targ

Psy oczekujące na adopcję w schroniskach, DT i innych fundacjach.

Re: Sunia Nowy Targ

Postprzez moo » 16 Lis 2012, 13:02

Witam :)

i podbijam

wklejam najnowsze wiadomości z Dogomanii:
"Cytat Zamieszczone przez AniaB Zobacz posta
dziewczyny, a szczególnie mysza1, czy jest jakis plan juz odnosnie transportu suni, którą zabierzemy, do Warszawy?
Bo jutro z samego rana jedziemy, a nie wiemy kto ja ma przetrzymać do dnia transportu, kiedy transport i skąd..
Bardzo prosimy o jakieś informacje zebysmy sobie mogły to wszystko zaplanować jakos.."

Aniu, bardzo przepraszam ale planu nie mam. Mieszkam w Warszawie i do Nowego Targu mam kilkaset kilometrów.
Cięzko by mi było ją przenocować. Jeśli na miejscu nie możecie pomóc to niestety ale nie bierzcie dla mnie suni, bo na odległość nie jestem w stanie jej znaleźć niczego.
Mogę zaoferować hotel, odebranie z okolic Warszawy, opłacenie pobytu, sterylizację, opiekę wet i znalezienie domu ale przywieźć czy przetrzymać jej nie mam jak.


Znalazła się osoba, która jest w stanie zapewnić suni opiekę w Warszawie. Czy jest może jakiś Dobry Ktoś , kto może pomóc w przetrzymaniu suni w Krakowie i w transporcie suni do Warszawy???? Dziewczyny już jutro rano jadą do Nowego Targu...
moo
 
Posty: 11
Rejestracja: 15 Lis 2012, 00:33

Re: Sunia Nowy Targ

Postprzez moo » 16 Lis 2012, 14:09

jeszcze świeższe wiadomości - Dziewczyny przetrzymają sunię. Szukają Ktosia, który jechałby w ten weekend z Krakowa do W-wy i pomógłby w przetransportowaniu suni. POTRZEBNA POMOC W TRANSPORCIE. Proszę, jeśli Dobry Ktoś z Krakowa lub okolic może pomóc, niech się odezwie :cry:
moo
 
Posty: 11
Rejestracja: 15 Lis 2012, 00:33

Re: Sunia Nowy Targ

Postprzez doddy » 16 Lis 2012, 14:35

Może wrzucić Wam apel na FB?
Szukacie transportu stricte Kraków - Wawa, czy okolice?
Opłacanie koszty transportu?
Kontakt do kogo podać?
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Sunia Nowy Targ

Postprzez moo » 16 Lis 2012, 14:39

Witaj :)
tak, proszę o zaapelowanie na FB
Dziewczyna, która napisała, że może sunię przejąć w W-wie, napisała : Mogę zaoferować hotel, odebranie z okolic Warszawy, opłacenie pobytu, sterylizację, opiekę wet i znalezienie domu ale przywieźć czy przetrzymać jej nie mam jak.
O opłacenie transportu zaraz się dowiem
do kogo kontakt - za chwilkę podam

Dziękuję :)
moo
 
Posty: 11
Rejestracja: 15 Lis 2012, 00:33

Re: Sunia Nowy Targ

Postprzez moo » 16 Lis 2012, 14:56

Chyba na zwrotne info trzeba będzie poczekać. Dziewczyny w pracy i nie odbierają telefonów .
Jak tylko się do mnie odezwą, dam tu znać, co i jak.
Na tą chwilę - można przyjąć, że transport bez zwrotu kosztów :? ??
Może tu się też Dobry Ktoś odezwie ?? ;)
moo
 
Posty: 11
Rejestracja: 15 Lis 2012, 00:33

Re: Sunia Nowy Targ

Postprzez doddy » 16 Lis 2012, 15:12

Na razie pracuje na kompie to poczekam z apelem. Bo bez kontaktu to takie mało miarodajne info :)
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Sunia Nowy Targ

Postprzez moo » 16 Lis 2012, 16:38

sprawa się rozwiązała.
Fakt, małe zamieszanie powstało w tzw między czasie, bo Dziewczyna oferująca to, co wkleiłam powyżej - pisała o drugim psiaku jadący do Warszawy ( Dziewczyny niemal co tydzień jeżdżą do Nowego Targu po kolejne psy, zabierają i rozlokowują), ale Astkowata też już będzie zaopiekowana :)

Tematu suni jednak nie zarzucam - może dzięki m.in temu Forum będziemy szukać domku dla tej Dziewczynki :)
Może tu ta cudna morducha znajdzie swój wymarzony dom i swojego Własnego Ktosia :)
Za poczynione do tej chwili starania - Bardzo, Bardzo Dziękuję :)
moo
 
Posty: 11
Rejestracja: 15 Lis 2012, 00:33

Re: Sunia Nowy Targ

Postprzez moo » 18 Lis 2012, 23:39

W sobotę Dziewczyny były w Nowym Targu po kolejne psiaki w schronisku. Niestety, sunia tym razem nie pokazała się :cry: . Przy następnej wizycie Dziewczyny znów będą robić rozpoznanie i będą się za małą rozglądać...
Pogoda coraz mniej sprzyjająca...żal, że nie udało się jej "zwinąć" tym razem...
moo
 
Posty: 11
Rejestracja: 15 Lis 2012, 00:33

Poprzednia

Wróć do TTB pozafundacyjne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości