Fundacja AST Fundacja AST

wyekspolatowana sunia pitbull red nose

Psy oczekujące na adopcję w schroniskach, DT i innych fundacjach.

wyekspolatowana sunia pitbull red nose

Postprzez moo » 06 Gru 2012, 02:59

"do pilnego zabrania jest pitbull red nose, wyeksploatowana sunia, szkielecik. Znacie kogoś kto mógłby nam pomoc?"
to pytanie padło na dogomanii w temacie "schronisko na końcu świata" Są tam zdjęcia dziewczynki
Sunia ma też wydzielony swój wątek:
"PILNIE SZUKAMY DT/DS.
Sunia jest mloda, wychudzona, wystraszona i wyeksploatowana (wyglada na to, ze niedawno rodzila). Prawdopodobnie nie toleruje innych psow, do ludzi jest lagodna. Suczka jest przerazona miejscem , w ktorym sie znalazla. Marznie w schroniskowej budzie. Musimy dla niej "cos" znalezc do 22.12, potem nie bedziemy miec wplywu na jej dalsze losy.
PROSIMY O POMOC.
Kontakt: 887 878707"
http://www.dogomania.pl/forum/threads/236904-pitbull-red-nose-wyeksploatowana-ofiara-pseudo-Chudzina-szuka-swojego-miejsca?p=20092400#post20092400

ps: jeśli Dziewczynom z Dogo już udało się skontaktować z kimkolwiek z forum, lub jeśli sunia ma już wątek tutaj - to z góry przepraszam, mogłam o tej godzinie nie dopatrzeć :oops:
moo
 
Posty: 11
Rejestracja: 15 Lis 2012, 00:33

Re: wyekspolatowana sunia pitbull red nose

Postprzez doddy » 06 Gru 2012, 11:02

Napisałam pytania w wątku suni.

Zdjęcia suni:

Image

Image

Image

Image

Image
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: wyekspolatowana sunia pitbull red nose

Postprzez moo » 06 Gru 2012, 12:58

Doddy, dzięki wielkie i serdeczne :P
nie chcę opisywać realiów tamtego schroniska :evil: metod i jakichś dziwolągowatych zasad, jakie tam są wprowadzane, bo tego nie ogarniam po prostu. Tam się Dziewczyny muszą nieźle nabłagać, żeby zabierać po te kilka psów :shock: - mimo, że przecież nie ma wolontariatu i to powinno być traktowane jak nieoceniona pomoc. A nawet wejście na teren schroniska - tak jak pisała Aga-ta :? .
Sama mam teraz sukę z Nowego Targu, adoptowaną przez dogomanię ( bordożkę Lulę )- Dziewczyny zabrały ją, ważącą 26 kg - w ociupinkę lepszym może stanie, niż ten chudziaczek u Was :?
Będę zresztą dopytywać w jego temacie - jak to przebiegało, czym był karmiony itd.
Ta sunia jest mi bliższa ze względu na adoptowaną przez moją siostrę Daszkę - spectrum ras w adopcjach w naszej rodzinie poszerza się... ;)
Jeśli w jakiś sposób weźmiesz ją pod skrzydła, będzie miała ułatwiony start do normalnego życia.
Ten termin 22.12 jest dla schroniska bezdyskusyjny
moo
 
Posty: 11
Rejestracja: 15 Lis 2012, 00:33

Re: wyekspolatowana sunia pitbull red nose

Postprzez moo » 09 Gru 2012, 02:24

"Czy sunia w te mrozy po sterylce jest w jakimś pomieszczeniu wewnętrznym w cieple? "
Doddy - nie ma na to szans. Sunia ma trafić do boksu zewnętrznego, z tego, co wiem, będzie kiblowała na mrozie. Jest w "dobrej kondycji", więc nawet do izolatki nie trafi :cry: I śmieszno i straszno...
moo
 
Posty: 11
Rejestracja: 15 Lis 2012, 00:33

Re: wyekspolatowana sunia pitbull red nose

Postprzez moo » 09 Gru 2012, 20:00

a dokładniej kopiuję z Dogo odpowiedź Aga-ty:
"z tego co wiem to sunia miała być sterylizowana wczoraj, tam nie ma boksów zewnętrznych (prawdopodobnie boksy "poza zasięgiem wzroku" są bardziej osłonięte).
Wydadzą ja 22.12 (to są ich zasady, ja nie mam na nie wpływu, mogę prosić i tyle)"
moo
 
Posty: 11
Rejestracja: 15 Lis 2012, 00:33


Wróć do TTB pozafundacyjne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron