Fundacja AST Fundacja AST

Dobry domek dla Kokosa

Psy oczekujące na adopcję w schroniskach, DT i innych fundacjach.

Dobry domek dla Kokosa

Postprzez jola » 05 Sty 2013, 00:48

W schronie w Wielkopolsce przebywa cudny ok. 3-letni psiak w typie amstafa. Psiak jest wykastrowany i zaczipowany.
Pięknie chodzi na smyczy, kocha ludzi wszelkiej maści i wszystkie zwierzęta. Może w domu przebywać z innymi psiakami. Z kotami nie sprawdzono. Psiak pozbawiony jest agresji więc i kota z pewnością zaakceptuje. Myślę, że nie ma przeciwwskazań dla dzieci pod warunkiem, że pod nadzorem dorosłych ponieważ psiaka roznosi energia.
Po wypuszczeniu z kojca biegał jakby chciał pobić rekord świata w sprincie. Potem już się pięknie uspokoił i można było mu robić zdjęcia. Psiak jest czysty, pięknie reaguje na człowieka, wręcz zapatrzony jakby chciał odgadnąć życzenia do spełnienia. Kokos jest jeszcze młody i szybko się uczy.
Szukam mu kochającego domku odpowiedzialnego, takiego już na dobre i złe. Jeśli taki się znajdzie to pomogę w dowiezieniu psiaka.
Kocha się przytulać. Do mnie też od razu się tulił, pomimo, że pierwszy raz mnie widział
Image
A taki widok to zawsze serce mi rozdziera. Tyle smutku i nadziei w tych oczach
Image
Awatar użytkownika
jola
 
Posty: 271
Rejestracja: 21 Lis 2010, 23:06

Re: Dobry domek dla Kokosa

Postprzez jola » 11 Sty 2013, 23:42

Proszę on jest naprawdę cudnym, kochającym, łagodnym, przeraźliwie czekającym na dobry domek - psiakiem
Awatar użytkownika
jola
 
Posty: 271
Rejestracja: 21 Lis 2010, 23:06

Re: Dobry domek dla Kokosa

Postprzez jola » 20 Sty 2013, 12:23

Ja wiem - zdjęcia nie są zbyt piękne i niestety nie oddają jedo serca, urody i pragnienia bycia z człowiekiem.
Trzeba go zobaczyć na żywo, aby dostrzec bijące gorąco serce, pozytywne nakręcenie, oddanie i taką najzwyklejszą psią miłość i wiarę w człowieka.

Image
Awatar użytkownika
jola
 
Posty: 271
Rejestracja: 21 Lis 2010, 23:06

Re: Dobry domek dla Kokosa

Postprzez jola » 26 Sty 2013, 00:15

Widzę, że poza mną nikt nawet nie zajrzy do Kokosa.
Zdjęcia nie wyszły mi najlepiej i nie oddają jego urody, ekspresji, takiego proludzkiego nastawienia. On wart jest ciepłego kochanego domku.
Taki skaczący, radosny pluszowy miś.
Awatar użytkownika
jola
 
Posty: 271
Rejestracja: 21 Lis 2010, 23:06

Re: Dobry domek dla Kokosa

Postprzez doddy » 26 Sty 2013, 23:29

Jola, zaglądamy tylko nie piszemy, bo nie jesteśmy w stanie nic zaoferować.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Dobry domek dla Kokosa

Postprzez jola » 30 Sty 2013, 14:06

Fajnie, bo myślałam, ze zostaqłam sama.
Chłopak jest na zdjęciach brudny i ma szarą matową sierść, ale wystarczy go wykąpać i dać troszkę witaminek to na wytawę można z nim od razu skakać.
ON naprawdę jest wart miłości.
A do tego grzeczny i taki spragniony LUDZIA z sercem.
Awatar użytkownika
jola
 
Posty: 271
Rejestracja: 21 Lis 2010, 23:06


Wróć do TTB pozafundacyjne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron