Fundacja AST Fundacja AST

Legnica - młoda suczka szuka domu

Psy oczekujące na adopcję w schroniskach, DT i innych fundacjach.

Legnica - młoda suczka szuka domu

Postprzez RossAnne » 17 Mar 2013, 19:24

Uwaga, potrzebna pomoc!!!
Dnia 15.03.2013 w Legnicy w okolicy skrzyżowania ul. Wrocławskiej i ul. Rzemieślniczej została znaleziona suczka Amstaffa.
Suczka nie posiadała obroży, nie ma wszczepionego chipu, według oceny lekarza weterynarii suczka ma ok 2 lat.
Jest bardzo łagodna, ufna, posłuszna, reaguje na polecenia, lubi pieszczoty i bardzo szybko zaadaptowała się w nowej sytuacji bądź co bądź dla niej stresującej. W stosunku do mijanych psów zachowuje się spokojnie, czego nie można powiedzieć o ptakach i kotach.
W obecnej chwili suczka przebywa u Pana który ją znalazł ale niestety nie jest w stanie jej zatrzymać, dlatego szukamy dla niej domu lub domu tymczasowego, schronisko jest ostatecznością.
Kontakt:
p. Bogumiła 606 227 048
Image
Image
Image
Image
RossAnne
 
Posty: 21
Rejestracja: 18 Sty 2013, 23:45

Re: Legnica - młoda suczka szuka domu

Postprzez jazooo » 17 Mar 2013, 19:41

Jaka śliczna :roll: A zrobiliście ogłoszenia? Może się zgubiła? Jejciu, rozkoszna jest.
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Legnica - młoda suczka szuka domu

Postprzez RossAnne » 17 Mar 2013, 19:45

ja dzisiaj dostałam telefon od obcych mi ludzi o suczce, którzy ją znaleźli, poprosili o pomoc, dzwonili do schronu czy czasami nikt się nie pytał o suczkę - cisza, chipa brak, na facebooku rozesłałam informację po znajomych i w ogóle tyle na obecną chwilę mogłam zrobić bo sama wiem o jej losie z 4 godziny a wcześniej w pracy nic nie dałam rady zrobić.
RossAnne
 
Posty: 21
Rejestracja: 18 Sty 2013, 23:45

Re: Legnica - młoda suczka szuka domu

Postprzez jazooo » 17 Mar 2013, 19:48

Może się jeszcze znajdzie właściciel. Szkoda suni, śliczna jest.
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Legnica - młoda suczka szuka domu

Postprzez RossAnne » 17 Mar 2013, 19:55

to by było najlepsze rozwiązanie, ale czy się znajdzie trudno powiedzieć. zrobię plakaty i poroznoszę po weterynarzach, jedynie boję się że znajdzie się taki ktoś "niby" właściciel z psełdo i ją sobie odbierze a wątpię by była sterylizowana jeśli nawet chipa nie ma, a nasze schronisko woła o pomstę do nieba, nie możemy dopuścić by tam trafiła bo skrzywdzą tam tą biedną niunie.

Będę jej pilnować nawet jakbym miała kilka razy dziennie wydzwaniać do tych ludzi, a jak ktoś się znajdzie zrobię wizytę przed adopcyjną choć kompletnie się na tym nie znam, szkoda mi tej suki.
RossAnne
 
Posty: 21
Rejestracja: 18 Sty 2013, 23:45

Re: Legnica - młoda suczka szuka domu

Postprzez jazooo » 17 Mar 2013, 19:58

To może zrob ogłoszenia bez zdjęcia :roll:
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Legnica - młoda suczka szuka domu

Postprzez RossAnne » 17 Mar 2013, 20:11

nie pomyślałam o tym, ale to dlatego że pierwszy raz robię coś takiego
RossAnne
 
Posty: 21
Rejestracja: 18 Sty 2013, 23:45

Re: Legnica - młoda suczka szuka domu

Postprzez RossAnne » 26 Mar 2013, 18:26

Dziś dostałam bardzo fajnego maila, otóż Pan który znalazł sunie powiedział że jej nie odda ;) liczyłam na to i bardzo się cieszę że tak wyszło :) a więc sunia ma dom i teraz rozmyślamy jakie nadać jej imię :)
RossAnne
 
Posty: 21
Rejestracja: 18 Sty 2013, 23:45

Re: Legnica - młoda suczka szuka domu

Postprzez jazooo » 26 Mar 2013, 19:12

No to świetnie. Kurcze, te nasze bulle mają to do tego, że potrafią człowieka zauroczyć :D Oby więcej było takich przypadków :mrgreen:
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska


Wróć do TTB pozafundacyjne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron