Fundacja AST Fundacja AST

Babcia Tekila szuka domu, mlodsza już go ma!

Psy oczekujące na adopcję w schroniskach, DT i innych fundacjach.

Re: Babcia Tekila szuka domu, mlodsza już go ma!

Postprzez Dominikad.1989 » 24 Paź 2013, 23:07

Tak na pocieszenie powiem, ze Gabrysia miała straszne reakcje alergiczne jak tylko zjadła coś co ją uczula ( w naszym wypadku zboża i nabiał )a po roku podawania jej kwasów omega i długim karmieniu karmą bezzbożową teraz nie reaguje na alergeny prawie w ogóle :) i przestawiłam ją nawet na karmę z ryżem i dalej super więc alergia to nie wyrok, da się ustawić i tak jak w naszym przypadku zdarza się, że objawy ustępują. Ale kwasy dostaje na stałe.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie"
Awatar użytkownika
Dominikad.1989
 
Posty: 1014
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 13:39

Re: Babcia Tekila szuka domu, mlodsza już go ma!

Postprzez Atewi » 29 Paź 2013, 14:21

no to czekam na telefon :) dam znać, czy się odezwie


I jak ? Odzywała się ta Pani może ?
Atewi
 
Posty: 75
Rejestracja: 21 Sie 2013, 20:26

Re: Babcia Tekila szuka domu, mlodsza już go ma!

Postprzez andzia69 » 01 Lis 2013, 19:01

Niestety nikt się nie odezwał :(

a na dodatek jaśnie pan "właściciel" powiedział, ze jak nie znajdziemy jej domu do konca roku to ją uspi! nie dosć, ze znalazłysmy jej dt, nie dość, że żebrzemy o kasę na jej karmę, badania, leki...to on mial się do tego dokladać! a stwierdził, ze go k..a nie stać!!! no tak - najprościej uśpić!!!

i co teraz? trzeba by bylo miec od niego zrzeczenie :( kawal ......z niego! :evil:
andzia69
 
Posty: 211
Rejestracja: 15 Maj 2011, 20:21

Re: Babcia Tekila szuka domu, mlodsza już go ma!

Postprzez Atewi » 06 Lis 2013, 19:56

a na dodatek jaśnie pan "właściciel" powiedział, ze jak nie znajdziemy jej domu do konca roku to ją uspi! nie dosć, ze znalazłysmy jej dt, nie dość, że żebrzemy o kasę na jej karmę, badania, leki...to on mial się do tego dokladać! a stwierdził, ze go k..a nie stać!!! no tak - najprościej uśpić!!!


Nie napiszę co myślę o tym :evil: ............panu tylko dlatego, żeby nie przysparzać dodatkowej pracy adminowi.

Napisałam do tej babki (co o nią pytała) jeszcze raz, ale nie odpisała. Jak znajdę chwilę to wrzucę Tequille kolejny raz, z innym tekstem. Do końca roku mamy jeszcze sporo czasu.
Atewi
 
Posty: 75
Rejestracja: 21 Sie 2013, 20:26

Re: Babcia Tekila szuka domu, mlodsza już go ma!

Postprzez andzia69 » 07 Lis 2013, 15:47

Szukam kogoś z Czeladzi/Sosnowca, kto mógłby dogłębnie sprawdzić dom dla Tekili. Nie napalam się ani nic z tych rzeczy. Dom dla niej musi być taki, który wynagrodziłby jej wszystkie krzywdy :( Mamy taką osobę?
andzia69
 
Posty: 211
Rejestracja: 15 Maj 2011, 20:21

Re: Babcia Tekila szuka domu, mlodsza już go ma!

Postprzez chaos_bull » 07 Lis 2013, 22:55

jestem z Rudy Sl, ale bez problemu moge podjechać w weekend. Wezne z sobą szczeniora co go mam na DT i sprawdze wytrzymałość ew. adoptujących :)
Jak coś pw.
Image
bullterrier jest dowodem na to że bóg nie istnieje..
Awatar użytkownika
chaos_bull
 
Posty: 200
Rejestracja: 23 Kwi 2012, 13:34

Re: Babcia Tekila szuka domu, mlodsza już go ma!

Postprzez andzia69 » 09 Lis 2013, 13:30

Chaos - dzięki :) Mam już osobę do sprawdzenia...ale w międzyczasie się dowiedziałam, ze i inna dziewczyna ma jechać na wizytę, bo pani dzwoniła jeszcze o innego astka. Myslę, ze nic z tego nie będzie :(
andzia69
 
Posty: 211
Rejestracja: 15 Maj 2011, 20:21

Re: Babcia Tekila szuka domu, mlodsza już go ma!

Postprzez izuś_85 » 19 Lis 2013, 11:13

co u Teqiuilki???????? ogłaszamy dalej?
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: Babcia Tekila szuka domu, mlodsza już go ma!

Postprzez Atewi » 21 Lis 2013, 21:11

izuś_85 napisał(a):co u Teqiuilki???????? ogłaszamy dalej?


Przyłączam się do pytania. Jak tam sytuacja :?:
Atewi
 
Posty: 75
Rejestracja: 21 Sie 2013, 20:26

Re: Babcia Tekila szuka domu, mlodsza już go ma!

Postprzez Atewi » 06 Gru 2013, 15:36

Halo, człowieki ! Jak tam Tequilla :?:
Mam nadzieję, że to milczenie to dobry znak (taa nadzieja matką...). Koniec roku coraz bliżej..........
Atewi
 
Posty: 75
Rejestracja: 21 Sie 2013, 20:26

PoprzedniaNastępna

Wróć do TTB pozafundacyjne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości