Fundacja AST Fundacja AST

[Kobyłka koło W-wy] Pies -grozi mu uśpienie...

Psy oczekujące na adopcję w schroniskach, DT i innych fundacjach.

[Kobyłka koło W-wy] Pies -grozi mu uśpienie...

Postprzez JustynaGr » 10 Lis 2013, 14:39

Witam,

Do lecznicy "ARKA" w Kobyłce trafił pies w typie rasy, maść: biało czarna, nie kastrowany, jest teraz na kwarantannie by wykluczyć wściekliznę.
Jak trafił? Z tego co się dowiedziałam psiak błąkał się po mieście, więc dobry pan przygarnął psiaka dał mu dom itp. lecz zaszła taka sytuacja, że dziewczyna sięgając po jego kubek została zaatakowana przez tego psa. Pan nie mógł odciągnąć psa, jedynym wyjściem było użycie siły choć to też mało co dawało, ale w końcu pies został odciągnięty. Gdyby nie udało się odciągnąć psa, zagryzł by na śmierć :( Nie wiadomo jaka jest historia tego psa, nie wiem dokładnie jak wybuchła ta agresja... Tylko tyle wiem co napisałam, plakietka pies mocno agresywny.. na razie jest na kwarantannie, ale potem jeśli nie znajdzie się ktoś kto zajmie się tym psiakiem czeka go igła :(... dzisiaj obserwowałam go z bezpiecznej odległości to stał i obserwował,był czujny (chyba troszkę obawiał się aparatu) nie wykazywał agresji, że rzuca się przez kraty. Jak dłużej posiedziałam mówiąc do niego spokojnym głosem, wręcz zaczął piszczeć, merdać ogonem, skakać domagał się pieszczot. Takie zachowanie daje do myślenia by dać mu szansę ( ale to musi ktoś być kto zna się na tej rasie i zachowaniach agresywnych).

I pytanie gdzie szukać pomocy ? Wszelkie podpowiedzi mile widziane to przekażę wtedy do lecznicy,

kontakt:
Lecznica Weterynaryjna Całodobowa ARKA
ul. Krechowiecka 33
05-230 Kobyłka

tel. kontaktowy:
662 104 356
22 760 30 98

Adres e-mail: biuro@arka24h.pl

Image

Image
JustynaGr
 
Posty: 5
Rejestracja: 10 Paź 2013, 18:24

Wróć do TTB pozafundacyjne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron