Fundacja AST Fundacja AST

Skrzydlaty Pies- szukamy domu dla Ami

Psy oczekujące na adopcję w schroniskach, DT i innych fundacjach.

Skrzydlaty Pies- szukamy domu dla Ami

Postprzez małgorzata » 13 Lis 2013, 17:09

Szukamy domu dla Ami!

Ami młodziutka suczka w typie rasy amstaff PILNIE szuka domu

Imię: Ami
Rasa: w typie amstaffa
Płeć: suka
Wiek: około 1 rok
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Płodność: nie kastrowana (zostanie wydana do adopcji na warunku kastracji)
Miejsce Pobytu: dom tymczasowy, woj. małopolskie (50 km od Krakowa)
Stosunek do dzieci: pozytywny
Stosunek do psów: pozytywny

Szukamy domu dla Ami, młodziutkiej, około rocznej suczki w typie asmaffa.
Ami przez kilka dni błąkała się w okolicach stacji benzynowej przy trasie Radom-Kielce. Niestety nikt na miejscu nie zainteresował się losem głodnej, nie mającej dokąd pójść suczki.
Ami miała jednak szczęście w nieszczęściu- spotkała na swojej drodze osobę, której los zwierząt nie jest obojętny i wsiadła jej po prostu do samochodu. Być może był to już ostatni dzwonek- noce robią się coraz zimniejsze, Ami ze względu na króciutką sierść, osłabienie, i brak pokarmu mogłaby nie przeżyć.
Ami przebywa obecnie w domu tymczasowym. Jest grzeczną, typowo domową suczką. Jak na młodego amstaffa, na razie jest całkiem spokojna. Ma pozytywne nastawienie do innych psów, niektórych- większych czworonogów się boi. Nie jest nadpobudliwa, nie wykazuje żadnej agresji. Mieszka w domu z 11 letnim dzieckiem.
Należy pamiętać że amstaffy to energiczne, silne psy, które potrzebują sporo ruchu i zajęcia a także konsekwencji w wychowaniu.
Ami jest jeszcze bardzo młoda, pewnych rzeczy na pewno trzeba będzie ją nauczyć.
Ami będzie idealnym towarzyszem dla aktywnej rodziny, która otoczy ją mądrą miłością do końca jej dni.

Kontakt w sprawie adopcji:
Gosia 606129268
malgorzata.krzemieniecka@skrzydlatypies.pl

---
pamiętaj:
- adopcja zwierzęcia musi być przemyślana
- złożenie oferty nie jest jednoznaczne z otrzymaniem zwierzęcia
- zastrzegamy sobie prawo wyboru domu dla zwierzaka
- osoba chcąca adoptować zwierzę zgadza się na wizytę przed adopcyjną oraz wizyty już po adopcji.
- bezwzględnym warunkiem adopcji zwierzęcia jest podpisanie umowy adopcyjnej
- wszystkie zwierzęta są kastrowane, jeśli z różnych powodów kastracja nie mogła być przeprowadzona przed adopcją, Nowy Dom jest zobowiązany do przeprowadzenia zabiegu
( wyjątkiem są zwierzęta rodowodowe, które są dopuszczone do rozrodu lub takie, których stan zdrowia nie pozwala na przeprowadzenie zabiegu).
_________________
Image
małgorzata
 
Posty: 103
Rejestracja: 16 Gru 2010, 16:01

Re: Skrzydlaty Pies- szukamy domu dla Ami

Postprzez małgorzata » 13 Lis 2013, 17:11

Image
Image
Image
Image
Image
małgorzata
 
Posty: 103
Rejestracja: 16 Gru 2010, 16:01

Re: Skrzydlaty Pies- szukamy domu dla Ami

Postprzez agam » 13 Lis 2013, 22:17

Z trzema psami w domu i czwartym w drodze mogę tylko powiedzieć, że jest piękna i że brawa dla tego, kto ją zabrał ze stacji!
Awatar użytkownika
agam
 
Posty: 47
Rejestracja: 08 Lut 2013, 23:59
Miejscowość: Warszawa

Re: Skrzydlaty Pies- szukamy domu dla Ami

Postprzez Dominikad.1989 » 14 Lis 2013, 16:20

Przypomina mi Mirkę od babyjane jak nic! Powoli przymierzam się do robienia ogłoszeń psiakom, czy suczce ktos robi? będą potrzebne?
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie"
Awatar użytkownika
Dominikad.1989
 
Posty: 1014
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 13:39

Re: Skrzydlaty Pies- szukamy domu dla Ami

Postprzez syama » 14 Lis 2013, 16:40

Ma kilka ogłoszeń na Skrzydlatym Psie, ale nigdy za wiele, więc rób ile sie da :mrgreen:
Awatar użytkownika
syama
 
Posty: 223
Rejestracja: 04 Mar 2012, 16:51

Re: Skrzydlaty Pies- szukamy domu dla Ami

Postprzez małgorzata » 21 Lis 2013, 09:35

Ami jutro jedzie do nowego domu - jeszcze nie ściągamy ogłoszeń - czekamy do soboty wtedy więcej napiszę - trzymamy kciuki aby wszystko było ok :)
Image
małgorzata
 
Posty: 103
Rejestracja: 16 Gru 2010, 16:01

Re: Skrzydlaty Pies- szukamy domu dla Ami

Postprzez małgorzata » 24 Lis 2013, 20:52

Rozmawiałam z opiekunką ( już byłą Ami ). Dziewczyna już od piątku w nowym domu- do towarzystwa kolega husky i kot (któremu zabiera michę Smile ) ale wygląda na to że wszystko będzie dobrze. Dom z polecenia znajomych Państwa, którzy znaleźli i zaopiekowali sie Ami. Pani Edyta jest w kontakcie z nowymi właścicielami. Jak tylko P.Edyta dostanie zdjęcia z nowego domu to mam obiecane i wstawię.
Proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu. :D
_________________
Image
małgorzata
 
Posty: 103
Rejestracja: 16 Gru 2010, 16:01

Re: Skrzydlaty Pies- szukamy domu dla Ami

Postprzez małgorzata » 24 Lis 2013, 20:55

Zapomniałam Ami to teraz Whisky (mam nadzieję,że dobrze napisałam) :D
-
Image
małgorzata
 
Posty: 103
Rejestracja: 16 Gru 2010, 16:01


Wróć do TTB pozafundacyjne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron