Fundacja AST Fundacja AST

Młody i energiczny Ares w typie Amstaffa! [R.ŚL.] MA DOM

Szczęśliwe zakończenia.

Młody i energiczny Ares w typie Amstaffa! [R.ŚL.] MA DOM

Postprzez Asta17 » 20 Maj 2014, 00:25

Ares to ok 1,5 roczny psiak w typie amstaffa. Trafił do schroniska z ulicy. To bardzo przyjazny, mądry, radosny i wesoły psiak, którego rozpiera energia. Jest psem bardzo pozytywnym, nastawionym na człowieka, potrafi skupiać uwagę i bardzo szybko się uczy, zna kilka podstawowych komend a przy konsekwencji i cierpliwości opiekuna może się nauczyć o wiele więcej. Ares uwielbia długie spacery, aportowanie, jest psem, który pilnuje się człowieka i nie próbuje uciekać. Na spacerze biega bez smyczy i co chwilę zerka nie oddalając się zbytnio czy opiekun jest w pobliżu, a jeśli nie ma to pędem biegnie go szukać. Jest bardzo silnym psem i troszeczkę upartym dlatego szukamy opiekunów doświadczonych znających specyfikę rasy. Ares potrafi zachować czystość i zostać sam. Mimo swoich pokładów energii, które potrzebują ujścia w regularnych i aktywnych spacerach Ares bardzo ceni sobie miękkie i ciepłe legowiska. Na spacerze toleruje inne psy jednak w domu powinien być jedynakiem. Mile widziane byłoby pójście z Aresem na szkolenie. Lepszy dom bez małych dzieci z uwagi na siłę psa. Ares szuka domu najlepszego z najlepszych, gdzie będzie kochanym członkiem rodziny. Na pewno wniesie do domu wiele radości i pozytywnej energii. Będzie wiernym i oddanym przyjacielem dla rozsądnej i odpowiedniej rodziny.
Psiak jest zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji:
Ania 509 450 480
amstaff2@poczta.fm

Image
Ostatnio edytowany przez Asta17, 13 Lip 2014, 14:00, edytowano w sumie 1 raz
Asta17
 
Posty: 417
Rejestracja: 15 Cze 2011, 23:11
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Młody i energiczny Ares w typie Amstaffa szuka domu! [R.

Postprzez Asta17 » 20 Maj 2014, 00:28

Image

Image

Image

Image

Image
Asta17
 
Posty: 417
Rejestracja: 15 Cze 2011, 23:11
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Młody i energiczny Ares w typie Amstaffa szuka domu! [R.

Postprzez Asta17 » 20 Maj 2014, 00:31

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Asta17
 
Posty: 417
Rejestracja: 15 Cze 2011, 23:11
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Młody i energiczny Ares w typie Amstaffa szuka domu! [R.

Postprzez Asta17 » 20 Maj 2014, 00:33

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Asta17
 
Posty: 417
Rejestracja: 15 Cze 2011, 23:11
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Młody i energiczny Ares w typie Amstaffa szuka domu! [R.

Postprzez Asta17 » 20 Maj 2014, 00:34

Image

Image
Asta17
 
Posty: 417
Rejestracja: 15 Cze 2011, 23:11
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Młody i energiczny Ares w typie Amstaffa szuka domu! [R.

Postprzez jazooo » 24 Maj 2014, 23:05

Były jakieś telefony w sprawie ewentualnej adopcji Aresa? Jakoś mi ten psiak siedzi w głowie, sama go zawiozłam do schronu po tym jak błąkał się po okolicy.Kilka słów na temat samego Aresa- chłopak pochodzi z pseudo. Nikt go nie kupił, więc trafił do kolegi właściciela rozmnażanej suki. Gościu menel pierwsza klasa, więcej razy go widziałam w stanie grawitacji niż w pionie. Miesiąc temu moje mama zadzwoniła do mnie mówić, że na osiedlu biega luzem amstaff. Ubrałam się, zabrałam smycz i poszłam go szukać. Po dwóch próbach udało mi się go na smaczki złapać, wsadzić do auta i zawieść do schroniska. Jako, że znam okoliczne asty (fakt faktem wszystkie są do siebie podobne) podejrzewałam czyj to pies i szczerze mówiąc wolałam, żeby do tego gościa nie trafił. Minęły dwa dni, idąc na spacer podchodzi do mnie jeden z okolicznych meneli pytając czy zawiozłam Aresa do schroniska bo tak powiedziały dzieci, które niby widziały jak go wkładałam do auta. Zaczęłam udawać, że nie wiem o co chodzi, ale menel ciągnął temat. Prosił, żebym poszła z nim do obecnej właścicielki psa, bo ona się martwi, że pies nie wrócił do domu. Poszłam. Moje przypuszczenia się potwierdziły co do właściciela. Obecnie były już właściciel siedzi za kratkami za kradzieże, rozboje, włamania a psiakiem zajmowała się jego babcia, kobieta 82-letnia, poruszająca się o lasce. Kobieta była bardzo wdzięczna, że zawiozłam Aresa do schroniska, ponieważ nie była w stanie się nim opiekować. Czasem pomagali jej sąsiedzie kupując jedzenie dla niego, ale nikt nie chciał wyprowadzać, Aresa, bo jest psem dość żywiołowym. Wypuszczała go przed klatkę, zazwyczaj wracał. Pokazywała mi książeczkę, pies miał wszystkie szczepienia. Pani nie wiedziała, że jest coś takiego jak schronisko, gdzie w takiej sytuacji z pewnością, gdyby przedstawiła sprawę, pies bez problemu zostałby odebrany. Obiecałam pani, że od czasu do czasu do niej wejdę i powiem co u Aresa a już tym bardziej jak znajdzie nowy dom.
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Młody i energiczny Ares w typie Amstaffa szuka domu! [R.

Postprzez Asta17 » 28 Maj 2014, 09:49

Niestety Ares póki co nadal w schronisku. Na razie żadnego zainteresowania, ani jednego telefonu. Może ktoś pomóc z ogłoszeniami albo zafundować wyróżnione?
Asta17
 
Posty: 417
Rejestracja: 15 Cze 2011, 23:11
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Młody i energiczny Ares w typie Amstaffa szuka domu! [R.

Postprzez Jok » 28 Maj 2014, 09:59

Mogę zafundować wyróżnienie. Pr. o kontakt na PW.
Jok
 
Posty: 593
Rejestracja: 28 Lis 2010, 17:01
Miejscowość: Opole

Re: Młody i energiczny Ares w typie Amstaffa szuka domu! [R.

Postprzez Asta17 » 29 Maj 2014, 19:52

Jok bardzo dziękuję, już wysyłam PW.
Asta17
 
Posty: 417
Rejestracja: 15 Cze 2011, 23:11
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Młody i energiczny Ares w typie Amstaffa szuka domu! [R.

Postprzez jazooo » 08 Cze 2014, 12:17

Rozumiem, że w sprawie Aresa nadal cisza? Zrobiłam mu przed chwilką kilka ogłoszeń, w wolnej chwili dorobię kolejne. Macie jakieś nowe zdjęcia Aresa?
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Następna

Wróć do W nowym domu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości