Fundacja AST Fundacja AST

Oferuję DOM TYMCZASOWY Wawa

Psy oczekujące na adopcję w schroniskach, DT i innych fundacjach.

Oferuję DOM TYMCZASOWY Wawa

Postprzez Izaura » 21 Paź 2014, 17:04

Witam Was bardzo serdecznie,
Uznałam ,że mogłoby okazać się nietaktem, że oferuję pomoc już w pierwszym poście, ale później uznałam ,że przecież chodzi o dobro. O dobro psiaków.

Piszę, ponieważ zaczytałam się w opowieściach o podopieczny z i spoza Fundacji i ze swojej strony mogłabym zaoferować Dom Tymczasowy dla jednego z tych przemiłych ogonków. To może trochę o mnie, żeby było jasne "czym kaczka wodę pije" ;)

Obecnie mieszkam w Wawie, ale pochodzę z Krakowa. W Wawie jednak zamierzam już zostać na stałe. Co prawda nie posiadam własnościowego mieszkania - dlatego też póki co mogę oferować "tymczasówkę". Mam już jednego psa (samiec, Elvis), co prawda jest to Shar Pei, ale też sporo przeżył. Obecnie ma ok 3 lat i został zabrany przeze mnie z nielegalnej hodowli. Nie widział i nie chodził od szczeniaka. Ale dołożyłam wszelkich starań aby to się zmieniło. I udało się. Po wielu kosztownych operacjach pies odzyskał wzrok , kończyny wyglądają jakby nigdy nic ,a pies sam w sobie kocha wszystkie zwierzaki- do słownie, nie jest agresywny. Nie ufa ludziom, poza mną (ale ciężko się dziwić) i ma lęk separacyjny (nienawidzi zostawać sam w domu, ale nad tym pracuję z behawiorystą). Ale nie jest agresywny. Toleruje obie płci, i pieski i sunie. Nie potrafi się bronić przed agresją i po prostu ucieka. Stwierdziłam więc ,że przyda mu się jakiś towarzysz, najlepiej cierpliwy, który toleruje inne psy i ludzi i pokaże mu jak być prawdziwym psem. Ale również taki ,który się z nim zaprzyjaźni i będzie mu drogowskazem.
W związku z tym, jeśli poszukujecie dom dla jednego z ogonków, który jest przyjaźnie nastawiony (to niestety warunek konieczny, z uwagi na mojego psa ) to piszcie do mnie, chętnie wezmę pod opiekę na tyle ile "wlezie" i warunki pozwolą, mam nadzieję jak najdłużej. Dołączę się również do poszukiwań stałego domu.
Szukam psa z Wawy lub okolic, to ważne, ponieważ nie posiadam samochodu. No chyba ,że ktoś jest w stanie przewieźć psiaka do mnie to nie ma sprawy ;) Niedaleko miejsca zamieszkania mam klinikę całodobową, więc w razie czego pies będzie miał opiekę.
Biorę na siebie koszty opieki ,tak więc bez obaw.
Zostawiam swojego mail'a więc piszcie śmiało ,jeśli zajdzie potrzeba : izabela.u@poczta.fm.
Istnieje możliwość zobaczenia warunków dla pieska i poznania mnie. Wcześniej można umówić się na spacer z pieskami w celu sprawdzenia ich reakcji.
Byłam już domem tymczasowym dla piesków z Krakowa, tak więc bez obaw ;-) Współpracuję z TOZ'em i wieloma fundacjami, chętnie pomogę i tym razem.
Z mojej strony zapewniam opiekę w szerokim spectrum oraz ciepły kąt, wielkie serce i dobrą zabawę dla psiaka.
Istnieje możliwość odwiedzania psa dla sprawdzenia czy wszystko ok, stały kontakt mail i telefoniczny w razie jakichkolwiek wątpliwości. Jestem otwarta na propozycje.

Kochani przesyłajcie informacje o takich pieskach. Czekam. Pomagajmy!
Życzę wszystkim jak najwięcej słońca ! :)
Awatar użytkownika
Izaura
 
Posty: 8
Rejestracja: 21 Paź 2014, 16:39
Miejscowość: Warszawa

Re: Oferuję DOM TYMCZASOWY Wawa

Postprzez doddy » 21 Paź 2014, 17:59

Super, że kolejne rączki aż korci do roboty.
Pozyskujemy teraz Ryśkę. Może z nią spróbujesz jako dom tymczasowy? Wątek znajdziesz na forum.
Jeśli będziesz chętna to ja baardzo chętnie wpadnę z wizytą przed i porozmawiam o DT.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Oferuję DOM TYMCZASOWY Wawa

Postprzez Izaura » 21 Paź 2014, 18:01

Pewnie, że można spróbować ;)
Jestem jak najbardziej za. Najważniejsze ,żeby psiaki się zaakceptowały. Ważne, żeby oboje mieli komfort :)
Awatar użytkownika
Izaura
 
Posty: 8
Rejestracja: 21 Paź 2014, 16:39
Miejscowość: Warszawa

Re: Oferuję DOM TYMCZASOWY Wawa

Postprzez doddy » 21 Paź 2014, 18:04

No to jak będziesz ZA to się wpraszam. 4 łapy to się potem same znajdą.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Oferuję DOM TYMCZASOWY Wawa

Postprzez Izaura » 21 Paź 2014, 18:05

Jestem za! ;)
Awatar użytkownika
Izaura
 
Posty: 8
Rejestracja: 21 Paź 2014, 16:39
Miejscowość: Warszawa


Wróć do TTB pozafundacyjne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości