Fundacja AST Fundacja AST

[GŁOGÓW] 3letnia Draka porzucona przez ludzi

Psy oczekujące na adopcję w schroniskach, DT i innych fundacjach.

[GŁOGÓW] 3letnia Draka porzucona przez ludzi

Postprzez malina1 » 14 Gru 2011, 23:55

Imię: Draka
· Wiek: ok. 3 lat
· Rasa: Mieszaniec
· Miasto: Głogów
· Sterylizacja: Tak
· Szczepienia: Tak

Cześć, mam na imię Draka. Jestem młodym psem, moje życie na początku było bardzo fajne. Miałam swoją panią, swój dom, ale nagle to się zmieniło…
Moja właścicielka postanowiła wyjechać za granicę, oddała mnie swoim rodzicom, ale oni nie potrafili się mną zaopiekować. Tak trafiłam do schroniska. Jestem tu już rok. Jest mi tu dobrze: mam co jeść, mam swój mały kącik, poznałam też dużo koleżanek i kolegów, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji jak ja. Wychodzę na spacery, wolontariusze bawią się ze mną, ale kiedy wracam do kojca przypominają mi się dobre czasy, gdy miałam dom, opiekę i ciepłe miejsce w łóżku. Czuję się wtedy bardzo samotna… Lubię wspominać te miłe chwile i chciałabym, żeby wszystko było tak jak dawniej. Uwielbiam bawić się, biegać i czuć bliskość człowieka. Moją ulubioną zabawą jest przeciąganie się sznurkiem. Mam w sobie dużo energii i kiedy wychodzę na spacer chcę biec przed siebie, bo to pozwala mi zapomnieć o szarej codzienności. Niektórym może się wydawać, że jestem nieposłuszna lub nie potrafię chodzić na smyczy. To tylko pozorne złudzenie! Gdyby ktoś mnie naprawdę pokochał, pomógł mi wyładować energię i zaopiekował się mną zobaczyłby, że umiem się dobrze zachować. Muszę przyznać, że potrzebuję stanowczego i konsekwentnego właściciela. Jestem łasuchem i uwielbiam smakołyki, co naprawdę skłania mnie do szybkiej nauki. Umiem już siadać i podawać łapkę! Nie przeszkadzają mi dzieci, nie chcę ich krzywdzić, lubię się z nimi bawić. Niestety zostałam wychowana jako jedyny pupil, dlatego nie lubię innych psów. Jak w naturze psa pozostało, za kotami też nie przepadam. Każdego dnia przypominam sobie chwile, w których byłam naprawdę szczęśliwa i bardzo chciałabym do nich wrócić.
Może ktoś wkrótce spełni moje marzenia, może to będziesz Ty? Nie każ mi dłużej czekać i żyć wspomnieniami, pozwól by znowu było tak jak dawniej. Czekam każdego dnia w schronisku dla bezdomnych zwierząt we Wróblinie Głogowskim, w sprawie adopcji możesz również skontaktować się telefonicznie pod numerem 501148293 lub 667096617, albo napisz: drzagodha@wp.pl lub agatapetera@gmail.com
Draka

Image
Image
Image
malina1
 
Posty: 2
Rejestracja: 14 Gru 2011, 23:48

Re: [GŁOGÓW] 3letnia Draka porzucona przez ludzi

Postprzez malina1 » 15 Gru 2011, 23:59

Draka już rok czeka w schronisku! Czy Nowy Rok będzie dla niej szczęśliwy?
malina1
 
Posty: 2
Rejestracja: 14 Gru 2011, 23:48

Re: [GŁOGÓW] 3letnia Draka porzucona przez ludzi

Postprzez anaka114 » 27 Lip 2012, 15:41

Draka znalazła już jakiś czas temu nowy dom. Zamieszkała pod Warszawą. :D
Tutaj link do jej Facebookowego albumu, gdzie są też zdjęcia z nowego domu: https://www.facebook.com/media/set/?set ... 056&type=3

Temat można już przenieść do nowych domków. ;)
anaka114
 
Posty: 7
Rejestracja: 27 Lip 2012, 15:38


Wróć do TTB pozafundacyjne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron