Fundacja AST Fundacja AST

[Orzechowice] BULGOCJA - odebrana interwencyjnie właścicielo

Psy oczekujące na adopcję w schroniskach, DT i innych fundacjach.

Re: [Orzechowice] BULGOCJA - odebrana interwencyjnie właścic

Postprzez Oczy Ważki » 11 Lip 2013, 14:48

Witam serdecznie.
Proszę o więcej informacji na temat tej suni. Nie chodzi mi o stan jej zdrowia, bo z tym sobie poradzimy, ale o ocenę stopnia socjalizacji psiaka.
Rasa jest mnie i mojemu mężowi bardzo dobrze znana. Obecnie posiadamy 3-letnią sunię AST, która trafiła do nas po przejściach w wieku 8 miesięcy. Wyprowadziliśmy ją z traumy po poprzednim właścicielu. Jest bardzo łagodna i łaskawa do psów i kotów. O ludziach nie mówię - bo wiadomo. Posiadamy również 2 kocury rasy mainecoon, które doskonale dogadują się z naszą sunią. Opisuję stan na dzień dzisiejszy, ponieważ zastanawiam się jak Bulgocja odnalazłaby się w takim stadzie. Dodam , że wszystkie nasze zwierzęta są wysterylizowane. Mamy dom z niewielkim ogrodem, ale zdecydowanie preferujemy codzienne baardzo długie spacery.
Bardzo proszę o info, może być na prv. aga00000@gmail.com

pozdrawiam
Oczy Ważki
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 Lip 2013, 14:36

Re: [Orzechowice] BULGOCJA - odebrana interwencyjnie właścic

Postprzez Grażyna » 15 Lip 2013, 16:23

Z tego co ja wiem Bulgocja powinna być jedynaczką bo do innych zwierząt wykazuje agresję.Czy można wiedzieć skąd jesteś bo Przemyśl to dla niektórych koniec świata.Mam dostać kontakt do wolontariuszki która zajmuje się sunią.Wtedy napiszę więcej o jej zachowaniu.
Jest tam też druga sunia http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=1382&Itemid=7
Grażyna
 
Posty: 15
Rejestracja: 09 Cze 2011, 15:47

Poprzednia

Wróć do TTB pozafundacyjne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości