Fundacja AST Fundacja AST

Korba pitbull red nose BEŁCHATÓw

Psy oczekujące na adopcję w schroniskach, DT i innych fundacjach.

Korba pitbull red nose BEŁCHATÓw

Postprzez manka » 30 Cze 2012, 00:42

Korba - 2lata ,sterylizowana , w typie pitbull red nose, dość niska. Od pracowników schroniska dowiedziałam się ,że sunia trafiła do nich po tym jak jej "pana" zamknęli. Korba jest łagodna dla ludzi i lubi dzieci natomiast wszystkie zwierzaki to dla niej ofiary natychmiastowe ! Myśle ,że tej nienawiści nauczył ją były właściciel (atakuje nawet szczenięta) . Gdy pierwszy raz odwiedziłam Korbę dziewczynka pozwoliła mi robić ze sobą wszystko ciągnąć za uszy, klepać, nawet wkładać ręce do pyska . W schronisku jest od 24 stycznia tego roku przebywa w kojcu zewnętrznym widocznym dla wszystkich odwiedzających niestety nawet dni otwarte schroniska nie pomogły jej znaleźć domu ( była nawet na plakacie) to naprawdę wspaniały pies !! Pracownicy schroniska tażke ją lubią mimo jej agresji do zwierząt w schronisku to naprawdę jest problem . Szukamy dla suni domu tymczasowego lub stałego . Prosiłabym chociaż o jakieś dodatkowe ogłoszenia .
Image
Image
Image
Image
Image
Image


SCHRONISKO JEST CHĘTNE DO WSPÓŁPRACY

97-400 Bełchatów, ul. Zdzieszulicka
tel/fax: (44) 633 38 77
e-mail: schronisko@sanikom.pl
Awatar użytkownika
manka
 
Posty: 27
Rejestracja: 11 Cze 2012, 00:34
Miejscowość: Bełchatów

Re: Korba pitbull red nose BEŁCHATÓw

Postprzez manka » 07 Lip 2012, 21:13

nikt nie pomoże ? ;/
Awatar użytkownika
manka
 
Posty: 27
Rejestracja: 11 Cze 2012, 00:34
Miejscowość: Bełchatów


Wróć do TTB pozafundacyjne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron