Fundacja AST Fundacja AST

Kochany Mieszaniec do oddania

Psy oczekujące na adopcję w schroniskach, DT i innych fundacjach.

Kochany Mieszaniec do oddania

Postprzez ewela » 08 Lip 2012, 02:06

Witam Kochane ciotki i wójkowie wiem, że Misiek (bo o nim tu mowa) nie jest w naszym bulowatym typie, ale moze komuś zapadnie w serducho.
Misiek to 4 letni mieszaniec jego mamcia jest rasy golden retriver ojciec nieznany, ale podejrzewamy, ze być moze jest to kaukaz ze wzgledu na umaszczenie tylko ciut mniejszy ;) Psiak został adoptowany ze schroniska, gdzie trafił razem ze swoją mama i rodzenstwem. Od małego wychowany w kojcu - nigdy nie był uwiazywany i nie załatwia sie w kojcu, wiec musi byc wyprowadzany. Został wykastrowany, regularnie szczepiony. Pilnował działki na której były trzymane kury, dogaduje sie z kotem, nawet śpią razem. Co do psów miał styczność z małym 'pimpkiem' mieszancem i w zazdrosci potrafiły oba powydawac troche dziwnych dzwieków z siebie :roll: ale Miś nigdy nie zrobił mu krzywdy. Z dziećmi nie miał kontaktu nigdy, wiec nic nie mogę na ten temat powiedziec.
To jest ciężka sytuacja, nigdy nie pomyślałam, że bede musiała szukać domu dla bliskiego mi psa - Misiek jest psiakiem mojej babci, która zmarła .. chce, żeby trafił w jak najlepsze ręce, bo o innych nie ma tutaj mowy. Fotki będe mogła udostępnić jutro bądź pojutrze.
Błagam Was kochani o pomoc wiem, ze psiaków do adopcji jest mnóstwo i ze o dom bedzie ciezko, ale moze znacie kogos lub sami szukacie psiaka nie-bulowego. Zabarałabym go z checia, ale nie mam warunków i mieszkam za granica. Jeżeli ktoś by sie zdecydował, moge opłacic szkolenie oraz szczepienia, wyżywienie do konca jego zycia.
Błagam pomóżcie.
Jak narazie prosze o kontakt na forum lub przez email debickaewelina@yahoo.co.uk
ewela
 
Posty: 129
Rejestracja: 17 Lis 2011, 03:26
Miejscowość: UK

Re: Kochany Mieszaniec do oddania

Postprzez ewela » 08 Lip 2012, 11:34

doddy moznaby przenieść temat do TTB pozafundacyjne? :oops: Tutaj chyba rzadko kto zagląda
ewela
 
Posty: 129
Rejestracja: 17 Lis 2011, 03:26
Miejscowość: UK

Re: Kochany Mieszaniec do oddania

Postprzez doddy » 09 Lip 2012, 14:21

Zrobione :)
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Kochany Mieszaniec do oddania

Postprzez ewela » 11 Lip 2012, 11:17

Dziekuje bardzo Doddy ;)
Kochani sobota tuż tuż .. bardzo was prosze popytajcie znajomych, moze ktos ma miejsce dla takiego psiaka. Misiek rowniez potrzebuje troche pracy z czlowiekiem. Był przyzwyczajony tylko do widywania jednej osoby, czasami widział kogos innego, ale to bardzo rzadko. Dzis byłam u niego rano i .. zaczal jesc kiedy byłam w pobliżu i pomerdał ogonem. Pozniej kiedy jego zdaniem byłam juz za blisko powarczał na mnie troche. Mam nadzieje, ze wszystko wyjdzie na plus. Czasu coraz mniej, a pomysłów brak.
Mam fotki, ale nie umiem ich wstawic :oops: .. moze mogłabym je komus przesłać??
ewela
 
Posty: 129
Rejestracja: 17 Lis 2011, 03:26
Miejscowość: UK

Re: Kochany Mieszaniec do oddania

Postprzez ewela » 16 Lip 2012, 14:31

Miś ma dom. Dziękuje
ewela
 
Posty: 129
Rejestracja: 17 Lis 2011, 03:26
Miejscowość: UK


Wróć do TTB pozafundacyjne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron