Fundacja AST Fundacja AST

[Głogów] Pomóżmy znaleźć Zoji nowy dom!

Psy oczekujące na adopcję w schroniskach, DT i innych fundacjach.

[Głogów] Pomóżmy znaleźć Zoji nowy dom!

Postprzez anaka114 » 28 Lip 2012, 15:18

W schronisku pod Głogowem przebywa sunia, która niestety nie ma zbyt dużych szans na adopcję. Boi się nowych osób, a ze strachu na nie szczeka i pokazuje zęby, niestety to bardzo zniechęca ludzi, którzy nawet nie chcą jej lepiej poznać. Zoja jest przepiękna i naprawdę kochana, musi tylko mieć trochę czasu, żeby poznać kogoś nowego. Pomożecie mi znaleźć dla niej dom? :)

Cześć, nazywam się Zoja, mam ok. 2-3 lat. Mimo, że jestem dość młodą suczką, trafiłam do schroniska... Moja pani musiała mnie oddać, więc poszukała mi nowego domu. Niestety nie trafiła zbyt dobrze. Miałam pilnować posesji, jednak widocznie się nie sprawdziłam, bo moja nowa rodzina mnie wyrzuciła. A ja wciąż nie rozumiem dlaczego... Kiedy moja pierwsza pani dowiedziała się o tym, opowiedziała moją historię. Ale nie chciała mnie zabrać z powrotem. Zostałam sama...
Dość się już nacierpiałam, więc nie ufam ludziom. Nie chcę, żeby znowu mnie skrzywdzili! Najlepiej niech wszyscy się ode mnie odczepią! Nie chcę się znowu zawieść... Właśnie dlatego kiedy ktoś nowy przychodzi do schroniska, bardzo głośno na niego szczekam. Myślę, że potrafiłabym go nawet ugryźć. Niech zostawi mnie w spokoju!
Ale tak naprawdę brakuje mi domu pełnego ludzi i miłości... Lubię pracowników schroniska i wolontariuszy, których znam. Wiem, że oni nie chcą zrobić mi krzywdy i chętnie się do nich przytulam. Umiem też ładnie chodzić na smyczy. Tak naprawdę nie jestem agresywna, jestem bardzo delikatną sunią, którą po prostu łatwo zranić...
Właściwie to nie wiem, czy lubię inne psy. Szczerze mówiąc, trochę się ich boję... One tak strasznie na mnie szczekają. Chyba wolałabym mieszkać sama. Nie nadaję się również do domu z dziećmi, bo wiem, że mogłabym zrobić im niechcący krzywdę.
Moja nowa rodzina musi być doświadczona w pracy z psami, bo nowicjuszowi na pewno wejdę na głowę. Tylko czy znajdzie się ktoś taki? Mam szczerą nadzieję, że tak.

Kontakt:
tel. 698 305 889 (czynny w dni robocze od 18:00 do 20:00)
mail. mozgus114@o2.pl

Image
Image
Image
Image
Image
Image
anaka114
 
Posty: 7
Rejestracja: 27 Lip 2012, 15:38

Wróć do TTB pozafundacyjne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron