Fundacja AST Fundacja AST

Cent- 13 letni ZŁOTY BULL -- ADOPTOWANY :))))

Szczęśliwe zakończenia.

Re: [B-stok] Cent- czy czeka go zima w schronisku?

Postprzez Aneta_M » 16 Paź 2012, 17:06

Doris napisał(a):;)
Wiadomo może jaka jest reakcja na inne psy/ suki??

Jeśli jest ktoś zainteresowany adopcją poproszę, aby to sprawdzono.
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: [B-stok] Cent- czy czeka go zima w schronisku?

Postprzez Doris » 16 Paź 2012, 17:27

Nie chce nic obiecywać ale rozglądam się za psiakiem z tym ze mam już sunie ;)) i chciałabym wiedzieć co i jak ;)
Awatar użytkownika
Doris
 
Posty: 199
Rejestracja: 23 Cze 2012, 19:30
Miejscowość: Katowice

Re: [B-stok] Cent- czy czeka go zima w schronisku?

Postprzez Aneta_M » 16 Paź 2012, 23:11

Doris napisał(a):Nie chce nic obiecywać ale rozglądam się za psiakiem z tym ze mam już sunie ;)) i chciałabym wiedzieć co i jak ;)

Ok w takim razie jutro poproszę aby sprawdzili jego kontakty z sukami. Twoja sunia jest chyba jeszcze młoda??
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: [B-stok] Cent- czy czeka go zima w schronisku?

Postprzez Doris » 16 Paź 2012, 23:28

Aneta_M napisał(a):
Doris napisał(a):Nie chce nic obiecywać ale rozglądam się za psiakiem z tym ze mam już sunie ;)) i chciałabym wiedzieć co i jak ;)

Ok w takim razie jutro poproszę aby sprawdzili jego kontakty z sukami. Twoja sunia jest chyba jeszcze młoda??


dokladnie, 6 miesiecy ma. Do tej pory wychowywala sie z suczka 8 letnia (pudelek) niestety juz jej nie ma [*] jest troszke lękliwa do innych psiakow dlatego chce byc pewna jak to bedzie ;) dziekuje za info
Awatar użytkownika
Doris
 
Posty: 199
Rejestracja: 23 Cze 2012, 19:30
Miejscowość: Katowice

Re: [B-stok] Cent- czy czeka go zima w schronisku?

Postprzez Aneta_M » 17 Paź 2012, 14:23

Doris napisał(a):
Aneta_M napisał(a):
Doris napisał(a):Nie chce nic obiecywać ale rozglądam się za psiakiem z tym ze mam już sunie ;)) i chciałabym wiedzieć co i jak ;)

Ok w takim razie jutro poproszę aby sprawdzili jego kontakty z sukami. Twoja sunia jest chyba jeszcze młoda??


dokladnie, 6 miesiecy ma. Do tej pory wychowywala sie z suczka 8 letnia (pudelek) niestety juz jej nie ma [*] jest troszke lękliwa do innych psiakow dlatego chce byc pewna jak to bedzie ;) dziekuje za info

Na sprawdzenie psa potrzebna jest zgoda kierownika schroniska :roll: :? Narazie kierownik nie podał odpowiedzi, w piątek mam się przypomnieć..
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: [B-stok] Cent- czy czeka go zima w schronisku?

Postprzez mahtalie » 17 Paź 2012, 16:03

Tak naprawdę sprawdzenie psa w warunkach schroniskowych nie zda się na wiele, jego zachowanie moze być diametralnie różne niż w domu. Zwłaszcza, że jak rozumiem będzie sprawdzany na innym psie niż ten z którym będzie mieszkał. A dany pies może mu wyjatkowo przypaść/ nie przypaść do gustu. Osobiście pożyczylabym klatkę i umiejętnie go wprowadziła, uległa sunia dogada sie z większościa zwierzat a i podobno pies i suka tez zawsze się dogadają tylko po różnym czasie:)
Image

Image
Awatar użytkownika
mahtalie
 
Posty: 798
Rejestracja: 29 Paź 2011, 14:21
Miejscowość: Płock

Re: [B-stok] Cent- czy czeka go zima w schronisku?

Postprzez Aneta_M » 17 Paź 2012, 16:17

mahtalie napisał(a):Tak naprawdę sprawdzenie psa w warunkach schroniskowych nie zda się na wiele, jego zachowanie moze być diametralnie różne niż w domu. Zwłaszcza, że jak rozumiem będzie sprawdzany na innym psie niż ten z którym będzie mieszkał. A dany pies może mu wyjatkowo przypaść/ nie przypaść do gustu. Osobiście pożyczylabym klatkę i umiejętnie go wprowadziła, uległa sunia dogada sie z większościa zwierzat a i podobno pies i suka tez zawsze się dogadają tylko po różnym czasie:)

Dokładnie, tym bardziej, że Twoja sunia ma dopiero 6 miesięcy a wszystkie psy nawet te nietolerujące innych psów szczeniaki z reguły lubią. A Cent to nie jest jakiś narwaniec więc Doris myślę, że przy dobrym prowadzeniu pogodziłabyś psy.

EDIT
No ale widzę, że w innym wątku piszesz, że będziesz dzwonić w sprawie Rokiego, także Cent znów stracił szansę... szkoda, bo Cent marznie w schronisku a Roki ma DT :|
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: [B-stok] Cent- czy czeka go zima w schronisku?

Postprzez doddy » 17 Paź 2012, 16:40

Aneta, Twoje teksty nie są zbyt ładne... Roki przecież też jest w schronisku, nie w DT (pewnie zapytasz czemu, bo nie wypaliło i nie z winy psa). Moim zdaniem miło z Doris strony, że myśli o starym, schorowanym psie i nam wszystkim nic do jej wyborów. Powinniśmy ją wspierać, bo chce uratować kolejnego psa w potrzebie. Tak pstryczki to nie jest dobre rozwiązanie.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: [B-stok] Cent- czy czeka go zima w schronisku?

Postprzez Aneta_M » 17 Paź 2012, 16:47

doddy napisał(a):Aneta, Twoje teksty nie są zbyt ładne... Roki przecież też jest w schronisku, nie w DT (pewnie zapytasz czemu, bo nie wypaliło i nie z winy psa). Moim zdaniem miło z Doris strony, że myśli o starym, schorowanym psie i nam wszystkim nic do jej wyborów. Powinniśmy ją wspierać, bo chce uratować kolejnego psa w potrzebie. Tak pstryczki to nie jest dobre rozwiązanie.


Ale ja nie odradzam jej adopcji Rokiego, jest mi po prostu przykro, że Cent stracił taką szansę. Nie wiedziałam, że Roki dalej jest w schronisku, w tytule jego wątku pisze co innego i to mnie zmyliło. Oczywiście każdy senior zasługuje na dom i za każdego trzymam kciuki, ale Cent jest bliższy mojemu sercu dlatego najzwyczajniej w świecie jest mi przykro, to wszystko.
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: [B-stok] Cent- czy czeka go zima w schronisku?

Postprzez doddy » 17 Paź 2012, 16:50

Tytuł Rokiego nigdy się nie zmienił. Nadal jest aktualny, pies czeka chociaż na DT.
Doris myślę, że nie podjęła jeszcze decyzji, dlatego pyta. Ja też bym pytała, po to aby dobrać dobrego psa pod swoje warunki, tryb życia.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do W nowym domu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości