Fundacja AST Fundacja AST

MAX

Szczęśliwe zakończenia.

Re: MAX

Postprzez doddy » 10 Paź 2013, 16:46

Cierpliwości Wam życzę. Ja wiem, jaka to radocha że ma się psiaka, ale plis nie spuszczajcie. Za wcześnie.
Na allegro można też fajne identyfikatory w razie co sobie zamówić. :mrgreen: Ja nigdy nie wiem, który wybrać.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: MAX

Postprzez otis » 14 Paź 2013, 11:19

Maksiu lubi się wylegiwać...

Image

Ale gdy tylko zobaczy piłkę...

Image

Nie pozwala się jej odbijać :mrgreen:

Image

A później zdziwionego udaje :lol:

Image
otis
 
Posty: 32
Rejestracja: 01 Paź 2013, 09:23

Re: MAX

Postprzez Monia_Lol » 14 Paź 2013, 11:57

Jakbym mojego Lolcia oglądała Image tylko tak o 5 lat młodszego :mrgreen:
Image
The future is easy because it does not exist but the past is difficult because it is forever.
Awatar użytkownika
Monia_Lol
 
Posty: 871
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:19
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: MAX

Postprzez jazooo » 14 Paź 2013, 12:00

Monia_Lol napisał(a):Jakbym mojego Lolcia oglądała Image tylko tak o 5 lat młodszego :mrgreen:

On mi się w ogórle z Twoim Lolkiem kojarzy jak mam być szczera
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: MAX

Postprzez Dominikad.1989 » 14 Paź 2013, 14:30

Jak fajnie, że pamiętacie napisać z początkiem tygodnia co u Maxa :) widać, że jesteście szczęśliwi.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie"
Awatar użytkownika
Dominikad.1989
 
Posty: 1014
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 13:39

Re: MAX

Postprzez pyszczydlo » 03 Lis 2013, 20:59

hej co tam u was?stęskniłam się za nowymi wiadomościami i fotami :mrgreen:
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44

Re: MAX

Postprzez otis » 04 Lis 2013, 13:32

pyszczydlo napisał(a):hej co tam u was?stęskniłam się za nowymi wiadomościami i fotami :mrgreen:

Ależ proszę bardzo...
Maksio standardowo. Albo kija męczy jakiegoś
Image

Albo fabryki DAG Bromberg zwiedza
Image

Image

Podczas zwiedzania zgłodniał i zagapił się na wcinanego przeze mnie Snickersa
Image

A dostał tylko wodę :D
Image

Poza tym brata się z moimi kolegami
Image

Albo gości na kanapie, co wydaje mu się oczywistą oczywistością :lol:
Image

Image


Poza tym psina robi wyraźne postępy w gestii "zostań" i "do mnie". Choć z tą drugą komendą słuch nadal ma sytuacyjny :lol: Wystarczy jednak zniknąć mu z oczu, zawołać i Maks zjawia się po kilku sekundach.
Co do socjalizacji z pobratymcami bywa różnie. Tu mam małą zagwozdkę. Z suczkami nie ma problemu żadnego i Maks zawsze jest wesoły. Z psami natomiast bywa różnie. Raz się zaciekawi i coś tam poniucha, innym razem chce pogonić i rzuca się bez żadnego ostrzeżenia, a nawet wcześniejszego obwąchania. Na szczęście łatwo go uspokoić zanim jeszcze zdąży się nakręcić widząc innego psa. Chciałbym dać mu więcej swobody w kontaktach, bo widzę, że by chciał. Ale ciężko ocenić jak "spotkanie" się potoczy :?
otis
 
Posty: 32
Rejestracja: 01 Paź 2013, 09:23

Re: MAX

Postprzez pyszczydlo » 04 Lis 2013, 17:46

to się nazywa słuch wybiórczy,cecha bardzo charakterystyczna dla tej rasy :mrgreen: ,a i widzę,że zdanie co do psa na kanapie zmieniliście :twisted: :lol: mówiłam,że tak będzie
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44

Re: MAX

Postprzez Dominikad.1989 » 04 Lis 2013, 19:06

Bo też co za pomysł, żeby ast na kanapę nie wchodził, toć to nierealne :lol: fajnie, że u Was ok ;)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie"
Awatar użytkownika
Dominikad.1989
 
Posty: 1014
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 13:39

Re: MAX

Postprzez otis » 05 Lis 2013, 10:07

pyszczydlo napisał(a):a i widzę,że zdanie co do psa na kanapie zmieniliście :twisted: :lol: mówiłam,że tak będzie

Taa... Zmieniliśmy, bo i tak właził jak szliśmy do pracy. Poza tym starych drzew się nie przesadza. Jednakże dziś rano zapomniałem mu wytrzeć łap zanim zdążył się wdrapać. Wołam go do łazienki, a ten nic. Idę bliżej, wołam, dalej nic. No to spycham go na dół, a tu Maksiu wark i ciach kłapnięcie paszczą. Delikatne i ciche co prawda ale jednak. Taki to niezadowolony jegomość myślał, że bez powodu karzę go każąc zejść z kanapy bez powodu.
BTW... Od szarpania się psiną i rzucania mu "patyczków" dorobiłem się kontuzji nadgarstka :lol:
Ostatnio edytowany przez otis, 05 Lis 2013, 10:46, edytowano w sumie 1 raz
otis
 
Posty: 32
Rejestracja: 01 Paź 2013, 09:23

PoprzedniaNastępna

Wróć do W nowym domu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 9 gości