Fundacja AST Fundacja AST

Brodzik prostokątny

Szczęśliwe zakończenia.

Brodzik prostokątny

Postprzez anitkkaa » 24 Sty 2024, 23:03

Brodzik prostokątny to element wyposażenia łazienki, służący jako podstawa kabiny prysznicowej. Jego prostokątny kształt pozwala na efektywne wykorzystanie przestrzeni, co jest idealne dla mniejszych łazienek. Wykonany z materiałów takich jak akryl, ceramika czy kompozyty, łączy funkcjonalność z estetyką. Brodzik zbiera wodę z prysznica, zapewniając bezpieczeństwo i higienę poprzez skuteczne odprowadzanie wody do kanalizacji. Dostępny w różnych wymiarach, pozwala na dopasowanie do potrzeb użytkownika i konfiguracji łazienki. Jego powierzchnia często posiada właściwości antypoślizgowe, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Brodzik prostokątny jest wyborem cenionym za praktyczność, trwałość i nowoczesny wygląd, pasując do różnorodnych stylów łazienek.
anitkkaa
 
Posty: 40
Rejestracja: 03 Sie 2022, 20:50

Re: Brodzik prostokątny

Postprzez Cwilin » 02 Lut 2024, 02:39

Ja raczej chciałabym bardzo niski brodzik i kwadratowy, a do tego szklana kabina. Takie rozwiązanie podoba mi się najbardziej i już wiem, gdzie kupić wszystkie potrzebne elementy do montażu. W ofercie https://www.pmpolska.pl/ - Okucia do szkła - PM POLSKA znalazłam np. okucia do kabin prysznicowych. Nie zawsze coś takiego jest w zestawie.
Cwilin
 
Posty: 536
Rejestracja: 08 Gru 2021, 13:50


Wróć do W nowym domu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości