Fundacja AST Fundacja AST

[ok. Wawy] Znaleziony ast - PILNE DT/DS

Szczęśliwe zakończenia.

[ok. Wawy] Znaleziony ast - PILNE DT/DS

Postprzez doddy » 29 Lut 2012, 12:46

W Kwirynowie gm. Stare Babice k. Warszawy znaleziono amstaffa. Pies ma około 3 lat, jest nieagreswyny i bardzo posłuszny. Obecnie przebywa w Lecznicy w Laskach, lecz wkrótce ma być przekazany do schroniska w Kutnie. Kontakt do opiekuna: 601205353 Piotr Kościelski.

Image

Od siebie dodam, ze psiak ma trafić do Kutna, a to nie kurort... więc PILNIE szukamy DT. My jesteśmy zapchani, wszelkie wolne DT zapełniliśmy. :| Liczymy na Was!
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: [ok. Wawy] Znaleziony ast - PILNE DT/DS

Postprzez edzia » 02 Mar 2012, 20:39

Czy wiadomo coś w sprawie tego psiaka :( jaki los go spotkał.nie daje mi on spokoju a ja niestety tez mam psa amstaffa ktory nie toleruje kolegow tylko kolezanki (mam taka nadzieje widze to na spacerkach ze do kolezanek sie cieszy w domku to nie mam pojecia ) .... dlaczego akurat Kutno przeciez znaleziony został koło W-wy :(
edzia
 
Posty: 38
Rejestracja: 30 Paź 2011, 22:26
Miejscowość: Olsztyn

Re: [ok. Wawy] Znaleziony ast - PILNE DT/DS

Postprzez Aneta_M » 04 Mar 2012, 20:00

aga1234 napisał(a):Image

Image

Image

Image

Image

Image



aga1234 napisał(a):Magnat
przyjaciel na całe życie....psiak jest w kwiecie wieku, może mieć ok. 3 lat, a może mniej?

Pies o niesamowitym bursztynowym kolorze, który mieni się w słońcu bursztynem w cieniu pięknym srebrem ten kolor określa się jako błękitno-płowy, taka maść u psiaków jest dość niespotykana
Magnat piękne rozumne spojrzenie, które oczekuje miłości i zrozumienia, lecz jest to spojrzenie pelne wyrzutu, spojrzenie porzuconego psiaka.


Jest ciekawski i sympatyczny może troszkę wystraszony i nieufny. Ładnie chodzi na smyczy zna komendy siad i do nogi.

jest spokojny, zrównoważony kiedy potrzeba, zabawny towarzyski i trochę szalony jak zaufa człowiekowi.

Ma wszystko to, co czyni go atrakcyjnym i wyjątkowym wśród innych przedstawicieli tej rasy.

Jedynie czego mu zabrakło to odrobina szczęścia.

Czy teraz je dostanie?

Tego nie wiem, ale TY to wiesz!

Magnat swą inteligencją i bystrością spojrzenia potrafi uwieść nie jedno ludzkie serce. Jest prawdziwym miłośnikiem przyrody i długich spacerów. Pełen temperamentu choć pozornie ospały. Kochający wolność osobistą ale równocześnie wielki oryginał. Jego natura jest wyjątkowo wrażliwa.

W chwili obecnej jest trochę nieufny, wystarczy jednak odrobina zainteresowania, spacerek, piłeczka i psiak już jest "nasz"

Bardzo chcielibyśmy każdemu psiakowi ofiarować maximum czasu i opieki ale przy ich rosnącej liczbie jest to fizycznie nie możliwe.Psiak ze spaceru wraca ze spuszczoną głową, gdyż jest to krótka i bardzo rzadka chwila radości i wolności.

Mial zostac przewieziony do schroniska otoczenego zla slawa, lecz jego smutne spojrzenie podbilo nasze serca .W chwili obecnej zamieszkal w platnym hoteliku dla psiakow, nie grozi mu juz niebezpieczenstwo lecz nadal nie ma swojego czlowieka.


Zatroszcz się o Magnata, a zobaczysz jaki to kochany i wrażliwy psiak.

Poszukujemy dla psiaka odpowiedzialnego domu oraz właścicieli, którzy będą umieli odpowiednio zająć się pieskiem tej rasy.
Pamiętaj !!!!

"Przygarniając jednego psa nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa".


Zastrzegamy sobie prawo skontrolowania warunków oferowanych psu przed i po adopcji. Wymogiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Aby spotkac sie z psiakiem zadzwon i umow sie na wspolny spacer.

Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt:
Agnieszka 503 30 50 77 aszubert@op.pl, Ania 518 490 709 anula.faro@onet.eu

Serdecznie zapraszamy na stronę : http//sos-amstaff.pl gdzie można zapoznać się szczegółowo z warunkami adopcji psiaka oraz poznać naszych podopiecznych.
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: [ok. Wawy] Znaleziony ast - PILNE DT/DS

Postprzez edzia » 04 Mar 2012, 21:53

Dzękuje za informacje :) tak sie ciesze ze nie trafił do Kutna cały czas myslałam co z nim.... jeszcze raz wielkie dzieki :)
edzia
 
Posty: 38
Rejestracja: 30 Paź 2011, 22:26
Miejscowość: Olsztyn

Re: [ok. Wawy] Znaleziony ast - PILNE DT/DS

Postprzez Aneta_M » 05 Mar 2012, 15:58

Image
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: [ok. Wawy] Znaleziony ast - PILNE DT/DS

Postprzez doddy » 05 Maj 2012, 21:42

Trafił do adopcji z tego co przeczytałam, więc przenoszę.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa


Wróć do W nowym domu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości