Fundacja AST Fundacja AST

[Śląsk] Lula - piękna mini bulterrierka.

Szczęśliwe zakończenia.

[Śląsk] Lula - piękna mini bulterrierka.

Postprzez ARDNAS » 01 Maj 2012, 10:15

Do schroniska w ubiegłym tygodniu trafiła piękna mini bullterrierka błąkająca się w okolicach składu węglowego.
Sunia myślę, że ma koło 2 lat, jest bardzo przyjazna. Ciągnie do wszystkich psów, ale nie z agresją lecz z chęcią zabawy.
Na spacerkach kiedy idzie sama jest grzeczna, nie ciągnie na smyczy, ale kiedy zobaczy innego pieska to "koń pociągowy".
Z Basią nazwałyśmy ją Lula :) Jest już zaczipowana i zaszczepiona, obecnie przebywa na kwarantannie. A oto ona:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
ARDNAS
 
Posty: 198
Rejestracja: 15 Lut 2011, 16:39
Miejscowość: Zabrze

Re: [Śląsk] Lula - piękna mini bulterrierka.

Postprzez doddy » 01 Maj 2012, 10:22

Na Bull Bazarku jest chłopak o nicku sirGrzesio, który szuka bullki do adopcji ale ma 6 letniego kundelka. Rozmawiałam z nim o Lenę, ale ona okazała się zołza do psów. Dla mnie fajny, sensowny facet. Może warto z nim porozmawiać.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: [Śląsk] Lula - piękna mini bulterrierka.

Postprzez awu » 01 Maj 2012, 10:25

Wygląda zupełnie przyzwoicie z profilu 8-) , czy ma tatuaż ?
awu
 
Posty: 310
Rejestracja: 13 Sty 2011, 15:50

Re: [Śląsk] Lula - piękna mini bulterrierka.

Postprzez Basia » 01 Maj 2012, 10:47

Nie ma tatuażu. Poza tym ma mega problem z załatwianiem się w kojcu. Nie chce i nie potrafi się tam załatwić. Była na spacerku sobote,a w niedziele jak przyszłam ją zabrac na spacerek,to w kojcu nie było nawet siusków. Jak wyszła z kojca,to sikała przez pare minut,a kupy walnełą cztery z rzędu- kupy nie biegunki.

kontakt do adopcji na mnie:
tel.501 067 173
mail: b.felux@wp.pl
Basia
 
Posty: 348
Rejestracja: 18 Gru 2010, 19:12

Re: [Śląsk] Lula - piękna mini bulterrierka.

Postprzez awu » 01 Maj 2012, 10:56

no tak typowo domowa :roll: a ona jest na kwarantannie jeszcze czy jak? trza by jej szybko choćby DT znaleźć ...
awu
 
Posty: 310
Rejestracja: 13 Sty 2011, 15:50

Re: [Śląsk] Lula - piękna mini bulterrierka.

Postprzez ARDNAS » 01 Maj 2012, 11:00

Jest na kwarantannie od 26.04.2012 r.
ARDNAS
 
Posty: 198
Rejestracja: 15 Lut 2011, 16:39
Miejscowość: Zabrze

Re: [Śląsk] Lula - piękna mini bulterrierka.

Postprzez chaos_bull » 03 Maj 2012, 10:03

hej i co tam u bulki?
słyszałem że w schronie są 2 bull dziewuchy i obie jadą do fundacji sos bullterrier, prawda?
ps lula jest śliczna :!:
Ostatnio edytowany przez chaos_bull, 03 Maj 2012, 14:43, edytowano w sumie 1 raz
Image
bullterrier jest dowodem na to że bóg nie istnieje..
Awatar użytkownika
chaos_bull
 
Posty: 200
Rejestracja: 23 Kwi 2012, 13:34

Re: [Śląsk] Lula - piękna mini bulterrierka.

Postprzez amojtatachrapie » 03 Maj 2012, 10:16

Z tego co mi wiadomo to jedna juz pojechala we wtorek ;) Co z tą to niewiem , musi ARDNAS sie w tej kwestii wypowiedziec :P
Awatar użytkownika
amojtatachrapie
 
Posty: 69
Rejestracja: 12 Kwi 2011, 11:12
Miejscowość: Zabrze/Gliwice

Re: [Śląsk] Lula - piękna mini bulterrierka.

Postprzez Basia » 03 Maj 2012, 11:07

chaos_bull napisał(a):hej i co tam u bulki?
słyszałem że w bytomskim schronie są 2 bull dziewuchy i obie jadą do fundacji sos bullterrier, prawda?
ps lula jest śliczna :!:


To pierwsze w celu ochrony psa przed ciulami nigdy nie piszemy w którym schronisku sa psy. Jezeli jest ktoś zainteresowany adopcją psa,to jest podany kontakt na mnie,a ja juz sobie delikwenta zweryfikuje.
Po drugie były dwie identyczne bulki Teqila i Lula. Teqila była pierwsza.Była oddana przez własicieli,bo nie chcieli jej leczyc,a schronisko chciało ją uspić,bo stwierdzili "na oko weta"że to grzybiaca. Teqila była zabrana przez Agę naszą wolontariuszke i póki co jest pod jej opięką do momentu przekazania SOS bulkom. Aga osobiscie wiezie Teqilke do Warszawy i tam przekaze Magdzie.
Lula trafiła do schronu pare dni to tym jak zabraliśmy Teqile. Póki co cały czas tam przebywa. Jest zdrowa.

Proszę Cię usuń ze swojego postu w którym schronie jest Lula.
Basia
 
Posty: 348
Rejestracja: 18 Gru 2010, 19:12

Re: [Śląsk] Lula - piękna mini bulterrierka.

Postprzez ARDNAS » 03 Maj 2012, 11:53

Teqila (pierwsza bulka) pojawiła się w schronisku ok. 2 tygodnie temu, zrzekła się jej właścicielka w zaawansowanej i zagrożonej ciąży oraz myślę też, że z powodów zdrowotnych suni. W weekend 21-22.04. nie pozwalano nam jej nawet dotknąć w obawie przed grzybicą. 23.04. miała zostać uśpiona aby nie rozprzestrzenić choroby.
Decyzja była natychmiastowa. Tequila została 23.04. zabrana przez Agnieszkę do weterynarza, gdzie na "pierwszy rzut oka" wykluczono grzybicę (badanie zeskrobin, stanu ogólnego skóry), ale w celu ochrony kazano ją izolować od innych zwierząt, do czasu aż minie okres wyhodowania grzyba (do 7 dni) i na 100% potwierdzi się wynik.
Wykluczono również różnego rodzaju świerzby itd itp bo sunia się nie drapie.
Sunia jest izolowana, przebywa w bezpiecznym miejscu. Z chęcią pomocy wyszła na przeciw fundacja Bulli dlatego też nie zakładaliśmy jej osobnego wątku.
Obecnie Teqila jest kąpana w specjalnym roztworze co 2-3 dni i otrzymuje leki. Karmiona jest royal hypoallergenic. Prawdopodobnie jej stan skóry wynika z alergii.
We wtorek Teqila jedzie do Warszawy, zawiezie ją Agnieszka bo sama ma swoje prywatne sprawy do załatwienia i transport będzie darmowy.
Kiedy w ubiegłym tygodniu zobaczyłam Lule, myślałam, że to deja vu ;)
W weekend miałam przyjemność opiekować się Tequilą i zrobiłam jej kilka fotek:

Image

Image

Image

Image

Image

Mam nadzieję, że mnie nie pogonicie, że w temacie Luli piszę o Teqili, ale to tak czysto informacyjnie ;)
ARDNAS
 
Posty: 198
Rejestracja: 15 Lut 2011, 16:39
Miejscowość: Zabrze

Następna

Wróć do W nowym domu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości