Fundacja AST Fundacja AST

mała amstaffka 4-miesięczna

Psy oddawane przez właścicieli.

mała amstaffka 4-miesięczna

Postprzez marzena2564 » 02 Cze 2013, 19:49

Witam wszystkich forumowiczów :

Witam, szukamy domu dla suczki rasy amstaf (ok. 4 miesięcznej)
prawdopodobnie wyrzuconej z samochodu w gminie Milanówek. Przebywa
tymczasowo w Jaktorowie (odławiacz psów dla naszej gminy tj. Milanówka
przetrzymuje znalezione psy przez kilka tygodni, przed odwiezieniem ich do
schroniska). Suczka jest zdrowa, ma się dobrze, zależy nam na znalezieniu
jej opiekunów, którzy będą wiedzieli jak się mądrze obchodzić z jej
rasą. Byłybyśmy bardzo wdzięczne za pomoc w adopcji np. umieszczenie
info na stronie Fundacji AST (jeśli to możliwe ?). Telefony kontaktowe:
Agnieszka Czapczyńska (sekretarz koła TOZ) - 606406555, pan Wojcieszak
(tymczasowy opiekun suczki):782790970, pozdrawiam Agnieszka Czapczyńska.

Image Image Image

byłabym bardzo wdzięczna Marzena TOZ Milanówek
Awatar użytkownika
marzena2564
 
Posty: 377
Rejestracja: 04 Sty 2012, 11:17

Re: mała amstaffka 4-miesięczna

Postprzez kilcia » 04 Cze 2013, 21:06

Cudna laleczka...na tych fociach mało astowa, ale i tak śliczna.
Jakim wałem trzeba być, żeby wyrzucić takiego dzieciaka :evil:
Image Image
Awatar użytkownika
kilcia
 
Posty: 577
Rejestracja: 29 Lis 2010, 12:30
Miejscowość: Warszawa/Targówek

Re: mała amstaffka 4-miesięczna

Postprzez Sylwiaalter » 04 Cze 2013, 23:40

Wspaniała. Właśnie szukam jakiegoś psiaka, bo mój niestety odszedł od nas po 17 latach wspólnego życia :( Byłabym zainteresowana pieskiem, tylko problem jest taki, że mieszkam w okolicach Katowic, myślę, że mogłabym przyjechać po psiaka, nie był by to problem, problemem było by tylko to, że kompletnie nie wiem jak tam trafić a z moją orientacją w terenie jest kiepsko ;) Nie mniej jednak myślę, że gdybym przygarnęła pieska sunia miała by się jak w niebie, uwielbiam psy, większość psów zresztą to odwzajemnia, spacerki lubię więc by się wybiegała a krzyknąć też czasem potrafię, a to przy tej rasie akurat jest plusem ;) Jeśli tylko ktoś by był w stanie jakoś mnie pokierować by dojechać po pieska to proszę odpisać na ogłoszenie a ja na pewno się odezwę. Pozdrawiam serdecznie.
Sylwiaalter
 
Posty: 2
Rejestracja: 04 Cze 2013, 23:32

Re: mała amstaffka 4-miesięczna

Postprzez marzena2564 » 05 Cze 2013, 10:32

wItam cie serdecznie Sylwia , podaje mój numer kontaktowy 506 76 99 22 lub masz telefony przypisane do suni byłabym wdzieczna za sunie , pozdrawiamy obie. A co do pokierowania, mam koleżanke behawiorystkę , więc sie nie martw zadzwon pod mój numer to wszystko tobie powiem
Ostatnio edytowany przez marzena2564, 05 Cze 2013, 13:17, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
marzena2564
 
Posty: 377
Rejestracja: 04 Sty 2012, 11:17

Re: mała amstaffka 4-miesięczna

Postprzez pyszczydlo » 05 Cze 2013, 10:40

Sylwiaalter napisał(a):Wspaniała. Właśnie szukam jakiegoś psiaka, bo mój niestety odszedł od nas po 17 latach wspólnego życia :( Byłabym zainteresowana pieskiem, tylko problem jest taki, że mieszkam w okolicach Katowic, myślę, że mogłabym przyjechać po psiaka, nie był by to problem, problemem było by tylko to, że kompletnie nie wiem jak tam trafić a z moją orientacją w terenie jest kiepsko ;) Nie mniej jednak myślę, że gdybym przygarnęła pieska sunia miała by się jak w niebie, uwielbiam psy, większość psów zresztą to odwzajemnia, spacerki lubię więc by się wybiegała a krzyknąć też czasem potrafię, a to przy tej rasie akurat jest plusem ;) Jeśli tylko ktoś by był w stanie jakoś mnie pokierować by dojechać po pieska to proszę odpisać na ogłoszenie a ja na pewno się odezwę. Pozdrawiam serdecznie.


przy tej rasie krzyk akurat nie jest plusem :evil:zresztą nawiasem mówiąc krzyk nigdy nie jest rozwiązaniem
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44


Wróć do Oddam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron