Fundacja AST Fundacja AST

Amstaffowata Chilli

Psy oddawane przez właścicieli.

Amstaffowata Chilli

Postprzez rambo_ruda » 14 Mar 2011, 22:05

Jestem tu nowa, zjawiłam się tutaj żeby szukać nowych właścicieli dla Chilli. Kilka słów o niej które pozwolę sobie przekleić z forum.miau na którym od kilku lat się udzielam:

Koleżanka mojej mamy jest w fatalnej sytuacji- materialnej, rodzinnej... i to od długiego czasu. szuka dla swoich zwierzaków nowego domu, bo tak naprawdę nie wiadomo czy lada moment nie będzie miała gdzie się podziać, czy nie straci pracy, czy nie wyjedzie na granicę.
Zwierzaki nie są strasznie zabiedzone, ale luksusów nie mają. 11 lat ma Czesiek, jest wykastrowany, cierpi na syndrom urologiczny i powinien jeść karmę urinary. Franca, biała kotka, ma 5,5 roku, trochę chuda, w najbliższych dniach zostanie wysterylizowana, psica Chilli ma 6 lat, jest wysterylizowana, jest energicznym psem, bardzo kochają się z Francą, i jeśli możliwe byłoby wydanie ich do domu razem to byłoby super. Wszystkie zwierzaki są bardzo proludzkie, oczywiście załatwiają się do kuwety i są niewychodzące (oprócz psa rzecz jasna :) ) proszę, jeśli znacie kogoś kto mógłby dać nowy dom któremuś z futrzaków, pokażcie zdjęcia, dajcie numer do mnie (509 615 310), prześlijcie mailem, będę bardzo wdzięczna.

A oto Chilli i reszta zwierzaków:
Image Image Image Image

zwierzaki mieszają w Gdyni, więc tym bardziej możliwe jest zapoznanie i rozmowa :)
rambo_ruda
 
Posty: 4
Rejestracja: 14 Mar 2011, 21:53

Re: Amstaffowata Chilli

Postprzez rambo_ruda » 24 Mar 2011, 20:19

Chilli nadal szuka!
rambo_ruda
 
Posty: 4
Rejestracja: 14 Mar 2011, 21:53

Re: Amstaffowata Chilli

Postprzez rambo_ruda » 02 Kwi 2011, 20:50

Franca znalazła nowych opiekunów, a o Chilli nikt nawet nie pytał, czy ludzie nadal boją się psa tylko dlatego że ma określony wygląd?
rambo_ruda
 
Posty: 4
Rejestracja: 14 Mar 2011, 21:53


Wróć do Oddam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości