Fundacja AST Fundacja AST

[Władysławowo] Owczarek Niemiecki Długowłosy

Psy oddawane przez właścicieli.

[Władysławowo] Owczarek Niemiecki Długowłosy

Postprzez Khror » 09 Gru 2013, 20:03

Witam,

Moja mama znalazła nad morzem, nieopodal szkoły, błąkającego się owczarka niemieckiego.
Pies samiec na oko 1 do 2 lat (nie jest to fachowa opinia weterynarza, ale ma śliczne zdrowe zęby, błyszczącą sierść, więc albo młody, albo starszy ale zadbany).
Zna podstawowe komendy, siad, daj łapę, chodź, zostań, miziasty, absolutnie nie wykazuje agresji w stronę ludzi (dorosłych i dzieci), w stronę zwierząt też raczej nie (przynajmniej nie ma problemów z akceptacją suczki mojej mamy).

Wygląda tak jakby ktoś go porzucił, chociaż istnieje też możliwość, że uciekł komuś. W każdym razie na chwilę obecną przebywa w mieszkaniu u mojej mamy, we Władysławowie.
Aczkolwiek przydałby mu się jakiś dom, bo mimo, że on akceptuję mieszkającą tam suczkę, to ona niestety jako domowa gwiazda średnio akceptuję jego. Ponadto mieszkanie jest dość małe jak na dwa spore psy. Gdyby nie niechęć Bashy do młodego i mała ilość miejsca, psiak pewnie już by tam został.
Sytuacja jest taka, że mama broni się rękami i nogami przed oddawaniem go, żeby nie trafił do schronu, ja też będę ją namawiał, żeby przetrzymała go jak najdłużej, ale młodemu trzeba znaleźć jakiś dom.

Image

Image

Image

W razie czego proszę o kontakt ze mną, mailowo adrian.d.krawczyk@gmail.com lub 668 527 486.
Image
Awatar użytkownika
Khror
 
Posty: 122
Rejestracja: 02 Gru 2013, 08:37

Re: [Władysławowo] Owczarek Niemiecki Długowłosy

Postprzez Whitie » 14 Gru 2013, 21:23

Basia nie miała do niego niechęci... ona go zwyczajnie chciała popilnować żeby sobie nie zrobił nic.

Image

Ale na plaży był luzik i zabawa

Image
Image

...z zawodu jestem...człowiekiem...
Maciej - 508087274
Awatar użytkownika
Whitie
 
Posty: 124
Rejestracja: 29 Lis 2013, 23:52
Miejscowość: Warszawa / Targówek / Nadarzyn

Re: [Władysławowo] Owczarek Niemiecki Długowłosy

Postprzez Justyna » 15 Gru 2013, 17:42

Witam,
Jestem zainteresowana adopcją tego psa, jestem przekonana, że stworzę mu bardzo dobry i kochający dom. Jest niestety jeden problem, mianowicie mieszkam pod Warszawą.
Justyna
 
Posty: 1
Rejestracja: 15 Gru 2013, 17:40


Wróć do Oddam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości