Fundacja AST Fundacja AST

Oddam psa rasy amstaff :) PŁOCK

Psy oddawane przez właścicieli.

Oddam psa rasy amstaff :) PŁOCK

Postprzez izzy70 » 28 Mar 2014, 19:56

Pies ma 5 lat, wychowywany z dziecmi, pies ma na imie Baster, nie sprawia zadnych problemow, oddam psa w dobre rece z powodu wyjazdu :) Tel : 502-273-447
izzy70
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 Mar 2014, 19:46

Re: Oddam psa rasy amstaff :) PŁOCK

Postprzez Khror » 28 Mar 2014, 22:09

Coś więcej o psie? Zdjęcia? Jaki stosunek do innych zwierząt? Do dzieci? Jak z załatwianiem potrzeb?
Ogólnie przydałaby się jakaś dłuższa charakterystyka, bo tak naprawdę to wiadomo, że nic nie wiadomo.
Image
Awatar użytkownika
Khror
 
Posty: 122
Rejestracja: 02 Gru 2013, 08:37

Re: Oddam psa rasy amstaff :) PŁOCK

Postprzez gwiazdand » 06 Kwi 2014, 00:37

Nie rozumiem tej uśmiechniętej buźki... ;/
gwiazdand
 
Posty: 14
Rejestracja: 28 Paź 2012, 12:30

Re: Oddam psa rasy amstaff :) PŁOCK

Postprzez mahtalie » 17 Cze 2014, 15:33

Mogę się mylić ale chyba znam psa i historię:

Bastera poznałam osobiście- pies ur 01.08.2008, wychowywany w domowych warunkach, zadbany, regularnie szczepiony, chipowany. 30 parę kg chodzącej miłości, niezdyscyplinowany. Problemów nie sprawiał. Do zwierząt ponoć agresywny (ale chyba tragedii nie ma). Zdjęć już chyba nie odnajdę ale pies w typie amstaffa, umaszczeniu rudawym z białym krawatem i łapami. Lekko (leciutko) trąca boksiem.


Pierwszy sygnał o Basterze był bodajże 2 lata temu- starsza kobieta próbowała go oddać do schroniska, schronisko odmówiło przyjęcia, znalazła mnie. Robiłam ogłoszenia, łatwiłam kastrację, stawałam na głowie itp itd Znalazł się dom. Gdy dom się znalazł okazało się, że prawnym opiekunem psa nie jest wcale owa Pani a jej syn (mieszkali razem- syn z rodziną i ona) i syn nie zgadza się na oddanie psa. Do adopcji nie doszło, pies został w domu. Aktualnie Pani znowu uraczala wszystkich telefonami, że tym razem to naprawde chce oddać psa, bo biedna, chora, syn wyjechał i jej psa zostawił, a ona ogłoszeń nie zrobi, bo chora, czasu nie ma, internetu etc i najlepiej żeby ktoś przyjechał i pieska zabral i problem rozwiązał.

Ot taka sobie sytuacja:)

Fajny pies. Domowy. Ładny. Miły. Jeżeli naprawdę mowa o tym samym psie, to polecam do adopcji. Typowo domowy, wychowywany w normalnej rodzinie, bez bicia, bez żadnych czynnikow stresogennych.
Image

Image
Awatar użytkownika
mahtalie
 
Posty: 798
Rejestracja: 29 Paź 2011, 14:21
Miejscowość: Płock


Wróć do Oddam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron