Fundacja AST Fundacja AST

Piorun 4-letni Amstaff

Psy oddawane przez właścicieli.

Re: Piorun 4-letni Amstaff

Postprzez kilcia » 20 Cze 2011, 07:48

Pies jest piękny, ale...sądzę, że faktycznie jest problem.
Nie chcę oceniać właścicieli, jednak nie do pomyślenia jest dla mnie wziąć psa o sporych gabarytach (pomijam rasę, bo to nie jest dla mnie argument) i "zostawić go samemu sobie"...a potem go oddać. Podstaw posłuszeństwa można nauczyć samemu.
Zamiast skazywać wieloletniego przyjaciela na tułaczkę, może warto byłoby poprosić o pomoc specjalistę.
W razie czego mogę polecić Panią, która pomogła mi przy moim zbuntowanym-dorastającym szczeniaku, którego zachowanie chwilami również pozostawiało wiele do życzenia...teraz jest najwspanialszym psem jakiego mogłam sobie wymarzyć :D
Image Image
Awatar użytkownika
kilcia
 
Posty: 577
Rejestracja: 29 Lis 2010, 12:30
Miejscowość: Warszawa/Targówek

Re: Piorun 4-letni Amstaff

Postprzez czarnaesti » 20 Cze 2011, 17:58

Piorun :)
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Est.
czarnaesti
 
Posty: 24
Rejestracja: 16 Cze 2011, 13:30
Miejscowość: Warszawa

Re: Piorun 4-letni Amstaff

Postprzez tom.mon » 01 Lip 2011, 06:42

"czarna" coś wiadomo w sprawie Pioruna ?
TTB są jak Media Markt... NIE DLA IDIOTÓW!
Awatar użytkownika
tom.mon
 
Posty: 78
Rejestracja: 06 Lis 2010, 11:13
Miejscowość: Warsaw

Re: Piorun 4-letni Amstaff

Postprzez czarnaesti » 01 Lip 2011, 23:08

Nic się nie zmieniło :( Podobno odezwał się jakiś Pan do Właścicieli z zapytaniem o Pioruna, ale póki co jest u dawnych Właścicieli...
Est.
czarnaesti
 
Posty: 24
Rejestracja: 16 Cze 2011, 13:30
Miejscowość: Warszawa

Re: Piorun 4-letni Amstaff

Postprzez tom.mon » 02 Lip 2011, 20:57

czarnaesti napisał(a):Nic się nie zmieniło :( Podobno odezwał się jakiś Pan do Właścicieli z zapytaniem o Pioruna, ale póki co jest u dawnych Właścicieli...


a jaka jest szansa żeby Piorun został u dotychczasowych właścicieli i żeby zaczęli mu poświęcać czas/szkolic go
do tego nie trzeba iść na kurs można to robić w warunkach domowych czy na spacerze.. to naprawdę jest lepsze rozwiązanie niżeli oddawać psa
TTB są jak Media Markt... NIE DLA IDIOTÓW!
Awatar użytkownika
tom.mon
 
Posty: 78
Rejestracja: 06 Lis 2010, 11:13
Miejscowość: Warsaw

Re: Piorun 4-letni Amstaff

Postprzez czarnaesti » 03 Lip 2011, 20:58

Nie jest to możliwe :( Teraz dużo pracują i nie mają czasu na szkolenia. Czasu ani pieniędzy.
Boję się że Piorun będzie miał problem ze znalezieniem Swojego Człowieka i ciepłego domku :( :( :(
Est.
czarnaesti
 
Posty: 24
Rejestracja: 16 Cze 2011, 13:30
Miejscowość: Warszawa

Re: Piorun 4-letni Amstaff

Postprzez kaska170708 » 03 Lip 2011, 23:13

nie rozumiem takich ludzi jak wlasciele pioruna biorac psa do domu takich gabarytow bo nie wierze ze nie wiedzieli ze piesek bedzie duzy to jest oczywiste ze trzeba poswiecic czas pieniadze na szczepienia karme nie głupi wymysilil pies to obowiazek sam sie nie nakarmi i nie zajmie soba moim zdanie jak kogos nie stac nakarmic psa zaszczepic i poswiecic mu czas to nie powini go braci pod swoja opieke on tez zyje i czuje to nie zabawka ze sie pobawi i odstawi na połke....brak słow....
Dziękuję, że jesteś blisko.Za serce, co niesiesz w pysku!Za ciężką mordę i łapy obie!I za kolory świata co nosisz w sobieDziękuję, że każdej nocy ogrzewasz mnie snem spokojnym,Za Twe spojrzenia i najwierniejsze oczy!Dziękuję, że jesteś i że zawsze czekasz
Awatar użytkownika
kaska170708
 
Posty: 487
Rejestracja: 24 Cze 2011, 17:09

Re: Piorun 4-letni Amstaff

Postprzez kaska170708 » 03 Lip 2011, 23:18

chca oddac takiego psa do schroniska ......jestem ciekawa czy oni chcieliby byc na miejscu pioruna.... kochany piesek do puki nie zabrakuje czasu itp a potem sie znudzi to fitu do widzenia do schroniska jak zabawke SZLAK MNIE STZRELIŁ.....
Dziękuję, że jesteś blisko.Za serce, co niesiesz w pysku!Za ciężką mordę i łapy obie!I za kolory świata co nosisz w sobieDziękuję, że każdej nocy ogrzewasz mnie snem spokojnym,Za Twe spojrzenia i najwierniejsze oczy!Dziękuję, że jesteś i że zawsze czekasz
Awatar użytkownika
kaska170708
 
Posty: 487
Rejestracja: 24 Cze 2011, 17:09

Re: Piorun 4-letni Amstaff

Postprzez czarnaesti » 04 Lip 2011, 11:23

Mi też jest szkoda Pioruna. Nigdy nie powinien trafić do Swoich Właścicieli. Podjęli głupią, totalnie nieprzemyślaną decyzję. Jest zdrowy, miał wszystkie konieczne szczepionki i dostaje jedzenie. Ale biorąc dużego psa trzeba przemyśleć temat CZASU I PIENIĘDZY poświęconych na profesjonalne szkolenie. Ja sama nie zdecydowałabym się na psa gabarytów Pioruna. Nie dałabym rady. Dlatego mam swoją małą przylepkę, której poświęcam maksymalnie dużo uwagi i którą mogę podwieźć do Rodziców w razie nieplanowanych wyjazdów, itp. Podobają mi się duże psiaki, ale realnie patrzę na swoje możliwości. I gdyby ludzie brali pod uwagę swoje możliwości zamiast swoich pragnień - nie było by dramatów Zwierząt :( Ale byłby to świat doskonały...
Est.
czarnaesti
 
Posty: 24
Rejestracja: 16 Cze 2011, 13:30
Miejscowość: Warszawa

Re: Piorun 4-letni Amstaff

Postprzez kaska170708 » 04 Lip 2011, 22:38

wlasnie tylko nie kazdy tak racjonalnie mysili i sa takie nie przyjemne sytuacje.... żal mi go oby szybko znalaz szczesiliwa kochajaca rodzine i wymarzony domek trzymam kciuki ;)
Dziękuję, że jesteś blisko.Za serce, co niesiesz w pysku!Za ciężką mordę i łapy obie!I za kolory świata co nosisz w sobieDziękuję, że każdej nocy ogrzewasz mnie snem spokojnym,Za Twe spojrzenia i najwierniejsze oczy!Dziękuję, że jesteś i że zawsze czekasz
Awatar użytkownika
kaska170708
 
Posty: 487
Rejestracja: 24 Cze 2011, 17:09

PoprzedniaNastępna

Wróć do Oddam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości