Fundacja AST Fundacja AST

Piorun 4-letni Amstaff

Psy oddawane przez właścicieli.

Re: Piorun 4-letni Amstaff

Postprzez czarnaesti » 05 Lip 2011, 09:31

Dzięki, przyda się trzymanie kciuków ... Ale troszkę mi smutno, bo na początku było jakieś zainteresowanie Piorunem. Dużo Ludzi pomagało mi nagłośnić temat Jego problemu. Teraz cisza :( Nie ma zainteresowania - ludzie chcą małe, słodkie szczeniaczki... A nie dorosłe psy 'z odzysku'. Wiem, że są Ludzie o wielkich SERCACH, którzy biorą nawet mocno dojrzałe Psiaki. Jednak Piorun należy do rasy, która z założenia budzi w innych w najlepszym razie duży dystans, ale zasadniczo - strach. Zwłaszcza, że nie mogłam ukrywać tego, że ma braki wychowawcze :( Szkoda jednak takiej Przylepki. Serio, nie znam drugiego takiego Olbrzymka, który byłby takim pieszczochem :)
Est.
czarnaesti
 
Posty: 24
Rejestracja: 16 Cze 2011, 13:30
Miejscowość: Warszawa

Re: Piorun 4-letni Amstaff

Postprzez kaska170708 » 06 Lip 2011, 16:23

ja ci powiem ze znam takiego olbrzymka znaczy znalam byl to moj demon cudo maskotka ze schroniska wzielam go jako pieci latka i nie zaluje byl cudny az lzy mi sie cisna. zatanawialam sie na drugima amstafem lecz tylko od szczeniaka bo mam dziecko i nie kazdy dorosly amstaf jest idealny w stosunku do dzieci bo demon byl od pierwszych dni w domu po porodzie. pech chcial ze zachorowal na bolerioze byl leczony i pewnej nocy odszedl za TM synus ne moze przezyc ja widzi podobnego psa do demona i wkolo te pytanie mamo kiedy demi od bozi wruci?
Dziękuję, że jesteś blisko.Za serce, co niesiesz w pysku!Za ciężką mordę i łapy obie!I za kolory świata co nosisz w sobieDziękuję, że każdej nocy ogrzewasz mnie snem spokojnym,Za Twe spojrzenia i najwierniejsze oczy!Dziękuję, że jesteś i że zawsze czekasz
Awatar użytkownika
kaska170708
 
Posty: 487
Rejestracja: 24 Cze 2011, 17:09

Re: Piorun 4-letni Amstaff

Postprzez czarnaesti » 07 Lip 2011, 12:31

Piorun wychował się z dzieckiem, praktycznie są w jednym wieku, szczeniak przyszedł do domu, gdzie było niemowlę. Kocha Małą, ale wiem, że brak ułożenia go może wpłynąć na jego zachowania, i rzeczywiście też miałabym pewne obawy ... Pozdrawiam bardzo serdecznie :)
Est.
czarnaesti
 
Posty: 24
Rejestracja: 16 Cze 2011, 13:30
Miejscowość: Warszawa

Re: Piorun 4-letni Amstaff

Postprzez kaska170708 » 09 Lip 2011, 00:19

sa jakies wiesci o nowym domku ????
Dziękuję, że jesteś blisko.Za serce, co niesiesz w pysku!Za ciężką mordę i łapy obie!I za kolory świata co nosisz w sobieDziękuję, że każdej nocy ogrzewasz mnie snem spokojnym,Za Twe spojrzenia i najwierniejsze oczy!Dziękuję, że jesteś i że zawsze czekasz
Awatar użytkownika
kaska170708
 
Posty: 487
Rejestracja: 24 Cze 2011, 17:09

Re: Piorun 4-letni Amstaff

Postprzez czarnaesti » 11 Lip 2011, 14:51

Niestety nie :'(
Est.
czarnaesti
 
Posty: 24
Rejestracja: 16 Cze 2011, 13:30
Miejscowość: Warszawa

Re: Piorun 4-letni Amstaff

Postprzez kaska170708 » 24 Sie 2011, 09:57

co sie dzieje z piorunkiem został adoptowany ???
Dziękuję, że jesteś blisko.Za serce, co niesiesz w pysku!Za ciężką mordę i łapy obie!I za kolory świata co nosisz w sobieDziękuję, że każdej nocy ogrzewasz mnie snem spokojnym,Za Twe spojrzenia i najwierniejsze oczy!Dziękuję, że jesteś i że zawsze czekasz
Awatar użytkownika
kaska170708
 
Posty: 487
Rejestracja: 24 Cze 2011, 17:09

Re: Piorun 4-letni Amstaff

Postprzez czarnaesti » 29 Sie 2011, 09:55

Nie, nie został... W dodatku jego warunki się pogorszyły ... Ze względu na ciągłe ucieczki Piorun został odizolowany ;( i poza krótkimi spacerami czy karmieniem - jest SAM !!! :( :( :( Ja teraz mam przed sobą pobyt w szpitalu, przez co zaniedbałam sprawę adopcji Pioruna... Jednak i tak nie było odzewu ... Jedynie odezwał się gość który najprawdopodobniej chciał Pioruna wykorzystać do walk :( Wypytywał o jego budowę, temperament, bójki z innymi psami, etc ... Żaden poważny Człowiek się nie zgłosił ;( Przykre :(
Est.
czarnaesti
 
Posty: 24
Rejestracja: 16 Cze 2011, 13:30
Miejscowość: Warszawa

Re: Piorun 4-letni Amstaff

Postprzez Piotr » 29 Sie 2011, 10:29

cos powaznego z tym szpitalem?
Piotr
 
Posty: 416
Rejestracja: 05 Lip 2011, 12:14

Re: Piorun 4-letni Amstaff

Postprzez czarnaesti » 29 Sie 2011, 10:47

Operacja guzka ... Najgorsze jest to, że szpital wypadł mi w najbardziej gorącym okresie w mojej pracy :/ I jak wydobrzeję to od razu będę musiała zająć się zaległościami ... A sprawa Pioruna stanie w miejscu :( Mam straszne wyrzuty sumienia przez to, bo uwielbiam tego 'gamonia' (sorki za wyrażenie, ale psiak jest jak szczenię i czasem aż ciężko uwierzyć że nie zdaje sobie sprawy z upływu czasu no i ze swojej słusznej wagi) :) Boję się że schronisko jest nieuniknione... Choć z drugiej strony - na dzień dzisiejszy - to nie wiem c gorsze ... Izolacja w domu czy miejsce w schronisku ? :( :( :(
Est.
czarnaesti
 
Posty: 24
Rejestracja: 16 Cze 2011, 13:30
Miejscowość: Warszawa

Re: Piorun 4-letni Amstaff

Postprzez Piotr » 29 Sie 2011, 10:58

ale taka operacja (czy oni to nazywaja zbiegiem) chyba szybko przejdzie ...
to nawet nie odpoczniesz;/ chyba ze Cie w piatek wypisza to zawsze chociaz dwa dni wolnego ...
Wydaje mi sie ze lepiej jak jest w domu ... schronisko mimo ze tyle psow to i tak siedzi w boksie a psy tam raczej nie sa za spokojne
trzeba szukac nowych członkow fundacji chetnych pomagac:)
Piotr
 
Posty: 416
Rejestracja: 05 Lip 2011, 12:14

PoprzedniaNastępna

Wróć do Oddam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron