Fundacja AST Fundacja AST

dolnośląskie- amstaf do oddania

Psy oddawane przez właścicieli.

dolnośląskie- amstaf do oddania

Postprzez jasminowa » 06 Lis 2011, 17:35

Zanim ktoś powie jakie to nieodpowiedzialne, z czym w tym przypadku w 100% się zgadzam, zaznaczę, ze nie o mojego psa chodzi.
Otóż zaoferowałam swoja pomoc w szukaniu domu dla psa sąsiadom. Nie wiem czym kierowali się wybierając psa, ale sytuacja wygląda tak- pojawiło się dziecko a pies warknął na nie kilka razy. Wylądował w oborze, a wcześniej stał jeszcze przywiązany na łańcuchu. Z racji braku odpowiedniej ilości pieszczot i ruchu- nauczył się oswobadzać z obroży i biegał po całej ulicy. A może właściciele sami go wypuszczali? Tego się nie dowiem.
Była jedna skarga, druga... I stało się nieszczęście, ta suczka pogryzła moją suczkę. Rodzice wyszli z psem przed dom, na ogródek, wiec piesek chodził luzem, bez smyczy. nie wiadomo skąd wyłonił się amstaf- zaatakował. Na szczęście pieska udało się "naprawić" ale trzeba było najeździć się na zastrzyki z antybiotykiem, zakładać szwy. Swoje wycierpieliśmy. Ostatnio wychodzę z domu- suka amstafa biega sobie w najlepsze. Udało się ja złapać i zaprowadzić do właścicieli- ponarzekali jak to spryciarz ucieka, przeprosili. Szukają nowego domu dla psa. A do czasu oddania psa- ten przebywa w oborze, im szybciej znajdzie się ktoś kto zaoferuje suczce czas i miłość- tym lepiej.

suczka jest młoda ma ok. 4 lat, zdrowa. Do ludzi odnosi się bardzo przyjaźnie- wyjątek- jest zazdrosna o dziecko. To naprawdę ładny pies, szkoda, żeby resztę życia spędziła przywiązana w oborze i niekochana- jeżeli chcecie ją przygarnąć, albo zapewnić dom tymczasowy, proszę o kontakt: agnieszkalit@vp.pl Mogę udzielić więcej informacji, podać telefon do właścicieli.
jasminowa
 
Posty: 1
Rejestracja: 06 Lis 2011, 17:31

Re: dolnośląskie- amstaf do oddania

Postprzez amojtatachrapie » 06 Lis 2011, 18:29

Jasminowa, dodaj zdjecia suczki jesli uda Ci sie takowe zrobic. To napewno pomoze w szukaniu domu.
Awatar użytkownika
amojtatachrapie
 
Posty: 69
Rejestracja: 12 Kwi 2011, 11:12
Miejscowość: Zabrze/Gliwice


Wróć do Oddam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron