Fundacja AST Fundacja AST

Mazowieckie, roczny Amstaff szuka domu

Psy oddawane przez właścicieli.

Mazowieckie, roczny Amstaff szuka domu

Postprzez Kajtek » 29 Lis 2011, 03:00

Witam wszystkich serdecznie,
we wrześniu znalazłem Amstaffa na spacerze. Szukam Mu dobrego domu. Psa mogę dowieźć do nowego domu. Przepraszam za surowość wiadomości ale nie mam najmniejszego doświadczenia w takich sprawach. Szczegóły (opis oraz zdjęcia) w linku do jego allegro. Z góry dzięki za jakąkolwiek odpowiedź i pozdrawiam, Bartek
http://allegro.pl/roczny-amstaff-amstaf ... 92407.html
Kajtek
 
Posty: 2
Rejestracja: 29 Lis 2011, 02:44

Re: Mazowieckie, roczny Amstaff szuka domu

Postprzez mario1985-m1 » 29 Lis 2011, 03:15

ŚLICZNY, ALE NIESTETY NIE POMOGĘ BO MAM 2
ZRÓB MU OGŁOSZENIE NA FB, TO CHYBA NAJLEPSZE NA PSICH PROFILACH ....
Awatar użytkownika
mario1985-m1
 
Posty: 374
Rejestracja: 06 Kwi 2011, 20:47
Miejscowość: gdańsk

Re: Mazowieckie, roczny Amstaff szuka domu

Postprzez M.S. » 29 Lis 2011, 15:58

hmmm a mi się wydawało, że ten pies owszem został znaleziony ale dosyć szybko trafił do nowego domu do Komorowa o ile pamiętam... na żółtym forum jest jego temat...
"Zgasł skromny płomień i zamienił się w noc...
Może po tamtej stronie zobaczymy się znów..."

Reksio 14.05.2007-21.05.2011 [']['][']
Awatar użytkownika
M.S.
 
Posty: 90
Rejestracja: 19 Paź 2011, 18:37

Re: Mazowieckie, roczny Amstaff szuka domu

Postprzez Piotr » 29 Lis 2011, 18:26

I Mi sie wydawało ze juz sie przewinał
Piotr
 
Posty: 416
Rejestracja: 05 Lip 2011, 12:14

Re: Mazowieckie, roczny Amstaff szuka domu

Postprzez karolina » 29 Lis 2011, 22:59

dokładnie, ja też mam takie wrażenie...
Awatar użytkownika
karolina
 
Posty: 53
Rejestracja: 14 Cze 2011, 10:54

Re: Mazowieckie, roczny Amstaff szuka domu

Postprzez Kajtek » 30 Lis 2011, 03:35

Witam,
tak, Kajtek mieszka w Komorowie. Wzięliśmy Go chyba w pierwszym dniu trwania ogłoszenia-nie jest to nasz pierwszy psiak. Staffek przejawia hiper aktywność, z którą ciężko nam sobie poradzić (poranne naprawdę długie spacery, jazda rowerem,itp-nie pomagają). Ma też straszny lęk przed zostaniem samemu, wtedy rozrabia. Byliśmy na treningach oraz u behawiorysty (na Polach Mokotowskich) i to za sugestiami oraz po konsultacjach z trenerami bierzemy pod uwagę takie rozwiązanie. Kajtek jest bowiem spokojny w towarzystwie innego psa, którego już pozna. Wtedy się nie stresuje. Cały czas pracujemy z Kajetanem i opcja oddania (do domu z innymi psami) jest traktowana jako lepsze wyjście dla Niego, nie dla nas. Nie chcemy się pozbyć problemu, ponieważ pies go nam nie sprawia! Szukamy sposobu polepszenia mu samopoczucia a obcowanie z innymi psami niewątpliwie Mu pomaga. Zapewniam, że gdybyśmy chcieli się go pozbyć, już dawno byłoby po sprawie-chętnych na adopcję osób jest naprawdę sporo. Jeżeli mamy się rozstać to chcemy jednak, żeby spotkało Go coś naprawdę super, czego u nas mieć nie będzie-zapewniam, że Kajtek na to zasługuje . Chętnie też poznamy ludzi z okolic gotowych na wspólne weekendowe spacery- niestety napotkani ludzie zazwyczaj boją się Kajtka i nie pozwalają, żeby ich psy się z Nim bawiły.. Być może ktoś już zmagał się z podobnymi problemami i ma jakieś pomysły na ich rozwiązanie- czekamy na kontakt. Cały czas pracujemy z psem. Jeszcze raz podkreślam, że nie chcemy pozbyć się zwierzęcia a szukamy mu "lepszej opcji" (np ciągłego towarzystwa innego psa).
Dziękuję za zainteresowanie i czekając na odp wszystkich serdecznie pozdrawiam!!
Kajtek
 
Posty: 2
Rejestracja: 29 Lis 2011, 02:44

Re: Mazowieckie, roczny Amstaff szuka domu

Postprzez Piotr » 30 Lis 2011, 12:51

trzeba było tak od poczatku zaczac
Piotr
 
Posty: 416
Rejestracja: 05 Lip 2011, 12:14

Re: Mazowieckie, roczny Amstaff szuka domu

Postprzez mahtalie » 30 Lis 2011, 13:48

może przygarnąć drugiego psa...?
Image

Image
Awatar użytkownika
mahtalie
 
Posty: 798
Rejestracja: 29 Paź 2011, 14:21
Miejscowość: Płock

Re: Mazowieckie, roczny Amstaff szuka domu

Postprzez ewa.wieser » 30 Lis 2011, 16:52

Proponuję spróbować z dyfuzorem feromonów psich D.A.P. Można dostać w dobrych lecznicach lub przez sklep internetowy.Urządzenie włącza się do kontaktu tak jak np. odświeżacz do pomieszczeń, nie ma zapachu ,kosztuje ok.100 zł.Mojej suczce pomaga w czasie np.Sylwestra- uspokaja. :|
ewa.wieser
 
Posty: 84
Rejestracja: 12 Gru 2010, 10:32
Miejscowość: Siemianowice Śląskie


Wróć do Oddam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron