Fundacja AST Fundacja AST

[Gdynia] Adoptuję szczeniaczka Amstaff / Bullterier

Dam dom bullowatemu

[Gdynia] Adoptuję szczeniaczka Amstaff / Bullterier

Postprzez babel_ag » 08 Wrz 2013, 18:33

Witam,
Wezmę pod dach szczeniaczka (suczkę), poszukuję kompana zabaw dla mojego 2,5 rocznego Amstaffka pies jest po szkoleniu posłuszeństwa podstawowego, nie jest agresywny, w domku posiadam 2 kotki które są zżyte z moim psiakiem, razem śpią i się bawią, chcę adoptować suczkę ponieważ nie chcę by psy walczyły o terytorium wiem również że psiaka trzeba będzie wykastrować. Mieszkam w domku jednorodzinnym oraz posiadam dużą działkę, pies u mnie będzie miał zapewnione wysokiej klasy jedzonko ( karma Brit Care, Bozita), codzienne długie spacerki + duży wybieg , własny pontonik do spania a i oczywiście ogromną miłość. Szukam szczeniaczka ponieważ sam chcę go nauczyć wszystkiego od początku, kocham tą rasę psów i lubię spędzać czas z moim pupilkiem, a widzę jak mu smutno gdy tak siedzi sobie w domku sam, brakuje mu zabaw z innymi psiakami a niestety nikt w okolicy nie ma psa z którym mój mógłby się pobawić. Dodam również, że pies jak i kotki są odrobaczane raz na pół roku i oczywiście szczepione.

Tutaj zdjęcia mojego pieska :)
Image
Image
Image

Pozdrawiam
Hubert
babel_ag
 
Posty: 1
Rejestracja: 08 Wrz 2013, 17:33

Wróć do Chcę adoptować

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron