Fundacja AST Fundacja AST

Chyba nadszedł czas

Dam dom bullowatemu

Chyba nadszedł czas

Postprzez babyjane » 28 Cze 2016, 18:37

Cześć wszystkim. Po śmierci Boryska do tej chwili nie mogę dojść do siebie. Każdy kącik w domu to masa wspólnych przeżyć wspomnień... No krótko mówiąc jest cieżko. Ale na tym zakończę ten temat, gdyż po co rozdrapywać jeszcze nie zagojone rany...

Długo rozmawialiśmy na temat tego co dalej. Otóż podjęłam decyzje, ze moj stały skład pozostanie w postaci 4 psich istot (teraz doszły koty ale tymczasowo), chcemy być domem tymczasowym dla tych którzy maja nikłe szanse na adopcje czyli psich seniorów. To w tych siwych skroniach i mądrym przenikliwym wzroku zakorzeniło sie moje serce. Szukamy pieska, który bedzie najlepiej wiekowy, oczywiście DT tak długo jak bedziemy szukać domu, stan zdrowia nie jest istotny, płeć obojętna, jedyne co to musi akceptować suczki i szczenięta. Z Axwelem moge go izolować ewentualnie. Moj Boguś był wzięty ze schronu, a jak wyglada bycie fundacyjnym DT? jedyne czego nie chcemy a wiem, ze fundacje często proponują, to wsparcia finansowego, gdyż jest zbyt wiele psiaków które potrzebują pomocy, wiec jakoś sobie sami damy rade.
Miracle Ast Team
Titanium Narcotic

viewtopic.php?f=12&t=1728&start=90
Borynioo <3
Awatar użytkownika
babyjane
 
Posty: 606
Rejestracja: 17 Kwi 2012, 18:23
Miejscowość: Jelenia Góra

Re: Chyba nadszedł czas

Postprzez doddy » 03 Lip 2016, 10:41

Kamila, brawa za odwagę!!!
Napiszesz do mnie na FB? Będzie nam łatwiej niż przez forum.
Ale się ciesze, że się zdecydowaliście.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa


Wróć do Chcę adoptować

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron