Fundacja AST Fundacja AST

Przygarnę Bull Teriera

Dam dom bullowatemu

Przygarnę Bull Teriera

Postprzez watka » 16 Kwi 2012, 20:37

2 lata temu zmarł mój ukochany bullek, dopiero teraz dojrzałam do tego by pokochać nowego.
Szukam zarówno szczeniaka jak i starszego psiaka, ze schroniska jak i od osoby prywatnej.
Obojętna płeć
Jestem z Katowic, ale z dojazdem nie będzie problemu.
Nie mam innych zwierzaków w domu.
Śledzę fora i strony, ale coś mi może zawsze umknąć

bardzo proszę o wszelkie informacje:) tel. 608 41 84 41
watka
 
Posty: 8
Rejestracja: 16 Kwi 2012, 12:42
Miejscowość: Katowice

Re: Przygarnę Bull Teriera

Postprzez mariagoronowicz » 03 Paź 2012, 19:07

Sylwer wspaniały pieszczoch pies w typie amstaffa Psiak ur 2010 obecnie przebywa w lecznicy (tylko 1 tydz) pod Warszawą i psiakowi grozi schron w Koninie Sylwer jest w kolorze grafitu. Jeślo sa Państwo gotowi podarować mu dom proszę o kontakt tel Ewa 501 147 350. Psiak jest ogłoszony na Tablicy i Dogomani gdzie są zdjęcia - pozdrawiam maria

Sylwer to młody i bardo pojętny psiak w typie amstaffa. Jego hobby to ganianie za piłeczkami i przeciąganie sznurka, umie się bawić i lubi kontakt z człowiekiem. Jest bardzo kontaktowy, posłuszny. Sylwer szuka kontaktu z człowiekiem. Zachęcony do zabawy ożywia się od razu i bardzo lubi się głaskać. Mimo słusznej postury jest bardzo szybki i zwinny-oczywiście kiedy chce. Jak każdy amstaff potrzebuje spokojnego, doświadczonego opiekuna. To przepiękny, uczuciowy psiak który ma przed sobą jeszcze niemal całe życie. Ładnie chodzi na smyczy, gdy staje opiekun, on także zatrzymuje się, obserwując pilnie i starając się zadowolić opiekuna. Jest psem nie wymagającym, bezproblemowym, wychowanym. Może mieszkać w bloku. Jest łagodny, delikatny i przyjaźnie nastawiony zarówno do ludzi jak i innych psów. Szukamy domu aby Sylwer znalazł bezpieczną przystań na całe życie. Tel Ewa 501 147 350
mariagoronowicz
 
Posty: 3
Rejestracja: 03 Paź 2012, 18:57

Re: Przygarnę Bull Teriera

Postprzez ma_gda » 22 Paź 2012, 19:18

Bardzo pilnie szukam domu dla 5- letniego psa IMBIRA , mam go ze schroniska - całość sytuacji i fotki umieściłam w temacie ODDAM , super pies dla kobiet , ale facetów - szczególnie domowych - boi się po przed schroniskowych doświadczeniach. Nie umiem go przekonać , że nie każdy jest zły. W chwilach interpretowanych przez niego jako zagrożenie atakuje - choć zagrożenie to tylko jego imaginacja, męża po pracy wita w pozycji gotowej do skoku. Rodzina czuje się zagrożona i nie mogę go dłużej mieć. Jeśli sprawa aktualna - proszę o kontakt 606574159.
ma_gda
 
Posty: 19
Rejestracja: 22 Paź 2012, 14:32


Wróć do Chcę adoptować

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron