Fundacja AST Fundacja AST

BUŁECZKA vel BUNIA

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Re: BUŁECZKA vel BUNIA

Postprzez doddy » 10 Paź 2014, 11:11

Aniu, chciałabym Ci ogromnie podziękować za serce, ze dom, za opiekę nad Bułeczką. Podarowałaś Buni wspaniałe 2 lata życia, godności. Ty pochyliłaś się nad jej losem nie zważając na wiek. Mało kto jest tak odważny.
Tulę Was mocno.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: BUŁECZKA vel BUNIA

Postprzez nata44 » 11 Paź 2014, 12:44

[*]
Awatar użytkownika
nata44
 
Posty: 209
Rejestracja: 07 Gru 2010, 01:43

Re: BUŁECZKA vel BUNIA

Postprzez JAM » 11 Paź 2014, 20:17

jest masakra, wvchodzę do piekarni i pierwsza myśl-kupić słodkie bułeczki z rodzynakimi, bo Bunia lubi, idę do delikatesów i myślę, że skonczyła się szyneczka drobiowa by podawac małej tabletki-innych już nie chciała jeśc, wracam do domu i spodziewam się jej pyszczka czekającego przy drzwiach z merdającym białym ogonkiem i szekroki uśmiechem mówiącym-wreszcie jesteś i truchciak do kuchni, bo i może smakołyk się trafi, a jak nie to trzeba się przypominac trącając noskiem, wyczekująco spogladajac pięknymi oczkami, a jak to nie pomaga to trzeba tą króką cudną łapką trącać aż wreszcie poszczekiwać bo ilez można czekać! tak strasznie mi źle, nie mam przy kim czuwac w nocy,spać się nie daje.zawsze pilnowałam czy mała oddycha, bo się często dusiła, trzeba było jej serduszko masowac, uspokajać, przytulała się byle byc przy mnie. taki cichutki, niebotycznie cierpliwy anioł. Te jej oczka przepełnione miłością i smutkiem ostatnio, jakby przepraszała, że tak bardzo choruje, jeździłam z nią na zastrzyki codziennie albo wet porzyjezdżał do domu, ostatnie dwa dni nie trawiła juz pokarmu tylko wymiotowała. a jednak nie mogę odpędzić mysli, że Bunia myśłała, że wczoraj rano dostała zastrzyk, jak zwykle, a ja wiedziałam, że to nie jest zwykły zastrzyk.Nie wiem, człowiek myśli, że może można było jeszcze poczekac, jeszcze troszkę czasu wykrasc śmierci. znowu zapowiada się długa bezsensowna noc,nie wiem co z sobą zrobić,bez sensu.
Awatar użytkownika
JAM
 
Posty: 159
Rejestracja: 09 Mar 2012, 19:54

Re: BUŁECZKA vel BUNIA

Postprzez JAM » 16 Paź 2014, 00:04

Apeluję i proszę,by moją Bunię, wziętą w stado rodzinne przecież od Was, tak samo jak Artę, wywiesić na skrzydełku. Zmarła tego samego dnia o 9.30 w piątek. Wszystkie zmarłe wspaniałe psy są w dziale TM - a Buni nie ma, nie chcę, by Bunia była "gorsza" od innych psiaków, i pominięta!
BARDZO PROSZĘ - bo to i tak sporo po czasie, :!: a przecież informowała i pisałam o jej stanie i jej śmierci!
Awatar użytkownika
JAM
 
Posty: 159
Rejestracja: 09 Mar 2012, 19:54

Re: BUŁECZKA vel BUNIA

Postprzez JAM » 10 Lut 2018, 20:11

bardzo tęsknię za tym cudownym przyjacielem Bunią.czas nie leczy ran.
Awatar użytkownika
JAM
 
Posty: 159
Rejestracja: 09 Mar 2012, 19:54

Re: BUŁECZKA vel BUNIA

Postprzez STDziom » 18 Sty 2020, 21:15

Kurczę, ale piękna psinka... Wie ktoś może w jakim dokładnie jest wieku?
----------------------------------------------------------
kapielówki sloggi
STDziom
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 Sty 2020, 21:14

Poprzednia

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

cron