Fundacja AST Fundacja AST

Złoty Bull EGZO

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Re: Złoty Bull EGZO

Postprzez eptoyo » 07 Kwi 2013, 12:31

W 2006 grudniu musieliśmy uśpić naszego ukochanego on Ney'a. Przez 3 miesiące wiedzieliśmy, że ten dzień nadejdzie .... Robiliśmy co mogliśmy. Niestety było coraz gorzej. Jak już podjęliśmy chyba najcięższą decyzję w naszym życiu, zanim zadzwoniliśmy do lekarza wypiliśmy 1,5l wódki .... Do tej pory tęsknimy. Wiemy, że robiliśmy wszystko, żeby mu pomóc i przedłużyć życie. Jednak dyskomfort psychiczny został. Przy naszej córce do tej pory nie można o nim mówić bo ryczy ....
Z Osiołem było inaczej. Zdrowy, biegający po podwórku. We czwartek wieczorem był na dworzu - normalnie latał, zjadł .....
W piątek rano musieliśmy wyjść z domu. Po wieczornym powrocie Osioł nas nie przywitał ....... Zajrzeliśmy do jego domku. Leżał na posłanku razem z Karoliną ..... Daliśmy jeść, pić. Zadzwoniliśmy do weta. Jak przyjechał .... niestety ..... serduszko ledwo już biło ...... Totalny kac moralny, że mu nie pomogliśmy, że nie zrobiliśmy nic, żeby go ratować ..... za szybko to poszło. Znajomy powiedział, że i tak daliśmy mu 6 cudownych lat życia (Osioł był zabrany z pseudohodowli w Żyrardowie jak miał 3 miesiące). I to jest racja. Są rzeczy, na które niestety nie mamy wpływu. Staramy się, robimy co możemy. A wychodzi jak było w gwiazdach zapisane .....
Jesteście cudownymi ludźmi, którzy przyjęli pod swój dach niemłodego już i chorego psa. Nie każdego stać na takie wyzwanie. Daliście mu miłość, troskę, cudowną opiekę - traktowaliście jak członka rodziny. Odszedł spokojny - wiedząc, że jest kochany. Rana w serduchu z czasem zacznie się goić. Trzymajcie się.
eptoyo
 
Posty: 302
Rejestracja: 24 Lut 2013, 18:25

Re: Złoty Bull EGZO

Postprzez FonMedzik » 07 Kwi 2013, 13:03

Strasznie mi przykro... nie wiem co napisać - trzymajcie się jakoś...
SENIORY SĄ JAK WINO - IM STARSZE TYM LEPSZE!!!

Image
Awatar użytkownika
FonMedzik
 
Posty: 1346
Rejestracja: 11 Wrz 2012, 16:34
Miejscowość: Warszawa

Re: Złoty Bull EGZO

Postprzez Hanka » 07 Kwi 2013, 13:15

Bardzo mi przykro trzymajcie się[*]
Awatar użytkownika
Hanka
 
Posty: 222
Rejestracja: 25 Lip 2012, 17:25

Re: Złoty Bull EGZO

Postprzez maks » 07 Kwi 2013, 21:11

Wiem, jak to boli... Bardzo mi przykro... Do dzisiaj jak myślę o Kai i Kropie beczę, chociaż minęło parę lat. I tez się obwiniam. Ale myślcie tylko o tym, że daliście mu parę najlepszych chwil w jego życiu
maks
 
Posty: 137
Rejestracja: 21 Lip 2012, 13:31

Re: Złoty Bull EGZO

Postprzez Aiko » 08 Kwi 2013, 11:18

dawno tutaj nie zaglądałam i jestem w szoku...tak strasznie mi przykro :cry: :cry: chciałam Wam podziękować, że daliście mu tyle miłości w tych ostatnich miesiącach...wspaniali z Was ludzie. oby każdy staruszek miał tyle szczęścia...Hansiku biegaj szczęśliwy :( płaczę...
Aiko
 
Posty: 24
Rejestracja: 12 Sty 2013, 15:15
Miejscowość: okolice Świdnicy / Wrocław

Re: Złoty Bull EGZO

Postprzez devoner » 08 Kwi 2013, 19:21

Miałam okazję poznać Hansa, wiozłyśmy go z Kołobrzegu, taki kochany pies, że po kilku godzinach ciężko było się z nim rozstać..
Taka szkoda, ale nic nie można było zrobić, musisz o tym wiedzieć, że nie ma co gdybać, robiłaś co w Twojej mocy, a Hans dostał kochającego człowieka i ciepło na ostatnie miesiące życia i nie odszedł sam w zimnym schronie.
Trzymaj się.
devoner
 
Posty: 48
Rejestracja: 28 Mar 2011, 22:45

Re: Złoty Bull EGZO

Postprzez Aneta_M » 09 Kwi 2013, 18:03

LalaAla jest mi bardzo przykro z powodu Hansa, wciąż jestem w szoku. Był takim psem, że nie trzeba było go znać, aby go pokochać. Miał w sobie coś wyjątkowego. Tam gdzie jest teraz jest mu dobrze [*]
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Poprzednia

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron