Fundacja AST Fundacja AST

Złoty Bull EGZO

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Re: Złoty Bull EGZO z wyrokiem

Postprzez LalaAla » 24 Mar 2013, 15:50

doddy no sęk w tym, że nie chodzi :( Musimy go wynosić na dwór i w chuście prowadzić. Bez chusty od razu się przewraca. Nie wiem jak u Was z wiosną ale ja byłam przed chwilą na zewnątrz i brodziłam po kolana w śniegu :(
Wpadajcie, zapraszamy.
Awatar użytkownika
LalaAla
 
Posty: 99
Rejestracja: 29 Wrz 2012, 19:06

Re: Złoty Bull EGZO z wyrokiem

Postprzez doddy » 24 Mar 2013, 15:56

Bidulek. Trzymam kciuki za Was i za niunia. Mamy Nivalin na zbyciu, ale dosłownie 3 ampułki i resztę leków "na powstanie". Xanto dostaje Rycarfę od neurologa codziennie, ale to trzeba już konsultować z wetem.
W sklepach rehabilitacyjnych macie duży wybór uprzęż. Ale z drugiej strony pytanie czy kupować, bo być może wstanie po lekach niunio.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Złoty Bull EGZO z wyrokiem

Postprzez mptoyo » 24 Mar 2013, 17:08

eh ... starość dla nich jest okrutna ... my tez 3mamy kciuki ... i pomalowane pazurki.
Awatar użytkownika
mptoyo
 
Posty: 1021
Rejestracja: 04 Lut 2013, 23:35
Miejscowość: Warszawa-Zacisze

Re: Złoty Bull EGZO z wyrokiem

Postprzez LalaAla » 25 Mar 2013, 11:35

Dziś z Hansem lepiej. O niebo lepiej. Po wizycie w klinice przespał cały dzień. Wieczorem gdy wyszliśmy z pokoju na chwilę sam wstał i poszedł za nami. Dziś rano już dreptał pod drzwiami, żeby wypuścić go na siku. Wzięłam dziś jeszcze wolne z pracy, żeby dopilnować czy jego stan się nie pogorszy ale jestem dobrej myśli. I mam nadzieję, że seria laserów i pierścienia magnetycznego poprawi choć odrobinkę jego samopoczucie.
Awatar użytkownika
LalaAla
 
Posty: 99
Rejestracja: 29 Wrz 2012, 19:06

Re: Złoty Bull EGZO z wyrokiem

Postprzez LalaAla » 31 Mar 2013, 20:59

Dziś zakończyliśmy ostatnią sesję polem magnetycznym i laserem. Hans ma się bardzo dobrze. Postanowiliśmy, że taką 8 sesjową terapię polem i laserem będziemy powtarzać raz na 3 miesiące. W razie czego. Oczywiście wiadomo, że lepiej nie będzie. Możemy ewentualnie opóźnić tak ataki jak ten ostatni. Wiadomo, że pewnego dnia nastąpi taki kryzys, że Hans już nie wstanie. Mamy tego świadomość.. I jest nam z tym ciężko.
Awatar użytkownika
LalaAla
 
Posty: 99
Rejestracja: 29 Wrz 2012, 19:06

Re: Złoty Bull EGZO z wyrokiem

Postprzez Werulkowa » 01 Kwi 2013, 18:18

Oj niestety starość jest okrutna zarówno dla nas jak i naszych kochanych zwierzaków. Moja prawie amstaffka skończyła w styczniu 12 lat i niestety widzę po Niej upływ czasu. Jest na RC hepatic, serducho w leczeniu, stawy trzeba wspomagać, czasem się zawiesi, zaduma, stanie jak słup i trzeba poczekać aż się ruszy,chyba gorzej słyszy (ale otwieranie lodówki zawsze :lol:), ale jest bardzo kochana, zawsze wita pańcię, czasem przynosi zabawkę, żeby się chwilkę pobawić, śpi pod kołderką, rozpycha się jak dawniej i psów nie toleruje jak zawsze. Przed Świętami byłyśmy na wiosennym - tylko z nazwy - "przeglądzie"; miała zrobione EKG i krew na wszystko co możliwe, teraz czekamy na wynik. Mam nadzieję, że będzie dobrze i to jeszcze długo.
Werulkowa
 
Posty: 143
Rejestracja: 03 Lut 2013, 20:48
Miejscowość: Kraków

Re: Złoty Bull EGZO z wyrokiem

Postprzez LalaAla » 07 Kwi 2013, 10:14

Ciężko mi cokolwiek napisać.. Dziś rano odszedł nasz ukochany Hansik. Jest nam bardzo smutno.. Nie mogę teraz nic napisać. Przepraszam bardzo.. Mam nadzieję, że nikt nie będzie mi miał tego za złe. Kochaliśmy go jak własne dziecko.
Awatar użytkownika
LalaAla
 
Posty: 99
Rejestracja: 29 Wrz 2012, 19:06

Re: Złoty Bull EGZO z wyrokiem

Postprzez Iza » 07 Kwi 2013, 10:20

Strasznie przykro :cry:
Awatar użytkownika
Iza
 
Posty: 212
Rejestracja: 18 Mar 2013, 11:23
Miejscowość: Warszawa

Re: Złoty Bull EGZO z wyrokiem

Postprzez blue.berry » 07 Kwi 2013, 10:24

bardzo mi przykro.
dałaś mu piękne ostatnie miesiące, pełne miłości i opieki. każdy pies na starość powinien tak żyć.
dziękujemy za to.
Awatar użytkownika
blue.berry
Moderator
 
Posty: 671
Rejestracja: 14 Gru 2010, 16:23

Re: Złoty Bull EGZO z wyrokiem

Postprzez pyszczydlo » 07 Kwi 2013, 10:26

Trzymajcie się :cry: wiem,że to trudne ale pomyślcie w ten sposób gdyby nie wy już dawno by go nie było,był spisany na straty,a tak dostał parę ładnych miesięcy życia u boku kochających go ludzi dla was to za mało,a dla niego to jak prawie całe życie.
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44

PoprzedniaNastępna

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości