Fundacja AST Fundacja AST

Złoty Bull EGZO

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Re: Złoty Bull EGZO z wyrokiem

Postprzez mptoyo » 17 Lut 2013, 23:19

to co Ty jesz? marchewka jak ją wyrwiesz to tez juz trup. hihihi :lol: a ja miecho lubię i racja - ważne że hans zadowolony.
Awatar użytkownika
mptoyo
 
Posty: 1021
Rejestracja: 04 Lut 2013, 23:35
Miejscowość: Warszawa-Zacisze

Re: Złoty Bull EGZO z wyrokiem

Postprzez LalaAla » 23 Lut 2013, 21:40

mptoyo napisał(a):to co Ty jesz? marchewka jak ją wyrwiesz to tez juz trup. hihihi :lol: a ja miecho lubię i racja - ważne że hans zadowolony.


Błagam.. To dosyć słaby tekst i słyszałam go już milion razy.. ;] Melduję, że Hans je mieszane puszeczki z warzywami i suchą karmą. Bardzo mu smakuje, w końcu zaczął zjadać wszystkie 4 porcje dziennie i nawet sępi teraz nad miską jak mija 3 godzina od ostatniego posiłku. Boczki widocznie mu się zaokrągliły i dziadek jest energiczny i szczęśliwy :) Tyle u nas. Żyjemy, jest nam dobrze. Podajemy Gelacan, łapy szczerze mówiąc mają się tak sobie ale dajemy radę.
Awatar użytkownika
LalaAla
 
Posty: 99
Rejestracja: 29 Wrz 2012, 19:06

Re: Złoty Bull EGZO z wyrokiem

Postprzez jazooo » 27 Lut 2013, 23:43

Co tam u Hansika? Nadal wszystko ok?
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Złoty Bull EGZO z wyrokiem

Postprzez LalaAla » 02 Mar 2013, 12:12

Błędny post, proszę moderację o usunięcie.
Ostatnio edytowany przez LalaAla, 02 Mar 2013, 12:15, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
LalaAla
 
Posty: 99
Rejestracja: 29 Wrz 2012, 19:06

Re: Złoty Bull EGZO z wyrokiem

Postprzez LalaAla » 02 Mar 2013, 12:14

Obudziliśmy się dziś i aż trudno było uwierzyć w cudowną pogodę jaka panuje w Gdyni. Jest cieplutko, słoneczko grzeje i aż nie chciało wracać się ze spaceru :) Hans ma się świetnie, Gelacan czyni cuda. Hans zaczął WSKAKIWAĆ na fotel. Dotychczas gramolił się na niego i wchodził tylko przednimi łapami. Tyle trzeba było "ręcznie" wsadzać wraz z tyłkiem na fotel. Teraz sam podchodzi do fotela, odbija się i wskakuje sam :D Nie wymiotuje, zjada wszystko co mu podajemy i nieustannie budzi nas koło 4 w nocy bo koniecznie musi wyjść akurat wtedy zrobić kupę :twisted: Jest przekochany, co tu dużo pisać. Macie 4 zdjęcia, jakoś taka jaka jest ale to dlatego, że robione telefonem :) Niestety więcej nie udało mi się zuploadować ze względu na totalnie kulejący internet :(

Image

Image

Image

Image
Awatar użytkownika
LalaAla
 
Posty: 99
Rejestracja: 29 Wrz 2012, 19:06

Re: Złoty Bull EGZO z wyrokiem

Postprzez andzia69 » 07 Mar 2013, 15:31

słodki dziadzio :P mojej mańce też kupiłam gelacan fast...ale siakoś nie widzę efektów :( widać na jedne dziala, a na inne nie...na nią nie dzialał żaden specyfik...tylko leki :(
andzia69
 
Posty: 211
Rejestracja: 15 Maj 2011, 20:21

Re: Złoty Bull EGZO z wyrokiem

Postprzez LalaAla » 24 Mar 2013, 15:20

Niestety przypominamy się złymi wiadomościami :( Hand od ponad miesiąca codziennie dostaje Gelacan. Jego stan od tego momentu polepszył się znacznie, łapy nie bolały. Dziś w nocy nastąpił mega- kryzys. Hans obudził mnie leżąc na posłaniu i wyjąc z bólu. Trudno było go nawet podnieść bo próbował gryźć z bólu. Zsikał się pod siebie. Natychmiast pojechaliśmy do całodobowej kliniki weterynaryjnej. Hans dostał potężną baterię leków rozkurczowych, przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Przeszedł też pierwszy, z dziesięciu, zabieg w takim pierścieniu z polem elektromagnetycznym- naprawdę nie pamiętam czy to się tak nazywało, byłam mocno zdenerwowana. Miał też sesję laserem. Jak jak napisałam będzie takich zabiegów po dziesięć- i pierścienia i laserów. Do domu też dostaliśmy silne leki przeciwbólowe do kłucia wieczorem i rano.. Ciężko mi cokolwiek napisać. Jest mi strasznie smutno. Zabiegi pomogą ale na jakiś czas :( Wiadomo, że z czasem będzie coraz gorzej. Trzymajcie kciuki proszę.
Awatar użytkownika
LalaAla
 
Posty: 99
Rejestracja: 29 Wrz 2012, 19:06

Re: Złoty Bull EGZO z wyrokiem

Postprzez Dominikad.1989 » 24 Mar 2013, 15:24

Biedny pies :( trzymam kciuki i bardzo Wam współczuję
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie"
Awatar użytkownika
Dominikad.1989
 
Posty: 1014
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 13:39

Re: Złoty Bull EGZO z wyrokiem

Postprzez jazooo » 24 Mar 2013, 15:29

Jejciu.... :( Hansik trzymamy kciuki. Za Was też, bo to trudne chwile dla Was wszystkich. :cry:
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Złoty Bull EGZO z wyrokiem

Postprzez doddy » 24 Mar 2013, 15:36

A chodzi niunio? Lekarze wspomagająco go na razie leczą, czy już stawiają na łapy Nivalinem?
Będzie dobrze! Oby wiosna przyszła już, bo wiele kręgosłupów teraz pada z uwagi na zmiany temperatur.

Dumamy o odwiedzeniu Was bo się nad morze na weekend chcemy wybrać w maju w ramach wakacji.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości