Fundacja AST Fundacja AST

Fobos - dziadzio szuka domku

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Fobos - dziadzio szuka domku

Postprzez kilcia » 18 Lut 2011, 10:53

Znajoma poprosila mnie o pomoc w sprawie tego psiaka.
Wiec przeklejam do nas z info z forum: http://www.skrzydlatypies.fora.pl

kachul napisał(a):Mam we hotelu takie oto coś:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

a tutaj widać stosunek Fobka do życia-ANALNY :twisted:

Image

Pięknota prawda?
Toto wabi się Fobos/Fobek/ Foboświnka i ma 1000 lat :twisted:

Przebywa w hotelu już ponad 2 lata, nikt go nie chce...
To jest dla mnie zagadka bo to naprawdę piękny pies. Jest nieagresywny do ludzi, kocha wszystkich. Za żarcie zrobi każdą rzecz, lubi sie bawić, wciąż jest aktywny. Nie znosi innych zwierząt...

Tekścik:
Fobos prawie od dwóch lat przebywa w hotelu. Niewesoły to los dla psa , który bardzo chce kochać. Nie wiemy skąd tak naprawdę pochodzi, gdzie mieszkał, jakich miał właścicieli. Wiemy jednak na pewno że potrzebuje domu.
Jeśli chodzi o stosunek do ludzi Fobos jest świetny. Do obcych nie jest agresywny w żaden sposób jednak nie jest także wylewny. Kiedy kogoś lepiej pozna/ ktoś poświęci mu więcej uwagi/ zmienia się zupełnie. Jego życiowym celem jest jedzenie oraz rozdawanie buziaków. Jest bardzo kontaktowy, umie się bawić. Preferuje zabawę w "rozszarpywanie" np. piłki. Szuka kontaktu z człowiekiem, na wybiegu cały czas podąża za opiekunem. Zachęcony do zabawy ożywia się odrazu. Bardzo lubi się głaskać. Kiedy łaskocze się go delikatnie w boczki zaczyna "tańczyć". Mimo zaawansowanego wieku i słusznej postury jest bardzo szybki i zwinny-oczywiście kiedy chce. Kiedy zaczyna się do niego mówić i np.przebierać palcami ( tak żeby wiedział że za chwile będzie łaskotanie) aż się kurczy cały w sobie z radości, kładzie uszka i rusza do "ataku miłości". Może brudzić w domu-tego nie jesteśmy w stanie przewidzieć.Załatwia się w boksie, na wybiegu rzadko.
Niestety nie toleruje innych zwierząt.

Podsumowując Fobos jest zrównoważonym psem wkraczającym już w okres psiej starości. Jak każdy amstaff potrzebuje spokojnego, doświadczonego opiekuna który będzie w stanie zapewnić mu godną emeryturę. Wykluczony jest dom w którym mieszkają inne zwierzęta
Jest naprawdę wspaniałym psem, który pokocha całym sercem jeżeli tylko ktoś będzie w stanie ofiarować mu "mądrą miłość". My jako opiekunowie bardzo go kochamy, swoim urokiem i charakterem podbił nasze serca. Bardzo chcielibyśmy aby znalazł ten wymarzony dom , który zapewni mu poczucie bezpieczeństwa i miłość.

Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

kontakt w sprawie adopcji:
Kasia-660716564
mail: kachul@tlen.pl
Image Image
Awatar użytkownika
kilcia
 
Posty: 577
Rejestracja: 29 Lis 2010, 12:30
Miejscowość: Warszawa/Targówek

Re: Fobos - dziadzio szuka domku

Postprzez kilcia » 30 Mar 2011, 10:05

Image Image
Awatar użytkownika
kilcia
 
Posty: 577
Rejestracja: 29 Lis 2010, 12:30
Miejscowość: Warszawa/Targówek

Re: Fobos - dziadzio szuka domku

Postprzez Piotr » 02 Wrz 2011, 09:10

On jest wciąż do adopcji !
Piotr
 
Posty: 416
Rejestracja: 05 Lip 2011, 12:14

Re: Fobos - dziadzio szuka domku

Postprzez małgorzata » 02 Wrz 2011, 09:57

Tak Fobos jest do adopcji . Dziadzio na spacerku jest bardzo zainteresowany moją kieszonką ze smakołykami :)
Image
małgorzata
 
Posty: 103
Rejestracja: 16 Gru 2010, 16:01

Re: Fobos - dziadzio szuka domku

Postprzez Piotr » 02 Wrz 2011, 14:48

a jak sie miewa?
Piotr
 
Posty: 416
Rejestracja: 05 Lip 2011, 12:14

Re: Fobos - dziadzio szuka domku

Postprzez Piotr » 02 Wrz 2011, 23:13

moze jakies nowe foty?
i wstawienie na fb bo jak udostepniam linki z forum to musieliby sie logowac a niekazdemu sie chce;/
Piotr
 
Posty: 416
Rejestracja: 05 Lip 2011, 12:14

Re: Fobos - dziadzio szuka domku

Postprzez małgorzata » 03 Wrz 2011, 11:47

Piotr postaram sie o nowe foty w przyszłym tygodniu . Dziś mamy akcje adopcyjną w Krakowie (ja mam role kierowcy) i nie wiem czy damy radę z fotkami.
Image
małgorzata
 
Posty: 103
Rejestracja: 16 Gru 2010, 16:01

Re: Fobos - dziadzio szuka domku

Postprzez Piotr » 03 Wrz 2011, 12:42

spokojnie:) Mi sie nie spieszy;p
powodzenia zycze:)
Piotr
 
Posty: 416
Rejestracja: 05 Lip 2011, 12:14

Re: Fobos - dziadzio szuka domku

Postprzez andzia69 » 11 Wrz 2011, 13:57

Biedny Fobcio....tyle czasu bez domu :( Mam nadzieję, ze znajdzie się taki "pan Rafał", który go adoptuje...mojemu Midaskowi się udało...oby jemu też :(
andzia69
 
Posty: 211
Rejestracja: 15 Maj 2011, 20:21

Re: Fobos - dziadzio szuka domku

Postprzez kachul » 09 Mar 2012, 13:19

Image


Image

Image

Image

Image

Nowy tekst do ogłoszeń

Fobos czeka na nowy dom. Już bardzo długo-ponad 3 lata. Mieszka w hotelu dla psów. Żyje spokojnie, po cichutku. Czasami patrząc w jego zamglone ciężarem wspomnień oczy zastanawiamy się czy on wie jak to jest mieć dom?
Fobos jest już psim seniorem, ma około 10 lat. 1/3 swojego psiego życia spędził za kratami. Bez człowieka, bez miłości.
Fobuś nie wymaga wiele uwagi. Większą część dnia przesypia. Mimo statecznego wieku lubi się bawić, chętnie chodzi na krótkie, niezbyt forsowne spacery. Jest psem bardzo spokojnym. Nie wykazuje cienia agresji w stosunku do ludzi. Nie toleruje innych zwierząt.
Jest pogodzony z losem. Zamykany w boksie po spacerze nie protestuje, nie płacze, nie woła człowieka. Chyba nie wierzy już że ktokolwiek odpowie na jego wołanie. Umie sam się bawić, wystarczy jakiś psi przysmak,który zapewni mu zajęcie na dłuższą chwilę.
Fobos miał już wiele ogłoszeń, akcji, prób znalezienia domu. Niestety wciąż szukamy mu domu , jak dotąd bez rezultatu.
Fobuś – pies doświadczony przez życie, mocno naznaczony piętnem bezdomności.
Ciężko patrzeć na psa w którym umarła nadzieja na lepsze jutro, który żyje z dnia na dzień, bez szans na własny, prawdziwy dom.
Mamy nadzieję że los Fobusia poruszy czyjeś serce i pies znajdzie wspaniały, kochający dom na lata życia które jeszcze mu pozostały.
Fobos jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony.
Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po adopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Gosia 606129268
mkrzemieniecka1@poczta.fm

Pamiętaj!!
Pies to nie zabawka, zanim zdecydujesz się na adopcję dobrze przemyśl swoją decyzję!!
Psy dla których szukamy domu to często psy po przejściach, z nieznaną przeszłością. Potrzebują czasu aby zaaklimatyzować się w nowym miejscu. Mogą brudzić, niszczyć,zachowywać się inaczej niż w schronisku/hotelu/domu tymczasowym.
kachul
 
Posty: 25
Rejestracja: 26 Kwi 2011, 22:25

Następna

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości

cron