Fundacja AST Fundacja AST

Zara

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Re: Zara

Postprzez doddy » 23 Sie 2012, 20:16

Pewnego razu Pan Bóg przechadzał się po Rajskim Ogrodzie.

Nagle za krzaka wyszedł Diabeł:
- Słyszałem, że stworzyłeś człowieka... - zagadnął Szatan.
- Tak, już żyje na Ziemi. Może mieć partnera i dzieci, na razie uczy się rozpalać ogień i budować miejsce na nocleg, ale za tysiące lat będzie władcą całego globu.
- I co z tego - prychnął Diabeł - nawet za te tysiące lat i tak będzie SAMOTNY.
Zasępił się Pan Bóg, podrapał w długą, siwą brodę i powiedział:
- Więc stworzę mu przyjaciela! Wybiorę jedno ze zwierząt, które uczyniłem, aby go strzegło i było mu poddane, ale jednocześnie oddało mu całe swoje serce.
- To niemożliwe! - Diabeł się roześmiał i gdzieś przepadł.
Pan Bóg natomiast zwołał zwierzęta z każdego gatunku i wybrał PSA.
- Odtąd będziesz ogrzewał człowieka swoim ciepłem, uspokajał spojrzeniem, kochał z całego serca, nawet, kiedy on Cię znienawidzi.
- Dobrze - odparł dobry pies.
- Chociaż będziesz musiał znosić wszystkie upokorzenia, staniesz się też jego najlepszym przyjacielem. To bardzo zaszczytna rola. Niestety Twoje serce będzie musiało bić dwa razy szybciej i nie będziesz mógł żyć długo - najwyżej 15 - 20 lat.
- Ale powiedz mi, czy człowiek nie będzie cierpiał, gdy odejdę do Ciebie?
- Właśnie o to chodzi.
- Jak to? - zdumiał się pies.
- Będzie cierpiał i będzie wiele dni nie utulony w bólu. Ale to Ty nauczysz go odchodzenia i przemijania, Ty nauczysz go kochać i odchodząc zostawisz wielką miłość w jego sercu. Jesteś aniołem, którego powołałem, aby niósł radość i nadzieję, ale także uczył wiecznego prawa przemijania, aby ludzie wierzyli, że po ich życiu, jest życie TUTAJ. Kiedy to zrozumieją, nie będą płakać, bo będą wiedzieć, że spotkają Ciebie znów.

I w ten sposób Pies stał się aniołem, który przybrał skórę zwierzęcia i trafił na ziemię, aby uczyć Człowieka miłości, wierności i przyjaźni, ale także przemijania. Nauczyć, że jest TU i TERAZ, ale także TAM i POTEM...



Anna Starek (forumowa Rebelia)
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Zara

Postprzez Basia » 23 Sie 2012, 22:50

Współczuje...
Zara...[*]
Basia
 
Posty: 348
Rejestracja: 18 Gru 2010, 19:12

Re: Zara

Postprzez jolanta63 » 24 Sie 2012, 12:50

współczuję i ryczę, dobrze że odeszła w TAKIM DOMU
Awatar użytkownika
jolanta63
 
Posty: 388
Rejestracja: 19 Kwi 2012, 13:29

Re: Zara

Postprzez Martyna i Adrian » 24 Sie 2012, 13:23

Zadra w sercu pozostanie już na zawsze, bo nie tak miało być. Nie rozumiemy co się stało i już nigdy nie zrozumiemy. Ból, pustka, żal, tęsknota... To czujemy. Co po niej zostało? Wspaniałe wspomnienia, których powinno być dużo więcej... Była i jest naszym kochanym aniołem. Strata niewyobrażalnie ogromna. Byliśmy przy niej do końca... Nie potrafimy się pozbierać po tym co się stało.

Zarciu, Kochanie, czekaj na nas na górze...
21.08.2012 21:40 życie straciło sens... Zarciu kochamy Cię [*]
Image
Awatar użytkownika
Martyna i Adrian
 
Posty: 193
Rejestracja: 11 Gru 2010, 13:22
Miejscowość: Radzymin

Re: Zara

Postprzez Gochna1702 » 24 Sie 2012, 14:00

Łzy same napływają do oczu...odeszła Wasza najlepsza, najwierniejsza i najbardziej Was kochająca przyjaciółka...Trzymajcie się mocno Kochani, Zarunia patrzy na Was zza TM i ma Was w sercu na zawsze...
Awatar użytkownika
Gochna1702
 
Posty: 208
Rejestracja: 02 Sie 2012, 23:04
Miejscowość: Poznań

Re: Zara

Postprzez pyszczydlo » 24 Sie 2012, 22:51

Martyna i Adrian napisał(a):Zadra w sercu pozostanie już na zawsze, bo nie tak miało być. Nie rozumiemy co się stało i już nigdy nie zrozumiemy. Ból, pustka, żal, tęsknota... To czujemy. Co po niej zostało? Wspaniałe wspomnienia, których powinno być dużo więcej... Była i jest naszym kochanym aniołem. Strata niewyobrażalnie ogromna. Byliśmy przy niej do końca... Nie potrafimy się pozbierać po tym co się stało.

Zarciu, Kochanie, czekaj na nas na górze...


wiem co czujecie,obwiniacie siebie,że zdecydowaliście się na operację,weterynarzy że może mogli się bardziej przyłożyć,los który postanowił,że tak właśnie ma być-znam to przechodziłam przez to z moją ukochaną Aishą i powiem wam,że ból w sercu pozostanie na zawsze.mam kolejnego psa szaloną Megi i nie wyobrażam sobie bez niej życia ale Aisha pozostanie na zawsze w moim sercu.
biegaj szczęśliwa za tęczowym mostem Zaruniu.
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44

Re: Zara

Postprzez doddy » 25 Sie 2012, 20:36

Byliśmy dzisiaj wspólnie u czarnuszek w Koniku. Śliczny Ci grobek rodzice Zaruszko zrobili. Bardzo za Tobą tęsknią i kochają Cię.
Zarka, powiedz Mambuni, że my tęsknimy za Wami bardzo.

Image
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Zara

Postprzez andzia69 » 02 Wrz 2012, 09:21

Bardzo mi przykro:( strasznie to ciężkie jak nasi przyjaciele odchodzą... :cry:
Biegaj Zaruszko po zielonych łąkach [*][*][*]
andzia69
 
Posty: 211
Rejestracja: 15 Maj 2011, 20:21

Re: Zara

Postprzez Martyna i Adrian » 21 Sie 2013, 10:51

Dziś mija rok jak nie ma z nami naszej kochanej Zaruszki :(
Tęsknimy bardzo... :(

Image
21.08.2012 21:40 życie straciło sens... Zarciu kochamy Cię [*]
Image
Awatar użytkownika
Martyna i Adrian
 
Posty: 193
Rejestracja: 11 Gru 2010, 13:22
Miejscowość: Radzymin

Re: Zara

Postprzez omenik » 22 Sie 2013, 00:08

Wiem jak to jest stracić kokoś kogo się bardzo kochało i nadal kocha.
Mojego Omenika też już z nami nie ma rok i cztery miesiące i nie wyobrażam sobie jakbym doszła do siebie gdybym w domu nie miała jeszcze mojej Fionki pocieszycielki :)
Pozdrawiam cieplutko :)
omenik
 
Posty: 25
Rejestracja: 14 Wrz 2012, 08:56

Poprzednia

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

cron