Fundacja AST Fundacja AST

Sharon

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Re: Sharon

Postprzez wronka » 15 Sie 2013, 13:12

Skarpetka jak na razie jest, eeee... niezbyt piękna. Ale za to idealnie dopasowana kolorystycznie do srebrnej taśmy izolacyjnej, która ją mocuje ;)
Tu muszę pochwalić Szarą, bo jest najgrzeczniejszą dziewczynką świata... jak mamusia kazali to znaczy, że skarpetka jest potrzebna: jak na razie żadnych prób samodzielnego zdejmowania; nawet zapluta nie została. Acz opinię na jej temat znakomicie wyraża poniższy obrazek:

Image

A tak na serio to stopa musiała być bardzo obolała, bo pierwszy raz widziałam u niuńki (która twarda jak jak Roman Bratny) tak silną reakcję na uraz: zamiast usnąć - jak zwykle po śniadaniu, leżała u siebie i w milczeniu śliniła się tak potwornie, że pod pyskiem powstało jeziorko. Dopiero jak doktor ucisnął palce i wypłynęła taka brzydka, mętna krew, to jej wyraźnie ulżyło. Idzie ku lepszemu... będzie dobrze :)
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: Sharon

Postprzez izuś_85 » 16 Sie 2013, 08:40

biedna, widać ze ją bolało przez tą wydzielinę, ważne ze jest w dobrych rękach co skarpetkę zakładają :D
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: Sharon

Postprzez wronka » 16 Sie 2013, 10:24

Dziemkujemy dobrym ciotkom za wsparcie moralne :) Najgorsze, że na pozostałych stopach przestrzenie międzypalcowe gdzieniegdzie też są trochę zaczerwienione i jak dodam sobie do tego problemy z uszami to zaczynam się obawiać, czy to nie są objawy czegoś gorszego. Wprawdzie Szara nie drapie się bardziej ani częściej, niż "standardowy" pies, ale - chorera - kto ją tam wie... coś czuję, że przy kolejnej wizycie znów podręczę weta. Jak tak dalej pójdzie to doktory w końcu każą mi podstępem odciąć internet i trwale wyłączyć gugla ;)
a tak to mniej więcej wygląda po porannym spacerze:

Image

P.S. podłoga nie jest brudna. podłoga wybitnie pożąda cyklinowania :D
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: Sharon

Postprzez Dominikad.1989 » 16 Sie 2013, 11:41

Współczuję, ja już bym widziała co najmniej kilka możliwosci :| i dobry pomysł z tym odcinaniem netu i gogla :twisted: mniej głupich pomysłów :) trzymam kciuki za zdrowe łapki :)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie"
Awatar użytkownika
Dominikad.1989
 
Posty: 1014
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 13:39

Re: Sharon

Postprzez Gochna1702 » 16 Sie 2013, 11:58

Wronka, podpytaj weta o gronkowca, bo u mojej psiny takie były m.in. objawy tego ustrojstwa - uszy i zaczerwienione przestrzenie, do tego z pęcherzami.
Awatar użytkownika
Gochna1702
 
Posty: 208
Rejestracja: 02 Sie 2012, 23:04
Miejscowość: Poznań

Re: Sharon

Postprzez wronka » 16 Sie 2013, 12:01

Dzięki, o tym nie pomyślałam, a faktycznie może coś jest na rzeczy... Ech, strasznie ta bidna psica pechowa :(
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: Sharon

Postprzez Spinka » 16 Sie 2013, 12:12

Ojoj, biedna psiusinka... Proszę głaskać od Cioci Ewy i kuzynki Megusty!
23.07.2013 - Megusta dołącza do rodziny
Awatar użytkownika
Spinka
 
Posty: 553
Rejestracja: 24 Lip 2013, 11:30
Miejscowość: Poznań

Re: Sharon

Postprzez Gochna1702 » 16 Sie 2013, 12:28

Oj, bo dziadki tak mają :) . My też przez te 11 lat przerobiłyśmy "zestaw chorób wielu". Ale ja zawszę mówię: "się kocha, się dba" :D
Odnośnie tych łapek, coś jeszcze mi się przypomniało... Kiedy wyszedł w badaniach gronkowiec, musiałyśmy zaprzestać kąpieli w jeziorkach i innych zbiornikach :( .
Awatar użytkownika
Gochna1702
 
Posty: 208
Rejestracja: 02 Sie 2012, 23:04
Miejscowość: Poznań

Re: Sharon

Postprzez Dominikad.1989 » 16 Sie 2013, 12:43

Skóra mi ścierpła na gronkowca, na niebieskim o ile dobrze pamiętam Dona bardzo fajnie opisała w watku weterynaria malassezię i gronkowca ale fakt, gronkowiec lubi łapy, najlepiej zrobić wymaz, antybiogram i wiedzieć na czym się stoi.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie"
Awatar użytkownika
Dominikad.1989
 
Posty: 1014
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 13:39

Re: Sharon

Postprzez wronka » 16 Sie 2013, 13:44

Kurczę kurczę kurczę... zapakowałam psicę w samochód i pojechałam do weta, żeby mieć poczucie, że coś robię i chociaż trochę odzyskać kontrolę nad serialem. Prawie godzina w korku na dojeździe do obwodnicy (nienawidzę korków, bo nie mam klimy i zawsze się boję, żeby się dziewczyna nie przegrzała). Odbiłyśmy się od drzwi opatrzonych kartką "w dniach 15-18.08 lecznica nieczynna". No niech to jasny gwint :(

Na niebieskim już wyczytałam, co się da - i o zapaleniach i o gronkowcu. Niezbyt to pocieszające, ale na razie nie ma co panikować - poczekamy do poniedziałku, a na razie będę jej podawać ten przepisany antybiotyk i smarować łapki tridermem. Dzięki, dziewczyny, za podpowiedzi.
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

PoprzedniaNastępna

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości

cron