Fundacja AST Fundacja AST

Sharon

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Re: Sharon

Postprzez bibulec » 28 Paź 2014, 09:15

Trzymamy łapki za Szarą - jesień to zły czas dla chorutkich staruszków ale wierzę, że i tym razem wszystko dobrze się skończy....No z taką opiekunką musi!
Chciałabym się stać tak dobrym człowiekiem, za jakiego uważają mnie moje psy.
Awatar użytkownika
bibulec
 
Posty: 201
Rejestracja: 28 Mar 2012, 09:10
Miejscowość: Cieszyn

Re: Sharon

Postprzez doddy » 28 Paź 2014, 13:39

Trzymam kciuki i wysyłam ciepłe fluidy. Tyle osób Wam kibicuje! Szarulko, zdrowiej.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Sharon

Postprzez nuka » 28 Paź 2014, 14:26

Kciuki zaciśnięte, Trzymajcie się Dziewczyny, musi być dobrze.
Awatar użytkownika
nuka
 
Posty: 239
Rejestracja: 31 Lip 2013, 19:48
Miejscowość: Warszawa

Re: Sharon

Postprzez wronka » 28 Paź 2014, 15:07

Wróciłyśmy przed chwilą. Powoli zaczynam myśleć o przeprowadzce do lecznicy.
Wiadomości są takie sobie. Płyn w większości się wchłonął (i to duży plus), za to jego cofnięcie ujawniło, jak wielki jest faktyczny zakres stanu zapalnego. Rozlał się praktycznie na pół otrzewnej, więc nie wygląda to zbyt optymistycznie, ale nie ma co składać brani, walczymy. Szarunka dostała jakąś szaloną ilość kroplówek i zastrzyków, dziś na 20 jedziemy na powtórkę, a jutro na 9 rano na kolejną. Jutrzejsze USG skontroluje, czy podane leki dają sobie radę z zapaleniem. Do tego oczywiście ciąg dalszy głodówki, co najmniej do jutra.
Bunia jest słaba jak listek, apatyczna. Niepokoi mnie to, że coraz bardziej boi się wizyt u weta i są one dla niej coraz większym stresem. Dziś podczas badania ultrasonograficznego dygotała tak, że stół się pod nią trząsł, a ja się w duchu modliłam, żeby serce dało sobie radę z takimi emocjami. Trudne to wszystko, ale działamy, nie ma co się mazać.
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: Sharon

Postprzez Werulkowa » 28 Paź 2014, 18:56

Powoli, powoli, ale będzie lepiej. Dobrze, ze macie weta w lecznicy całodobowej i wszystko w jednym miejscu. Mocno trzymam kciuki za powrot Szaruneczki do co najmniej dobrej formy, a myślę, że i Babuszka z tego lepszego świata wspiera koleżankę.
Werulkowa
 
Posty: 143
Rejestracja: 03 Lut 2013, 20:48
Miejscowość: Kraków

Re: Sharon

Postprzez Spinka » 28 Paź 2014, 19:22

Dobrze, że płyn się wchłania. Trzymam wciąż kciuki. Buzi dla Szarej
23.07.2013 - Megusta dołącza do rodziny
Awatar użytkownika
Spinka
 
Posty: 553
Rejestracja: 24 Lip 2013, 11:30
Miejscowość: Poznań

Re: Sharon

Postprzez wronka » 28 Paź 2014, 22:20

Dzięki, dzięki wielkie wszystkim, którzy nas wspierają i myślą o mojej buni ciepło.
Jesteśmy z powrotem. Szarunka dostała na noc środki przeciwbólowe w zastrzyku, więc mam nadzieję, że będzie spała spokojnie.
Jest już tak wściekle głodna, że chodzi za mną bezustannie, przysiada i zaczyna się wpatrywać w oczy, a jak tylko się ruszę to z nadzieją prowadzi do kuchni. A ja jej nic nie mogę dać, żeby nie zmarnować całego dotychczasowego leczenia. Z tego wszystkiego sama też dziś nic nie jadłam, bo jak tylko otwieram lodówkę to zaczynam się czuć jak ostatnia szuja (tyle, że mnie to akurat raczej dobrze zrobi). Nic to, musimy wytrzymać jeszcze dzień lub dwa.
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: Sharon

Postprzez Werulkowa » 28 Paź 2014, 22:49

Wyspijcie się, sen obu Wam doda sil. A propos niejedzenia jak psiak nie moze - tak samo bylo w ze mna, jak szlam np. Na badanie krwi i trza było psiaka na głodno, to ja tez bez śniadania, choć jestem przyzwyczajona zawsze zjesc śniadanie, ale jak jeść kiedy przyjaciel nie moze. Spokojnej nocy
Werulkowa
 
Posty: 143
Rejestracja: 03 Lut 2013, 20:48
Miejscowość: Kraków

Re: Sharon

Postprzez doddy » 29 Paź 2014, 00:02

Potrzebujecie jakiejś pomocy?
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Sharon

Postprzez Werulkowa » 29 Paź 2014, 07:44

Mam nadzieję, że noc minęła Wam spokojnie. Niezmiennie trzymam za powodzenie leczenia. Pozdrawiam cieplutko
Werulkowa
 
Posty: 143
Rejestracja: 03 Lut 2013, 20:48
Miejscowość: Kraków

PoprzedniaNastępna

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości