Fundacja AST Fundacja AST

Złoty Bull BONIEK

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Re: Złoty Bull BONIEK

Postprzez babyjane » 14 Lip 2014, 20:04

:oops:
Image

Pozdrawiamy :D
Miracle Ast Team
Titanium Narcotic

viewtopic.php?f=12&t=1728&start=90
Borynioo <3
Awatar użytkownika
babyjane
 
Posty: 606
Rejestracja: 17 Kwi 2012, 18:23
Miejscowość: Jelenia Góra

Re: Złoty Bull BONIEK

Postprzez jolanta63 » 15 Lip 2014, 11:18

Ale cudo :D
Awatar użytkownika
jolanta63
 
Posty: 388
Rejestracja: 19 Kwi 2012, 13:29

Re: Złoty Bull BONIEK

Postprzez babyjane » 14 Wrz 2014, 11:16

Aktualizacja :

Image

Image

Image

Borysek miał ostatnio troszkę problemów zdrowotnych, ale już na szczęście sytuacja ogarnięta i mój Skarbek ma się super :)
Miracle Ast Team
Titanium Narcotic

viewtopic.php?f=12&t=1728&start=90
Borynioo <3
Awatar użytkownika
babyjane
 
Posty: 606
Rejestracja: 17 Kwi 2012, 18:23
Miejscowość: Jelenia Góra

Re: Złoty Bull BONIEK

Postprzez bibulec » 14 Wrz 2014, 11:28

Boniek wygląda jak królewicz :) Cudny jest, ta mina dostojna, szeroki rozstaw osi powagi mu dodaje... Jak milion dolarów!
Chciałabym się stać tak dobrym człowiekiem, za jakiego uważają mnie moje psy.
Awatar użytkownika
bibulec
 
Posty: 201
Rejestracja: 28 Mar 2012, 09:10
Miejscowość: Cieszyn

Re: Złoty Bull BONIEK

Postprzez babyjane » 20 Paź 2014, 19:51

bibulec napisał(a):Boniek wygląda jak królewicz :) Cudny jest, ta mina dostojna, szeroki rozstaw osi powagi mu dodaje... Jak milion dolarów!
dziękujemy :oops:

Borysek pozdrawia:

https://www.facebook.com/video.php?v=77 ... 3323076025
Miracle Ast Team
Titanium Narcotic

viewtopic.php?f=12&t=1728&start=90
Borynioo <3
Awatar użytkownika
babyjane
 
Posty: 606
Rejestracja: 17 Kwi 2012, 18:23
Miejscowość: Jelenia Góra

Re: Złoty Bull BONIEK

Postprzez doddy » 21 Paź 2014, 00:21

W ogóle na Złotego Bulla nie wygląda! Piękny kawaler.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Złoty Bull BONIEK

Postprzez babyjane » 21 Paź 2014, 12:29

doddy napisał(a):W ogóle na Złotego Bulla nie wygląda! Piękny kawaler.


dobrze się trzyma, miewa pewne kłopoty od czasu do czasu, ale to moje oczko w głowie i każdy nawet mało niepokojący symptom kosultujemy z wetem. Jedyne co różni go od Dziewczn to to, że nie chce się mu biegać :D
Miracle Ast Team
Titanium Narcotic

viewtopic.php?f=12&t=1728&start=90
Borynioo <3
Awatar użytkownika
babyjane
 
Posty: 606
Rejestracja: 17 Kwi 2012, 18:23
Miejscowość: Jelenia Góra

Re: Złoty Bull BONIEK

Postprzez babyjane » 27 Paź 2014, 13:47

Image

dwa pokolenia 8-)

Mój starszy Syn kolejny raz pokazał mi jak wspaniałym jest psem ;)
Miracle Ast Team
Titanium Narcotic

viewtopic.php?f=12&t=1728&start=90
Borynioo <3
Awatar użytkownika
babyjane
 
Posty: 606
Rejestracja: 17 Kwi 2012, 18:23
Miejscowość: Jelenia Góra

Re: Złoty Bull BONIEK

Postprzez agnieszkag » 27 Paź 2014, 23:06

Uwielbiam Bonka, po prostu uwielbiam tego przystojniaka i czesto wracam do jego galerii, coby oko nacieszyc i serducho, ze taki ma wspanialy dom na starosc z dwiema mlodymi blondynami :D
Teraz jestem pelna podziwu, ze tak ladnie przyjal mlodego...
Jak Ty to robisz, ze te psiaki takie poukladane ? Jak to mozliwe, ze Boniu nie jest zazdrosny? Szacunek.
agnieszkag
 
Posty: 59
Rejestracja: 07 Kwi 2014, 12:28

Re: Złoty Bull BONIEK

Postprzez babyjane » 28 Paź 2014, 12:19

agnieszkag napisał(a):Uwielbiam Bonka, po prostu uwielbiam tego przystojniaka i czesto wracam do jego galerii, coby oko nacieszyc i serducho, ze taki ma wspanialy dom na starosc z dwiema mlodymi blondynami :D
Teraz jestem pelna podziwu, ze tak ladnie przyjal mlodego...
Jak Ty to robisz, ze te psiaki takie poukladane ? Jak to mozliwe, ze Boniu nie jest zazdrosny? Szacunek.


Kochana jaką starość, no wiesz :lol: Nie mówię tego mojemu młodzieńcowi :lol: On generalnie jest bardzo kochany, nie akceptuje samców, ale tych dorosłych, jednak tu też nie ma reguły, bo jest bardzo karny i jestem pewna, że jeśli włożę w niego sporą ilość pracy jeśli będzie taka potrzeba, to zaakceptuje każdego. Z Figiem mojej mamy na początku chcieli się zjeść a później spali razem w jednym łóżku. Borysek ma z całego stada najwięcej cierpliwości do młodzika :D A młody znów go szanuje, chociaż próby dominacji są ze strony Hatora. Dziadek Borys jest fajny daje sobie wchodzić na głowę lizać fafle, skakać po sobie, jak Hatorro przesadza to jest jedno kłapnięcie korekcyjne i młody się ogarnia.

Borys nie jest zazdrosny, bo wie, że w moim sercu jest i będzie numerem jeden 8-) To taki słodki Nynuś mamusi, wydaje mi się, że też mnie bardzo kocha, ostatnio dostałam nawet buziaka w nos, od tak, nie musialam się prosić :D Wielkie szczęście mnie spotkało, bez niego nie ma mnie i odwrotnie ;)

Ludzie zawsze dziwili się trzy psy (teraz 4 haha :lol: ) w 70'dziesieciu paru metrach, ale każdy doznaje szoku jak nas odwiedza. Bo niby tyle psów, a po pierwsze jest bardzo czysto, po drugie u mnie w domu panują zasady których się trzymamy, nie ma biegania, od tego jest dwór, nie ma szczekania, bo mamy sąsiadów, jedyne co to wchodzą na meble, ale no tak są nauczone 8-) no i żebrają, ale jak posiłek staje mi w gardle to potrafię ich odesłac na posłanie. Jak chcemy mieć troszkę czasu dla siebie to dzieci idą do swojego pokoju, tam się wyciszają i kładą. Ja bym mogła zostać w naszym mieszkanku, ale jak jest opcja to czego z niej nie skorzystać 8-) :D
Miracle Ast Team
Titanium Narcotic

viewtopic.php?f=12&t=1728&start=90
Borynioo <3
Awatar użytkownika
babyjane
 
Posty: 606
Rejestracja: 17 Kwi 2012, 18:23
Miejscowość: Jelenia Góra

PoprzedniaNastępna

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości