Fundacja AST Fundacja AST

Złoty Bull BULINKA

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Re: Złoty Bull BULINA szuka domu

Postprzez FonMedzik » 02 Mar 2014, 22:31

U nas tylko niedziele wchodzą w grę (sobota szkoła lub praca)
Babcia się zapytuje DLACZEGO jeszcze nie otrzymała imiennego zaproszenia? Ona jako Chodzący Pomnik domaga się traktowania EXTRA.
Myszka pyta czy będzie Roger, a Regis czy będą ... jakieś Rude (zdrajca! jemu wszystko jedno jakie - byle rude!)

Bulinka nie szuka domu - ma być Pałac! Ze spa! z Masażami! z masą miłości!!! Babce się NALEŻY. Po tuningu jest jak nowa ;-)

Sikanie - ustabilizowane - ewentualny dom musi mieć na uwadze ze Babcia potrzebuje 4 wyjść dziennie. Poza tym nienawidzi kotów. Inne psy, ludzie ok. Na dzieci nie zwraca uwagi. Bardzo łagodna - daje ze sobą zrobić wszystko - ze stoickim spokojem.
SENIORY SĄ JAK WINO - IM STARSZE TYM LEPSZE!!!

Image
Awatar użytkownika
FonMedzik
 
Posty: 1346
Rejestracja: 11 Wrz 2012, 16:34
Miejscowość: Warszawa

Re: Złoty Bull BULINA szuka domu

Postprzez FonMedzik » 10 Mar 2014, 23:04

Babcia zignorowała spacer...czerwonego dywanu nie było, gorących zaproszeń też...NIE TO NIE. Łowiła gołąbki na osiedlu! A poważnie- wymiękłam (ja) nie Babka.

U nas ok - spokój i cisza. Jedyne spięcie jakie psy mają to o żarcie - Bulina kradnie- bo łakomiec na diecie jest! Regis się wścieka i strzelają (i nieodmiennie "amstafie" towarzystwo dostaje po łbie i kończy się spięcie). Poza tym - spokój, cisza etc. babunia ma się świetnie ;-)- widać wiek owszem - ale ma dobry nastrój i chętnie się bawi. Poza starością (czyli stękaniem jak wstaje, charakterystycznym człapankiem) nic jej nie dolega - ma dobry nastrój, chęci do zabawy (szczenior) apetyt... I TAK MA BYĆ!!! jeszcze długo długo! Sikanie - praktycznie nie występuje - czasem jak wracam z pracy to się ucieszy i...popuści (ale to się Myszy zdarzyło nie raz) poza tym - 3-4 spacerki załatwiają sprawę - bardzo się cieszę!!!

Cioci Monice dziękujemy za karmę!!! (ściśle racjonowana- pamiętam - wiem - uważam)- mimo łakomstwa Bunii- twarda jestem!! Busiatko bardzo lubi też "domowe" jedzenie - czyli często gęsto dostaje mięsko.
SENIORY SĄ JAK WINO - IM STARSZE TYM LEPSZE!!!

Image
Awatar użytkownika
FonMedzik
 
Posty: 1346
Rejestracja: 11 Wrz 2012, 16:34
Miejscowość: Warszawa

Re: Złoty Bull BULINA szuka domu

Postprzez FonMedzik » 13 Mar 2014, 20:15

Busiątko spacerów zażywa.

Image

towarzystwo mogłoby być "lepsze"...

Image

ale pobiegać z chamstwem można...

Image

grzeczne pieski biegają bez smyczki!!!

Image

i niuchają swobodnie!

a potem....

Image

właściwy pies we właściwym łóżku (ps ściana nie jest syfska- aparat do niczego)
SENIORY SĄ JAK WINO - IM STARSZE TYM LEPSZE!!!

Image
Awatar użytkownika
FonMedzik
 
Posty: 1346
Rejestracja: 11 Wrz 2012, 16:34
Miejscowość: Warszawa

Re: Złoty Bull BULINA szuka domu

Postprzez doddy » 13 Mar 2014, 21:44

Jaką ma słodką obróżkę!
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Złoty Bull BULINA szuka domu

Postprzez FonMedzik » 13 Mar 2014, 21:48

Mówiłam ze to moja pupilka.

Kasiu masz pw


a Regis na kolczatce jak z Bunia jestesmy.
SENIORY SĄ JAK WINO - IM STARSZE TYM LEPSZE!!!

Image
Awatar użytkownika
FonMedzik
 
Posty: 1346
Rejestracja: 11 Wrz 2012, 16:34
Miejscowość: Warszawa

Re: Złoty Bull BULINA szuka domu

Postprzez wronka » 14 Mar 2014, 02:55

Albo mnie się w oczach mieni albo na drugim zdjęciu widzę trzy psiaki. Czy powinnam rozumieć, że wyprowadzasz wszystkich naraz?? :shock:
Ja już przy dwóch miałam chałupniczą wersję rozrywania końmi (acz przyznaję, że dopiero w lesie, gdzie wszystko jest taaakie ciekawe).

Pozdrowienia dla baBulinki (oraz reszty ferajny).
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: Złoty Bull BULINA szuka domu

Postprzez FonMedzik » 14 Mar 2014, 23:34

ZE WZROKIEM OK ;-) ide z trio. głupki zawsze na smyczy (Myszunia i Regis) a babunia - przy ulicy na smyczy POTEM JUZ LUZEM. dlatego regis na kolczatce - bo w zaprzegu nie umie chodzic i szarpac mu sie zdarzyło - a babcia obok... Mysza to porzadna sunia - ciagnie ale w miare i nie rozdeptuje busiatka.
SENIORY SĄ JAK WINO - IM STARSZE TYM LEPSZE!!!

Image
Awatar użytkownika
FonMedzik
 
Posty: 1346
Rejestracja: 11 Wrz 2012, 16:34
Miejscowość: Warszawa

Re: Złoty Bull BULINA szuka domu

Postprzez FonMedzik » 21 Mar 2014, 12:55

Bulinka dzis szalała za patykiem z całym stadem. szybko sie meczy jednak... ech starosc - to juz naprawde babulinka, dzielna ale jednak babulinka. no i jakos tak eee czasem sie podle czuje ze wczesniej do mnie nie trafiła. kochane psiatko.
SENIORY SĄ JAK WINO - IM STARSZE TYM LEPSZE!!!

Image
Awatar użytkownika
FonMedzik
 
Posty: 1346
Rejestracja: 11 Wrz 2012, 16:34
Miejscowość: Warszawa

Re: Złoty Bull BULINA szuka domu

Postprzez FonMedzik » 04 Kwi 2014, 10:38

Bulinka czuje się dobrze. Czeka na gości (bo się zapowiadają a czasu dla Moherka nie mają). Dalej "strzela" stawami ale troszkę mniej. Tyle że łapki już nie te, spacerek tylko dookoła osiedla - dłuższy odpada męczy się Babulinka. Jakie jej suplementy kupić? "świńska" łapka zadziałała ale wolę nie dawać jej zbyt często takich rarytasów.
SENIORY SĄ JAK WINO - IM STARSZE TYM LEPSZE!!!

Image
Awatar użytkownika
FonMedzik
 
Posty: 1346
Rejestracja: 11 Wrz 2012, 16:34
Miejscowość: Warszawa

Re: Złoty Bull BULINA szuka domu

Postprzez wronka » 04 Kwi 2014, 10:48

Szarunka jest w łapkach tysiąc razy bardziej połamana od Bulinki, więc pewnie trudno porównywać, ale ja suplementuję jej stawy Gelacanem Fast Orlinga (kolagen głównie, z dodatkiem boswelii) i jednocześnie ArthroHA Dolfosu (kwas hialuronowy + trochę glukozaminy, chondroityny i MSM) - tak nam polecił nasz ortopeda, a to mądra głowa jest, więc się tego trzymamy. Na różne psiaki działają różne preparaty, więc najlepiej chyba wypróbować i sprawdzić doświadczalnie - jeśli zadziała, to po jakichś 3-4 tygodniach efekt powinien być zauważalny.
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

PoprzedniaNastępna

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości