Fundacja AST Fundacja AST

Złoty Bull JUNIOR

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Re: [Gdynia] JUNIOR

Postprzez Yasmidalle » 03 Lut 2015, 15:57

i to już mi wystarcza, zdaję sobie sprawę, że nie można sprawdzić psów w schronisku ani na małe dzieci, ani na koty, itd
Yasmidalle
 
Posty: 10
Rejestracja: 03 Lut 2015, 12:23

Re: Złoty Bull JUNIOR szuka domu

Postprzez doddy » 04 Lut 2015, 22:37

Przywiozłyśmy!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jest zarąbisty!!! Kocham go! Choć Iza BARDZIEJ! :mrgreen:
Świetnie znosi podróż! Lepiej niż moje!
U Izy się boi cziłały. :twisted: Biedny pies, mała blondyna go terroryzuje.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Złoty Bull JUNIOR szuka domu

Postprzez Yasmidalle » 04 Lut 2015, 22:38

Junior - w samochodzie pies ideał. Wprowadzenie w stado zaliczone ;) do dzieci o mało mu się to kościste pupsko nie urwało :)
Yasmidalle
 
Posty: 10
Rejestracja: 03 Lut 2015, 12:23

Re: Złoty Bull JUNIOR szuka domu

Postprzez doddy » 04 Lut 2015, 22:43

Image

Image

Image

Image

ANIOŁEK
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Złoty Bull JUNIOR szuka domu

Postprzez Yasmidalle » 05 Lut 2015, 11:13

Junior c.d... ;) Człowiek może mu zabrać wszystko, jedzenie, zabawkę, kazać zejść z posłania. Przy jedzeniu powarkuje na inne psy, które za blisko do niego podejdą ale jeśli druga strona umie odczytywać sygnały to nie ma problemu. On sam też rozumie doskonale jak któraś moja suka każe mu iść precz ;) Junior daje się brać na ręce, nie panikował przy czyszczeniu uszu. Jak na psa w wieku 14 lat, jest bardzo żwawy, kontaktowy. Pierwszą noc przespał całą bez najmniejszego problemu. Zachował całą noc czystość w domu. Na spacerze zainteresowany wszystkim, większość psów mija obojętnie, uporczywe, szczekające zza płotu obszczekał ;) Pracujemy nad komendą "równaj". Psiak bardzo dobrze słyszy, od wczoraj zdążył się nauczyć, która szafka "daje jeść" ;) i gdzie są smaczki, jak tylko usłyszy, że otwieram tą szafkę to zaraz jest w kuchni i czeka :)

Image

Image

Image

Image
Yasmidalle
 
Posty: 10
Rejestracja: 03 Lut 2015, 12:23

Re: Złoty Bull JUNIOR szuka domu

Postprzez Megi1807 » 05 Lut 2015, 11:34

Cudowna siwa mordka :)

Świetnie czytać takie wieści!
Awatar użytkownika
Megi1807
 
Posty: 75
Rejestracja: 20 Maj 2014, 14:45
Miejscowość: Warszawa Gocław

Re: Złoty Bull JUNIOR szuka domu

Postprzez Amazonka71 » 05 Lut 2015, 13:33

Bardzo się cieszę, że mu się udało :D A tak na marginesie, można gdzieś zanabyć takową obróżkę?
Amazonka71
 
Posty: 21
Rejestracja: 04 Gru 2011, 14:33

Re: Złoty Bull JUNIOR szuka domu

Postprzez doddy » 05 Lut 2015, 14:13

Takową można dostać jak się będzie mieć tymczasa z Fundacji AST. :mrgreen: To specjalnie dedykowana obróżka dla tymczasów zaprojektowana przez nas i Superdogów.
Ale różowawa z napisem Szukam domu, którą widziałam na którymś z podopiecznych w schronisku jest dostępna w sklepie Superdoga.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Złoty Bull JUNIOR szuka domu

Postprzez Yasmidalle » 06 Lut 2015, 08:39

Kolejną noc przespałem jak wzorowy pies :) Przy szykowaniu śniadania "gadałem" z Natką, kto będzie pilnował nakładającej jedzenie pańci - Natka pokazywała mi zęby i warczała, więc i ja warknąłem ale pańcia nie była tym zadowolona, huknęła do nas "EEEEE" - no ale my serio chcieliśmy z Natką tylko pogadać ;) Dostałem dziś razem ze śniadaniem przedostatni antybiotyk i jakiś suplement dla starszych psów. Suplement pycha, pachnący ale ten antybiotyk to porażka... ;) wypluwałem :D memlałem, memlałem i tfu - patrz pańcia znów wyplułem :D Pańcia mówiła, że będę miał badania krwi - nie wiem co to - ale że muszę skończyć antybiotyk i trochę odczekać. Pojadę też do neurologa - też nie wiem kto to ale może da coś jeść ;) Ja kocham jeść. Na śniadanie dostaję suchą karmę z puszką albo surowym mięsem i po południu podobnie. Zjadam wszystko i pańcia mówi, że na pewno niedługo trochę nabiorę ciałka ;) Uczę się jeść z ręki bo ja bym chciał tak szybko zjeść to co jest w ręce, że najlepiej wszystko razem a pańcia mówi, że ręki się nie je. No ok. Łapki mi się trochę rozjeżdżają ale na spacerach to ja zupełnie zapominam o tym że mam 14 lat. Wczoraj byłem razem z Zoją, ona tak fajnie sobie biegała no to i ja też, przecież nie mogę jej pokazać, że nie daję rady, w końcu ja terrier jestem :) A! bo bym zapomniał, ta mała, bojowa chihuahua... nie zjadła dziś śniadania, no to chciałem po niej dokończyć a ona się na mnie rzuciła, te 2 kg chciało mnie zjeść! To ja się wycofałem, przeprosiłem, trochę ją rozumiem, bo ja też bardzo nie lubię jak inny pies mi do miski zagląda. To tymczasem, odezwę się później, idę pomóc pańci obudzić dzieci :) - Wasz JUNIOR :)

P.S. antybiotyk zjadł, wcisnęłam w surowy kawałek mięsa... :P

Image

Image

Image
Yasmidalle
 
Posty: 10
Rejestracja: 03 Lut 2015, 12:23

Re: Złoty Bull JUNIOR szuka domu

Postprzez doddy » 06 Lut 2015, 10:37

Fajnie się czyta wieści od Was. Mi serduszko mocniej biło do Juniora... więc tym bardziej lejesz miód tymi opisami.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron