Fundacja AST Fundacja AST

Dora

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Re: Dora

Postprzez natalia_aa » 04 Kwi 2015, 23:29

Dziś rano minął dokładnie miesiąc odkąd odeszłaś... a razem z Tobą cząstka mnie. Dokładnie miesiąc temu moje serce pękło na milion kawałków, a świat, jakby się zatrzymał.
Prawie 8 lat temu, to właśnie od Ciebie wszystko się zaczęło, miłość do rasy, wspólne szkolenia, spacery, zloty. Choć los bardzo Cię skrzywdził, a początki łatwe nie były, od lat rozumiałyśmy się bez słów.
Zawsze razem... Najwierniejsze przyjaciółki. Wspólne wypady w góry, wycieczki nad morze, na Mazury - mogłyśmy wszystko. Byłyśmy tak podobne do siebie, idealnie się uzupełniałyśmy. Byłaś uparta, zawsze miałaś swoje zdanie, twarda i nieustępliwa, przy tym niesamowicie mądra i inteligentna, zawsze uśmiechnięta i taką Cię zapamiętam!
Dziękuję Ci kochana za te wspaniałe lata, za wszystkie "buziole", za zawsze merdający ogon. Tak wiele mi dałaś, nauczyłaś cierpliwości i wyrozumiałości, pokazałaś, jak należy szanować psią niezależność. Odeszłaś tak niespodziewanie... niemalże bez uprzedzenia, odeszłaś dokładnie tak, jak żyłaś... szybko, zdecydowanie za szybko...
Ciężko mi się z tym pogodzić, ogromną miłość pozostawiłaś w moim serduchu, ale tak wiele odeszło wraz z Tobą.
4.03.2015 o 9.20 odeszła moja najwspanialsza przyjaciółka, Dora. Śpij Aniołku, tam już nic Cię nie będzie bolało [']

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Re: Dora

Postprzez doddy » 05 Kwi 2015, 12:20

Ten kto znał... wspomni. Ten kto kochał... nigdy nie zapomni.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Poprzednia

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron